Jump to content

Aviu augintojai


Donatas

Recommended Posts

Idomu kiek lankosi ir cia dalyvauja auginanciu avis? Butu idomu kad pasirasytumet. Dar butu idomu ir manau neblogas dalykas jei parasytumet kokias veisles auginate ir kokius kiekius, bei kainas kuriomis parduodate mesai, bei veislei. Ir butu visai nieko kad paliktumet kontaktus jei uzsiimate aviu pardavinejimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 208
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

  • po 2 mėnesių...

Norėčiau pradėti auginti avis savo poreikiams-mėsai,ir jau šiais metais pirkčiau 2 avytes ir aviniuką,manau ,pradžiai užtektų.Skaičiau,kad mėsai labai tinka romanovų veislės avys.Gal kas galėtų parduoti?

Na,jei ne Romanovų,tai gal juodagalvių?Na,padėkit pradedančiam! Labai būčiau dėkinga už visus patarimus ir pasiūlymus. Gyvenu tai Joniškio rajone,gal kas aplinkiniuose rajonuose man tas avytes parduotų? :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 4 mėnesių...

nejaugi prie didžiųjų miestų yra problema parduoti avieną ?? ""pedGet"' as dejuotojai dėl realizacijos..kitas ""kazKass"" visai nežada parduot nors avių turi 500... įdomu iš kurio Lietuvos kampo.....visi čia mes esam užsimaskave. :D:D:D:icon-arrow: nu aišku esam konkurentai ir infoo kainuoja........O ""Donatas"" labai gražiai prašo pasipasakot iš kur ir kaip ten sekassssss

nua aš tai jau 5metus apie avių užsiveisimą svajoju nors mieste gyvenu(PanevėŽys 14km 5Ha su visais tvartais naujai pastatytais http://www.freewebs.com/egduu/index.htm)...nu aišku svajoju dingt iš to miesto, bet baisu sėst i mėšlą savo kaime.......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pataisysim biskuteli "kazzkas" turi ~100 eriavedziu. O vasaros metu su jaunikliais sudejus buna apie 500 pas ji :) .

Beto suprantamas dalykas kad dabar neparduos nes juk jei jau nenusipirkai tai bevasaros pabaigos ir rudens bus sunkiai nupirkti. Nes kas norejo parduoti jau bus pardave mesai ir pasilike veisline banda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

sveiki as taip pat pradedu auginti avis,lietuvos juodgalves.bet kiek zinau galima ir savo klientus tureti jei turi nedaug aviu.o siap su mesa visiems problemos,tiek kas augina jaucius tiek kas laiko avis.bet gal ateis kada ir i musu kiema svente ir mums kainos supirkimo pakils.na as tikiuosi,kaip buvo 10m.su pienu???? :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

O mes Vln perkam aviena turguje (truputi, tik sau) po 20 Lt/kg...

Na mes auginam avis, dabar turim 200 su biskiu eriavedziu ir beveik 300 prieauglio, veisliniu avinu. Pagrindines veisles tai romanovai, dar yra keletas lietuvos baltagalviu, juodagalviu, prekosu. Parduodam mazdaug po 3.5 lt/kg, veislei siuo metu neplanuojam nieko pardavinet.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...

Pas mus augintojas tai mano sūnus Raigardas.Jam dabar 13-kti eina ,aš tai daugiau zootechnikas.Nu tėvas Raigardui iš pavydo nusipirko 3 štukas tai ,kadangi įleido savas pas mūsų avis tai priverstas ir tvert padėt nu kai reikia ir veterinoriaus darbą daro ,nes farmacijos srityje dirba.Okitas sūnus Augustas tai ožkas kartu su avim laiko ,tik žiemą atskirai.O 3-čias sūnus Juventas tai norėtų laikyti driežą ,kuris pats maisto susiranda.Tai pas mus ,kaip ir šeimyninė ranga gaunasi.Avių tai dabar 20 ,pradėjo nuo3 prieš gerus metus.Žada kokių 200 laikyt,tiek žemės yra.Dar šiemet reik tvartą pastatyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laikau avis antri metai. Dabar turiu 4 Romanovų ir dvi nemažas baltas (gal šiurkščiavilnes?) ėriavedes, dar dvi jaunikles mišrūnes (Romanovų ir tų baltų mišrūnes). Labai nesiplėsime (dar turime ožką, karvę ir kumelę), bet gal laikysime 12 ėriavedžių, kad ir tas išmokėles po 48 lt gautumėm, jei jau avis laikome. Galvojame savo ėriavedžių užsiauginti, bet tai gana ilgai trunka, gal ir nusipirksime dar porą trejetą. Barono nelaikome, skolinamės. Aplink turime labai gerų.

Turiu pora klausimų:

1. Iki kokio maždaug amžiaus laikote ėriavedes, kaip ir kuo jas pakeičiate? Savomis ir perkate?

2. Ar kas nors laikote lietuviškas veisles (juodagalves ar šiurkščiavilnes) dėl papildomų išmokų? Ar skani jų mėsa, ar labai šiurkšti vilna?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

TAIP,GITA, AS ESU SU DOVANOJIMO PROGRAMA SUSIJUSI.TURIU LIETUVOS JUODGALVES,JEI JUS DOMINA PARASYKIT I EL. PASTA MAN. SIUO METU TURIU 30VNT AVIU IS JU 16 AVIU YRA RETU VEISLIU AVIU PROGRAMOJE.PAGAL SIA PROGRAMA GAUNU ISMOKA 97LT IR DAR 48LT UZ ERIAVEDES.AVYS KERGIAMOS SU NEGIMININGU AVINU.SIUO METU GALIU MAINYTIS ANINU(tik su kilmes dokumentais).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as noreciau pagal ta programa sudalyvauti. zinau kad jas galima kergti tik 10-12men as savasias kergiu tik 18men. tai sakyk ka reikia daryti norint sudalyvauti toje programoje. tai kiek dar turesi padovanoti avyciu? as noreciau gal sukergtu,nes esu nusipirkes avina kuri dar turesiu apie du metus tai prie situ avyciu ieskoti dar vieno avino kazkaip nesinori, laikyt du avinus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...