Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

prieš 38 minutes , Pumpuras pranešimas:

Aš tikrai to neteisinu ir matau kad vyksta išsidirbinėjimas, bet ir nežinau kokia išeitis . Pieną dalindamas godumo neužpilsi ir rėgdamas 45ct negausi.

Bent jau atkreipė dėmesį, jog tikrai mokama kaina nebepadengia išlaidų, gi negali  keli magnatai sunaikinti pieninkystės. Gal atsiras sujudimas valdžios. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, runkuliss pranešimas:

Kurioj vietoj jis neteisus ?

Sunkus darbas murkdytis po mesla,sutinku.Bet produkta atvaziuoja ,paima is vietos =tao ir kaina uz servisa atitinkama .Veskit i miesta gausit kita .koperuokites gaminkit kazka ,parduosit kita kaina.

 

Nusišneki.. tu murkdais tam šude, ar čia tik iš šono sapalioji?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

 

Prieš 7 valandas, manttys pranešimas:

na ką, jau vasario duomenys yra, dinamika labai "graži". vasaris 68 proc. ES vidurkio

 

image.thumb.png.a239a4d8cd57c8c6f56c3a8606dbb658.png

 

Va žmogus sako gauna dvigubai.... tai turbūt daugiau nei ES vidurkis.... ko čia skundžiasi tie pienininkai....

 

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000262085/nepaprasti-zmones-50-melziamu-karviu-kauno-rajone-auginantis-20-metis-ukininkas-prie-protestu-nesijungia-neturiu-del-ko-skustis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Zim511 pranešimas:

 

 

Va žmogus sako gauna dvigubai.... tai turbūt daugiau nei ES vidurkis.... ko čia skundžiasi tie pienininkai....

 

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000262085/nepaprasti-zmones-50-melziamu-karviu-kauno-rajone-auginantis-20-metis-ukininkas-prie-protestu-nesijungia-neturiu-del-ko-skustis

Realiai neaivercia liezuvis ji ukininku vadinti. Is tvartu matosi, kad jis yra geriausiu atveju paveldetojas. Nors ir taip greiciausiai nera. Padeda tevam ir sneka nesamones

Kas liecia paskayma man gerai, nera ko piketuot, tai turiu gera pavyzdi. Vietinis gerbiamas umininkas (grudininkas) vazinejo po ukius ir kviete vaziuoti piketuoti i vln kai turejo vykti derybos. 

 

Tai tikriausiai esme yra ne asmenines naudos siekimas, o jungtinis tikslas. Pasnekovas realiai kalba apie vienybes nauda (koperacija), taciau cia pat tai apsika sakydamas, kad man gerai, todel vienybe man dzin. 

Bet miesto zmonem sueis, pienininkam patiks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , manttys pranešimas:

Realiai neaivercia liezuvis ji ukininku vadinti. Is tvartu matosi, kad jis yra geriausiu atveju paveldetojas. Nors ir taip greiciausiai nera. Padeda tevam ir sneka nesamones

Kas liecia paskayma man gerai, nera ko piketuot, tai turiu gera pavyzdi. Vietinis gerbiamas umininkas (grudininkas) vazinejo po ukius ir kviete vaziuoti piketuoti i vln kai turejo vykti derybos. 

 

Tai tikriausiai esme yra ne asmenines naudos siekimas, o jungtinis tikslas. Pasnekovas realiai kalba apie vienybes nauda (koperacija), taciau cia pat tai apsika sakydamas, kad man gerai, todel vienybe man dzin. 

Bet miesto zmonem sueis, pienininkam patiks

Manau šią reklamą užpirko ministerija, kad apkaltintų ūkininkus jog patys kalti dėl mažų kainų, nes nesikoperuoja. Galėjo, bent jau gaunama kaina pasigirti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...