Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.


MTZokas

Recommended Posts

ir vėl VBS lygis. kai bus oficialus skaičius paskelbtas pačios nma, tada galėsim padiskutuoti. Nes aš ir girdėjau, tik priešingą variantą. Kad surinkta už 10 mln ūkio perėmejų, o dar už 10 mln visų kitų sričių.

O aš girdėjau, kad turimą sumą padalinus iš 40 tūkstančių eurų gaunasi apie 150 žmonių.

Irgi VBS?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir vėl VBS lygis. kai bus oficialus skaičius paskelbtas pačios nma, tada galėsim padiskutuoti. Nes aš ir girdėjau, tik priešingą variantą. Kad surinkta už 10 mln ūkio perėmejų, o dar už 10 mln visų kitų sričių.

is NMA statistikos:pateikta paraisku 456.prasoma suma 60 000 000lt.Skirta suma 20 000 000lt.cia kaip supratau,oficialu.

Zodziu i viena vieta 3 vaikai. :icon-arrow:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip, kalbant apie 14-20 laikotarpi, bus apskaiciuojamas ukio dydis isreikstas SGP. Pavyzdiui, dabar mano ukio dydis 6500 € isreikstu SGP. Tai kaip suprantunegaleciau pretenduoti Jaunuju parama, nes nesiekia 8000€. Ar bus imamas sio sausio 1d. Ukio dydis ar deklaruojant paselius? Vienu zodziu gal zinote kaip bus nustatomas tas 8000 SGP?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip suprantu pagal taisykles 2014-2020 jaunųjų įskikūrimui nebus finansuojama tecnika (pataisykit jei klystu):

Tinkamos finansuoti išlaidos:

• nekilnojamojo turto statybos ir (arba) rekonstrukcijos išlaidos;
• naujų įrenginių ir įrangos, pirkimo arba išperkamosios nuomos išlaidos, neviršijančios šio turto rinkos vertės;
• bendrosios išlaidos;
• daugiamečių augalų įsigijimas ir tų augalų sodinimas;
• ūkinių gyvūnų įsigijimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visada ūkio dydis skaičiuojamas paraiškos pateikimo dienai. tad jaei teiksi po deklaracijos ir dar kokia karvytę įsigysi tai ir pasididinsi savo vienetus.

 

Po deklaracijos pagal aprasa kaip ir nera ko teik nes nebeatitinki reikalavimu paramai gaut. citata is: http://www.zum.lt/index.php?-35000521

Įsikūrimo procesą sudaro: žemės ūkio valdos ir ūkio įregistravimas pareiškėjo vardu, minimalios
ūkininkavimo pradmenų programos baigimas (baigimo dokumentai pateikiami Mokėjimo agentūrai),
pareiškėjo, kaip ūkio valdytojo, paraiškos tiesioginėms išmokoms gauti pateikimas. Teikdamas paraišką
paramai gauti pareiškėjas turi būti pabaigęs bent vieną iš išvardintų įsikūrimo proceso etapų. Įsikūrimo
procesas laikomas užbaigtu, kai pareiškėjas pirmą kartą, kaip ūkio valdytojas, pateikia paraišką
tiesioginėms išmokoms gauti.
 
Parama teikiama tik tiems jauniems ūkininkams, kurių įsikūrimas paramos paraiškos pateikimo metu
nebus pasibaigęs.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...