Jump to content

Aviu augintojai


Donatas

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • Atsakymai 208
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Perskaiciau temoje kad niekas nenori pavasari parduodi aviuciu, nebent uz gera kaina. Tai kokia ta gera kaina? Uz katik nujunkyta avyte?ieskausi avyciu bandai didinti.Gal kas parduotu kokias 25

Tas nujunkimas labai ivairiai isivaizduojamas, eriukai junkosi labai ilgai netgi iki 4-6 menesiu. Todel jei parduoti nujunkytus tai jie jau buna nemazi ir ju kaina jau siekia nemaza suma. Jei manote, kad prasisuksite pigiai prisirinke 1-2men eriuku tai labai nusivilsyte. Dazniausiai prisipirkus tokiu mazyliu ir nebegaunant avies pieno jie nuskursta uzauga mazi ir t.t. Todel reiktu rinktis bent 3-4men kurie nera tokie priklausomi nuo pieno, bet kaip ir minejote kaina jau buna tokiu gerokai didesne, todel dazniausiai niekas mazuciu ir nepardavineja.

Beto esu as ne karta nudeges pardavinejant 3-4men eriukus, avys staigiai lieka be eriuku, o pienas juk dar gaminasi, o nebebuna kam jo isgeria ir avys susigadina savo tesmenis ir tenka avis isbrokuoti ir pjauti.

Todel dabar nusprendeme auginti visus eriukus iki galo ir realizuoti mesai patys. Beto juk ir ismokos atsirado kai uz kiekviena galva gausi ismoku po 100lt tai ju tiesiog neekonomiska parduoti mazu siuo metu juk nesunku palaikyti iki rudens ir uz tai gauti papildomas ismokas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

sveiki sugalvojau isigyti lt juodgalviu aviu.ir susiduriau su beda kad niekas nenori dabar parduot nes visi nori uz jas gaut tas ismokas.apskambinau visus lt juodgalviu augintojus is asocijacijos ir nk neparduoda,tik seduva parduoda bet avyte ta 700lt kainuoja tai jo.

sakykit gal zinot kas dar augina???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pirk suffolkus,jie pigesni :D

Kaina apie 600

:lol::lol: as dziaudiuosi jais atsikrates nesenai paskutines avis pajeme :eusa-clap:

Gal galima sužinoti, kokios džiaugsmo priežastys?

jos yra labai lepios avys, kur romanovas atsiveda tris ir kuo pujkiausei uzaugina o kur suffolkas atveda viena ir reikia i diena desim kartu eit i tvarta ir padet jam pazyst nes antiek glusi dauguma buna.bet kad greitai auga jie tai tikrai :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pernai skaičiavau, ar man apsimoka pereiti prie LJ ir dar gauti išmokas už veislę. Pasidariau išvadą, kad ne, nes LJ atsiveda po vieną, o maniškių mišrūnių vidurkis yra 2 ėriukai.

Tam, kad gaučiau tiek pat prieauglio ir bendro parduodamo prieauglio svorio, kiek dabar, turėčiau laikyti dvigubai daugiau LJ, jos suėstų daugiau šieno, užimtų daugiau vietos tvarte, išmoka už veislę nekompensuotų man skirtumo, kurį gaunu pardavusi savo mišrūnių prieauglį. Be to dabar išmokos už mėsines skiriamos už galvą, dar ir čia išlosiu.

Gal per painiai parašiau ar ką nors ne taip paskaičiavau? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pernai skaičiavau, ar man apsimoka pereiti prie LJ ir dar gauti išmokas už veislę. Pasidariau išvadą, kad ne, nes LJ atsiveda po vieną, o maniškių mišrūnių vidurkis yra 2 ėriukai.

Tam, kad gaučiau tiek pat prieauglio ir bendro parduodamo prieauglio svorio, kiek dabar, turėčiau laikyti dvigubai daugiau LJ, jos suėstų daugiau šieno, užimtų daugiau vietos tvarte, išmoka už veislę nekompensuotų man skirtumo, kurį gaunu pardavusi savo mišrūnių prieauglį. Be to dabar išmokos už mėsines skiriamos už galvą, dar ir čia išlosiu.

Gal per painiai parašiau ar ką nors ne taip paskaičiavau? :)

tikkrai nesutinku, kad veda tik po viena esu aplankes ne viena uki kurem augina lt juodgalves ir didzioji dalis po du veda,taipacia ir su suffolkais jai avis stambi tai ves du jei kuda ar maziuke veda po viena dazniausiai.Aisko visko sem pasauli buna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šeis metais turiu 13 erėvedzių kaip jas reikia deklaruoti? :) ačiu....

Jeigu turite jauniklių ir jos pirmą kartą apsiėriavo, ėriukai turi būti gimę iki kovo 31 d ir iki kovo 31 d. suženklinti, tada jaunikles jums užskaitys kaip ėriavedes jau šiais metais. Būčiau pražiopsojusi, bet priminė vet gydytojas. Kaip tyčia paskutinė jauniklė apsiėriavo kovo 31 d!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tikkrai nesutinku, kad veda tik po viena esu aplankes ne viena uki kurem augina lt juodgalves ir didzioji dalis po du veda,taipacia ir su suffolkais jai avis stambi tai ves du jei kuda ar maziuke veda po viena dazniausiai.Aisko visko sem pasauli buna.

Ačiū už patikslinimą, reikės dar kartą apie tai pamąstyti:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tikkrai nesutinku, kad veda tik po viena esu aplankes ne viena uki kurem augina lt juodgalves ir didzioji dalis po du veda,taipacia ir su suffolkais jai avis stambi tai ves du jei kuda ar maziuke veda po viena dazniausiai.Aisko visko sem pasauli buna.

Ačiū už patikslinimą, reikės dar kartą apie tai pamąstyti:)

Prasom:) 5metus tik auginu avis bet viena dalyka supratau ka raso knygos tai tikrai ne viskas yra tiesa. :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...

tikkrai nesutinku, kad veda tik po viena esu aplankes ne viena uki kurem augina lt juodgalves ir didzioji dalis po du veda,taipacia ir su suffolkais jai avis stambi tai ves du jei kuda ar maziuke veda po viena dazniausiai.Aisko visko sem pasauli buna.

Ačiū už patikslinimą, reikės dar kartą apie tai pamąstyti:)

Prasom:) 5metus tik auginu avis bet viena dalyka supratau ka raso knygos tai tikrai ne viskas yra tiesa. :eusa-naughty:

Retorinis klausimas-mes auginam kiekiui ar kokybei?

Romanovo irgi yra avys,bet rezultatas yra labai aiskus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...