Jump to content

Aviu augintojai


Donatas

Recommended Posts

  • Atsakymai 208
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

SVEIKI,TAIP NERIJAU MUSU BENDRUOMENE PALIKO TAVE BE AVELIU.BENDRUOMENE NEPASITARUSI SU VILNIUMI(HEIFER VADOVYBE)TAU PRIZADEJO AVELES.BET KAI PRADEJO RUOSTI PERDOVANOJIMO DOKUMENTUS IR NUSIUNTE I VILNIU GAVO ATSAKYMA KAD AVELES DUOTOS ZEMAITIJAI,TAI ZEMAITIJOJE IR PASIDALINKITE.KITI RAJONAI IRGI TURI BENDRUOMENES IR SIS PROJEKTAS JAU KELINTAS LIETUVOJE.ZINOK MAN NEGAILA TU AVELIU,BET YRA VALDZIA ANT MANES.SIS PROJEKTAS YRA LABAI GERAS,JEI YRA GALIMYBE STOKITE IR KITI.GAVOSI NEGRAZEI,BET NEREIKIA IS KART APKALTINT ZMOGAUS(JEI VADOVAI PERSIGALVOJO).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai, o aš galvojau ieškoti kas dovanotų? O kaip išdūrė?

Pas vokiecius yra patarle: "uz dyka tik suris pelei spastuose..,ir tai tik antrai.."Pritariu,kad nereikia nieko dovanai imti..,tik per gimtadieni,kai gauni ant visajaus :eusa-dance: Ir turtu is tokiu dovanojimu vis viena nesukrausi(..,kaip vokieciai sako apie nama:"mazas,bet mano")... Tai va geriau gyvent biedniau,bet be isipareigojimu,laisvai!Jokiu paskolu-jokiu antstoliu,juk gyvent duota tiek nedaug...,o is dangaus tik zydams is dangaus mana krenta... :eusa-clap::eusa-clap::eusa-clap::eusa-violin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia jokiu antstoliu nebus.tik istoji i bendruomenes gretas,gauni dovanu avis,karves,arklius,ozkas(zinoma pagal poreiki) ju jauniklius(mot.gimine)uzaugini sukergi ir vpadovanoji kitam.tada motina lieka tau ir darai ka nori. pvz as gavau 13aveliu,per 5 m turiu 13 padovanoti,pernai 7 aveles padovanojau,o siemet padovanoju likusias 6aveles.man liko avinai visi ir eriavedes 13.si programa gera,bet yra ir isipareigojimu.atvaziuoja paziuret bendruomenes lydere kaip laikomi ir priziurimi gyvuliai,lyderei priduot jaunikliu ataskaita ir be jos zinios nieko nedaryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia jokiu antstoliu nebus.tik istoji i bendruomenes gretas,gauni dovanu avis,karves,arklius,ozkas(zinoma pagal poreiki) ju jauniklius(mot.gimine)uzaugini sukergi ir vpadovanoji kitam.tada motina lieka tau ir darai ka nori. pvz as gavau 13aveliu,per 5 m turiu 13 padovanoti,pernai 7 aveles padovanojau,o siemet padovanoju likusias 6aveles.man liko avinai visi ir eriavedes 13.si programa gera,bet yra ir isipareigojimu.atvaziuoja paziuret bendruomenes lydere kaip laikomi ir priziurimi gyvuliai,lyderei priduot jaunikliu ataskaita ir be jos zinios nieko nedaryt.

nesek pasaku kad taip viskas yra gerai,man auksokalnus zadejai o ka padarei?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nerijau as nesamoniu neseku o jai patsi nesigilinai apie bendruominiu veikla tai tu patsi kaltas :lol: o kad negavai tai cia nemusu kalte o tavo.PIRMA ZINGSNI ZENGES PASIDOMEK APIE PROJAKTUS :eusa-dance:

matai viska bendruomenei verti :lol:...tik pagal koki projekta eina dovanojimas+dar mokejimas uz gyvulipo 100lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

SVEIKAS NIERKAC,PAGAL SI PROJEKTA AS TURIU TELYCIA GAVES.VISI TURIME PRIEAUGLI(MOT GIM.)UZAUGINTI IR PADOVANOTI KITIEM,O TRECIOJO ZMOGAUS PERDOVANOJIMA NUSPRENDZIA BEBDRUOMENE,PVZ PAS MUS TRECIASIS ZMOGUS TURI PRIEAUGLI(VERSIUKA)PARDUOT IR PINIGUS I BENDRUOMENES SASKAITA,O AVIU PRIEAUGLI PARDUOTI ARBA 100LT PERVESTI I BENDRUOMENES SASK.NESENIAI BENDRUOMENE PRADEJO SI PROJEKTA IR NEPASITARUSI SU HEIFER ASTOVYBE PRIZADEJO TAU AVIS(CIA NE VITALIJA KALTA),O HEIFER NELEIDO IS ZEMAITIJOS ISVESTI.TAI NEKALTINKIME VIEVAS KITO,O BENDRAUKIM KAIP ZMONES.JEI TU ASMENISKAI JAUTIES NUSKRIAUSTAS PASISKAMBINK I HEIFER BUSTINE.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.Tai gak zinot ar yra Rokiskio raj.tokia bendruomene,kuri dovanoja avis?

Pasidomekite pernai musu rajone Antaliepteje buvo pagal si projekta padalinta zmonems po keleta aveliu. Jums butu tikrai netoli atsivezti jei iseitu sudalyvauti ir gauti is ten.

Aciu uz informacija.Tik neseniai apsigyvenom Dusetose,tai bandysim ieskoti :) O gal zinot i ka kreiptis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 mėnesių...

sveiki, gal kas galite pasakyti jei pavasari isigyciau koki eriuka, iki kokio svorio jis man paaugtu iki rudens, planuoju isigyti kad biski man nusienautu jie pievos, turiu nenaudojamos pievos 1 ha ir nelabai turiu noro ji sienauti, o avienos mesa tinka, tvarto statyti nenoriu, tai juos laikyciau tik siltuoju metu laiku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...