Jump to content

Aviu augintojai


Donatas

Recommended Posts

Nėra taip kad Berišonai vien tik liptų sienom,gal per niūriai vaidą nupiešiau.Jei avino su duona ar grūdais neišeina prisipratint tai jau nekas.Apie mušimą ar rėkavimą tai tokių dalykų nėra ir negali but.Stebėjau iš šono Vokietijos juodgalves tai ir prie manes svetimo žmogaus eina domisi kas tu toks.Beriušonai tai darytų iš labai toli.Ganykloje pašaukus atbėga iš toli, suprantama nors keliom avim turi duonos žiauberį ar kokį obuolį kitaip busi nesuprastas.Pradžioj turėjau ostfryzų tai jų charakteris labai patiko,visos avys rankinės.

o man labai patinka sufolkai :) is pradziu kai pirkom buvo bailios bet dabar kaip suniukai pamato tave ateinant ir viskos atbega kiek daugiau problemu su avinu tik nusisuk ir tikrai gausi ir taip gausi kad ilgai atsiminsi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • Atsakymai 208
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

o man labai patinka sufolkai :) is pradziu kai pirkom buvo bailios bet dabar kaip suniukai pamato tave ateinant ir viskos atbega kiek daugiau problemu su avinu tik nusisuk ir tikrai gausi ir taip gausi kad ilgai atsiminsi :D

O muša todėl, kad kai avinas buvo mažas glostėt jam galvą. Dabar dėl to ir nori "draugauti" kaip lygus su lygiu. Lygiai ta pati situacija buvo ir su stirniuku kurį per žinias rodė prieš gerą mėnesį, kad veja medkirčius iš miško.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki aviu augintojai,gal zinote kas lietuvoj augina sarole veisles avis??

sveiki man reiketų info apie berišon diu šer avis ieškau avino db pirkti apie tauragę kas auginat daugiau informacijos parašykit romanoves db turiu atsibodo :)

http://www.aviuaugintojai.lt/nariu-sarasas/

va čia yra informacijos kas ką augina....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...