Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

prieš 31 minutes , jevgenijus pranešimas:

роисся вперде!!! :D 

Neisprususia  neapsisvietusia liaudi lengva valdyti ,pasakys kad LT gejai ir lesbiankos ateis juos uzpuls ir atleks cia neede ,suplyse kariauti . mes turim bjauruli kuris ir losia ta geju korta ,ir tie neispruse uz ji balsuoja ,nors ju nei puola nei dar kazkas daros . tai va ubagais (durniais) lengva manipuliuot . kaip pats volodia sake;kur tokiu rasi,kurie savo gyvybe aukotu uz tevyne .  pas mus daug tokiu atsirastu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, kestoxs pranešimas:

A jie dar norėjo pavadinimą savo komiteto užsidėti “Lietuvos konservatoriai” :-D linksma bus :-D laukiam dar kokiu komitetu ateis :-D 

o pvz kas gali eit i politika , jei kuris uzsiemes dirba jis neturi laiko. dauguma dideliu verslininku su ,,nusikalstama biografija,,    .... kur tu mastanciu graziu fotogenisku rasti ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai apie ką ir buvo kalba, ką mums duoda komitetai, va tokiu ir duoda, jiems lengviau yra ateiti į rinkimus, kontrolės faktiškai 0 prisirašiusių viskiu, dar ir apgaules būdu bando pavadinimu panašiu susikurti, truko kad  dar vardus pavardes pasikeistu i Vytautas Lansbergis, Rokas Žilinskas ar kokias žinomesnes. Butų bajeris gal praeisim. Jokios kokybės nebera visai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • admin locked this temą
  • admin unlocked this temą

Skvernelis sako aš neatstovausiu nei bankams nei siauriems  partiniams interesams.

1.Klausimas jei aš turejau darboviete sandėlio kroviku, tai jau priklausau sandėliu kastai? Keista. Ar jis pagal save buves policininkas saviem tarnauja. Kad saviem geras matosi...

2. Partiniai interesai, žiūrint į pinigus rinkimams tai simonyte visus gavo iš žmonių, na sakykim iš 70 000 eur 2000 iš Landsbergiu, nu bet iš partijos tiesiogiai nieko. O ką skvernelis turi 70 000 iš partijos kuriai net nepriklauso, gal ji samdo? 

3. Šiais laikais buvo toks aktualus reikalas, tai koncernas-partija-prezidentas. Pamenate? Nu toks koncernas, tokia partija, ir tokie laiškai iš prezidentės... Labai supykę kaip kurie buvo. O ko jis apie tai nieko nekalbėjo? Gal dėl koreliacijos, dar sumaišys kas netyčia, ir sakys o blyn gi jis apie save kalba :-D butų blogai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, kestoxs pranešimas:

Skvernelis sako aš neatstovausiu nei bankams nei siauriems  partiniams interesams

vat vat kad netaptu policine tvarka, bent kiek zinau buvusiu nors ir alhogolikai ir dar visokie anuokie -turi pazinciu,ir gyvena kaip polic.... tipo visus istatymus zinantys ir bet kada tuk tuk darantys .bet jis turi drasos ir nepasimeta i zurnalistu klausimus .. kazin ar be jo palaiminimo teisejus apvale-vistik dideles valios tam reikejo ir ne jo vieno . 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , sole pranešimas:

Šitos balsas gal plačiau bus išgirstas apie tragišką padėtį žurnalistikoje :

 

 

Žinai Sauliau ką ji man primena... kai į sausakimša autobusą įlipa bomžas, kuris serga visa puokšte užkrečiamų ligų, ir poros išgertų bambalių skatinamas pasakoja savo gyvenimo istoriją, pakeliui čiaudėdamas į kairę ir dešinę bei grabaliodamas arčiausiai esančius. Retas išgirsta jo istoriją, dauguma galvoja apie šokinėjančias blusas ar apie tuberkuliozę po kiekvieno nusičiaudėjimo. 

Kalba apie žurnalistiką ir įkanda ūkininkams, kalba apie bloga žurnalistų išsilavinimą ir teškia etiketes kaip teškia ir tas pats Tapinas, ...ir blin, kada homo sovietikai nustros drocint ant to kad jie mat kažką darė kol visi kiti nieko nedarė? Nu kiek gi galima? Kai iš visos mokyklos, 360 mokinių tik viena mergaitė nesirišo pionieriaus kaklaraiščio, nei aš, nei niekas iš mano aplinkos nesuprato wtf? kodėl? Nei vienam iš mūsų prisitaikėliai homosovietikai nieko neaiškino, imperija sugriuvo ir tai stebuklas... o jie dabar lenda iš visų pakampių su savo žygdarbiais. 

Visumoj man patinka tos bobos titaniniai kiaušai, bet ji seime, politikoj, ir jei ji neplanuoja daryt politikos, tai kokio chiero ji ten sėdi už mano pinigus??? Jei seime ji negeba burt apie save, tai gal būčiau balsavęs už prezidentę, bet pasitraukė... tai wtf, kaip dar man ją palaikyt, apart to kad kaip ūkininkas prisikalčiau save prie kryžiaus?....  Sorry už mano prancūzų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, sole pranešimas:

Gerai sakoma kad nuo neapykantos iki meilės tik vienas žingsnis, dar nesenai Juknevičienė spjaudė ant Urbšio o dabar jau į parankę jam įsikibus :romance-romance:

Nu matai urbsys bent jau su teisėsauga reikalų neturi... jis juk ir karbauskiui tiko iki kritikos. Dėl bendro tikslo galima juk pamiršti nesantaika...O juk neperseniausiai karbauskiui netiko nei tvarkiečiai, nei lenkai, bet va draugyste užtat kokia dabar :-D o dar ir Malinauskas irgi gerietis 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sostinej viktors susidure su intelektualiais rinkejais ,kazkada vienoj pakriusej klausiau ;uz ka balsuos ,tie nemirkteleje uz agurkininka .tada klausiu kodel; patinka ,sventes bedniem padaro. zodziu -pasiraso uz ledu porcija.cia net is musu dauguma ,lyg ir issilavine pakniupstom vaziuodavo i ,,ledu svente,,,  dar jei agukirnka gyva pamato -viskas.  tai va cia zombinimas su ledais geras buvo . ne visiem duota die .. dovana patikt zmonem ,kitas va ir geru darbu padaro bet nemegsta jo zmones

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasisakant į Jūsų lyginimą dabartinės ir tarybinės Lietuvos ,Jevgenijau,temoje "Kas vyksta Lietuvoje"Pajuokaujant apie Jūsų prisiminimus-Jūs su mama,teta kovojot prieš "sovietinę okupaciją":vogėt.O propaganda tame,kad  kiti,kurie taip nesielgė tada, o ir dabar , niekinami ir tada ir dabar.Apie laikus,buvusius prieš tris dešimtmečius,galim ir daugiau blogo prirašyti,o apie kokią dvidešimto amžiaus pradžios Lietuvą dar daugiau ...,kad ir tokį ,jog vienišų mergų vaikai tada neišgyvendavo dėl bado ,nes viena moteris neįstengdavo išmaitinti savęs ir vaiko("Butovės slėpiniai").Todėl ar nebūtų objektyviau čia įkelti pasiekimus ir netektis tik per pastaruosius tris dešimtmečiusIr juos palyginti su pokarinės-aštuoniasdešimtųjų laikotarpio pokyčiais ?Jūs Jevgenijau,tai tikrai sugebėtumėte,tik ar norėtumėte.Ir pabaigai  pratesiant savo pajuokavimą :sulaikė kažkokį veikėją,kuris įkūrė bendrovę ir TIK deklaruodavo virš šešių šimtų ha visoje Lietuvoje.Kuo skiriasi šis verslusis nuo anais laikais "skraidinančių per tvoras mėsą"?Supraskit teisingai,neteisiu anais laikais taip besielgiančių ar noriu ką nors įžeisti ,bet ,čia tik mano nuomonė,kodėl ir tada, ir dabar tokių pažiūrų žmonės "kitus tep,tuo kuo patys kvep"(patarlė).Tai slėpdami ta propaganda.P.s.vardą galima pasikeisti kaip ir pavardę( pavyzdys prezidentas Adamkus).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, KAZE pranešimas:

Pasisakant į Jūsų lyginimą dabartinės ir tarybinės Lietuvos ...

Tik replikavau į tai, kad niekas nieko neprisimena. Mano prisiminimai nuo kokių 85 metų. Ir tada buvo totalus šūdas. Paklauskit manęs kaip tuo metu gyveno neįgalūs žmonės ar nepilnos šeimos. Net vaikas būdamas supratau, kad taip neturėtų būti... bet buvo. Sistema, buvo iškrypusi ir viskas ėjo tik blogyn. 

p.s. kažkoks komjaunimo komiteto mulkis vienintelis iš krūvos parašų nepatvirtino motinai leidimo dėl išvažiavimo padirbėti į brolišką Čekoslovakija - "такие кадры нам нужны тут". Dabar kai pensija ant nosies, ji du kart metuose ilsisi šiltuose kraštuose. Va dabar planuoja kelionę į Sakartvelą. Boržomio vonios bus į naudą tarybinio paukštyno sugadintiems sąnariams. Tai geriau buvo tada ar dabar?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, jevgenijus pranešimas:

Ir tada buvo totalus šūdas

Vienas mano gerbiamas spekuliantas amzinatilsi jam citavo Brazausko zodzius : kur pastatem gamykla ten pasistate visas miestas...kas dirbo turejo galva ,negere gyveno gerai . dabar ir dirbt reikia kur duoda uz dyka .

Prieš 2 valandas, jevgenijus pranešimas:

kaip tuo metu gyveno neįgalūs žmonės

ateidavo i parduotuve ,pakisdavo pazymejima( karo veteranai,invalidai 1-3 grupes) aptarnaujami be eiles -cia kaune budavo .vaziuodavo ir uz dyka visur .

http://old.nasledie.ru/politvnt/19_21/article.php?art=22

voge visi ka galejo , kas galejo pasistate namus ogogo kokius net su blindazu net ,ir dabar statosi kas gali . buvo verslai kitokie

aisku tas vienodumas uzknisdavo ... o dabar atotrukis 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...