Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

prieš 40 minutes , kulka pranešimas:

o įdomiausia kad paskambinus stambiam perdirbėjui ir nuvežus pienovežį pieno, jam visiškai vienodai ar ten dvidešimties mažiukų pienas ar triejų dičkių kaina būna vienoda :)

Taip ir turėtų būti,tik vienas pienovežis 5 t,kitas 25.ką aš ir rašiau anksčiau.Garantuosit kokybę,prisiimsit logistikos kaštus sau,viskas tas kainuoja pinigus,tą reik suprast.Rinka.Mūsų Bulvinykas vienais metais gauna už bulves 10 cnt,kitais 50.Bet nedrasko maikės kad mažai.Tyliai ramiai pardavinėja.ir jam dar reikia parduoti,rasti rinką.O jūs gaunat paruoštą rinką ir dar putojat...Dirbkit tiesiog....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, agronoms pranešimas:

Taip ir turėtų būti,tik vienas pienovežis 5 t,kitas 25.ką aš ir rašiau anksčiau.Garantuosit kokybę,prisiimsit logistikos kaštus sau,viskas tas kainuoja pinigus,tą reik suprast.Rinka.Mūsų Bulvinykas vienais metais gauna už bulves 10 cnt,kitais 50.Bet nedrasko maikės kad mažai.Tyliai ramiai pardavinėja.ir jam dar reikia parduoti,rasti rinką.O jūs gaunat paruoštą rinką ir dar putojat...Dirbkit tiesiog....

o tu susijes su pieno gamyba? Kiek tonų siloso karvėm sunešei ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, agronoms pranešimas:

Taip ir turėtų būti,tik vienas pienovežis 5 t,kitas 25.ką aš ir rašiau anksčiau.Garantuosit kokybę,prisiimsit logistikos kaštus sau,viskas tas kainuoja pinigus,tą reik suprast.Rinka.Mūsų Bulvinykas vienais metais gauna už bulves 10 cnt,kitais 50.Bet nedrasko maikės kad mažai.Tyliai ramiai pardavinėja.ir jam dar reikia parduoti,rasti rinką.O jūs gaunat paruoštą rinką ir dar putojat...Dirbkit tiesiog....

Kiek buvai ipieses kai rasei?:) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia žemaičių propagandinis... Atveža šoferis sykis nuo sykio (lyg kas mėnesį) tai šįryt gavom. Pati brošiūra 23.01.23 parašyta, o kainos tai pagal tas lentelės, žemaitijos pieno visada geriausios. Lapkričio mėnesį turbūt pasirinko nes galvoja, kad ūkininkai jau pamiršo kiek tada gavo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , Pienius pranešimas:

Kiek buvai ipieses kai rasei?:) 

Kurioj vietoj jis neteisus ?

Sunkus darbas murkdytis po mesla,sutinku.Bet produkta atvaziuoja ,paima is vietos =tao ir kaina uz servisa atitinkama .Veskit i miesta gausit kita .koperuokites gaminkit kazka ,parduosit kita kaina.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , runkuliss pranešimas:

Kurioj vietoj jis neteisus ?

Sunkus darbas murkdytis po mesla,sutinku.Bet produkta atvaziuoja ,paima is vietos =tao ir kaina uz servisa atitinkama .Veskit i miesta gausit kita .koperuokites gaminkit kazka ,parduosit kita kaina.

 

asilas esi, kitaip tavęs negaliu pavadinti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , mode26 pranešimas:

Čia žemaičių propagandinis... Atveža šoferis sykis nuo sykio (lyg kas mėnesį) tai šįryt gavom. Pati brošiūra 23.01.23 parašyta, o kainos tai pagal tas lentelės, žemaitijos pieno visada geriausios. Lapkričio mėnesį turbūt pasirinko nes galvoja, kad ūkininkai jau pamiršo kiek tada gavo. 

įdomus elgesys - dalinti informaciją apie 50 ct kainas, kai gauni 25 ct :D gal ūkininkas turėtų save nuraminti, kad kažkada gavo padorią kainą ir pabadauti pusmetį ar metus. Kažkokia teorija juk slypi po tuo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tuo laiku mes gavome 41,5 čia po derybų. Rudenį juos vyko du kartus, vienos rugsėjo kitos lapkričio mėnesį, dabar gili krizė ner kur derėtis😑. Logika šio laikraščio tokią jog tikinti tuos kurių kitokia informacija nepasiekė, kad jie stato pieną patiems geriausiems ir sažiningiausiems pieno perdirbėjams. Čia mano tokia nuomone gal aš ir klystu, gal jie ir sažiningiausi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , mode26 pranešimas:

Tuo laiku mes gavome 41,5 čia po derybų. Rudenį juos vyko du kartus, vienos rugsėjo kitos lapkričio mėnesį, dabar gili krizė ner kur derėtis😑. Logika šio laikraščio tokią jog tikinti tuos kurių kitokia informacija nepasiekė, kad jie stato pieną patiems geriausiems ir sažiningiausiems pieno perdirbėjams. Čia mano tokia nuomone gal aš ir klystu, gal jie ir sažiningiausi. 

būnant sąžiningais, tai po perskaičiavimo 50 ct gaudavosi beveik visiems 20+ karvių turintiems.

Jeigu butu kaina nuosekliai kritusi po centą-du, tuo pačiu tas pats vykęs ir parduotuvėse, nebūtų buvę tokios dramos. Kažkas tiesiog apsiskaičiavo su reakcija. Miesto žmonių palaikymas šįkart ypač didelis, nes parduotuvėse kainos iš fantastikos srities.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , manttys pranešimas:

būnant sąžiningais, tai po perskaičiavimo 50 ct gaudavosi beveik visiems 20+ karvių turintiems.

Jeigu butu kaina nuosekliai kritusi po centą-du, tuo pačiu tas pats vykęs ir parduotuvėse, nebūtų buvę tokios dramos. Kažkas tiesiog apsiskaičiavo su reakcija. Miesto žmonių palaikymas šįkart ypač didelis, nes parduotuvėse kainos iš fantastikos srities.

 

Per du mėnesius lyg ir kaina pas mus krito 7 centais, -4 ir -3  buvo lyg prognozes kad iki vasario kris, tai galvojau dar kokia 3-4 centai, nebebus labai baisu. Nu bet, blyn kai kerta 10 centu per karta, nežinau, neįmanoma nesureguot. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, runkuliss pranešimas:

Kurioj vietoj jis neteisus ?

Sunkus darbas murkdytis po mesla,sutinku.Bet produkta atvaziuoja ,paima is vietos =tao ir kaina uz servisa atitinkama .Veskit i miesta gausit kita .koperuokites gaminkit kazka ,parduosit kita kaina.

 

As nesakau, kad teisus ar neteisus. Matosi promiliu buta. Atsiprasau jei klystu:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai lyginat kainas su kitu šalių visada žiūrėkit i žalio pieno kaina o ne po koeficiento .Paskui ir prasideda Latvijoj gauna daugiau .

Dabar man paaiškinkit, jaunam ūkininkui , kokia to pieno pylimo ar dalijimo prasmė jei kainos krenta ne tik Lietuvoj ,paskaičius lenku, Anglų spauda tokios pačios nuotaikos. vienur kritimas jau prasidėjęs kitur tam jau ruošiasi . Atsiverti https://agriculture.ec.europa.eu/system/files/2023-02/eu-raw-milk-prices_en.pdf susirandi Lietuva ir matai vasari kritimas -5 ct ir  beveik niekur nekrinta susinervini ir uždarai ,o kad pažiūrėt bendra vaizdą nenorim . jog pas mus kaina kilo greitai buvo tarpas jog kainos buvo vienos is didžiausiu europoj , pikas buvo rugpjūti o dabar žemyn .atrodo jog kainos kitur atsilieka bent 2-3 mėn dabar turėtu krist, kaip išlėto pakilo ir nusileist . gavom greita kylima ir greita mažėjimą. Šiandien gavau pyzdi kad nedalinu ,nepalaikau . tai pasakykit kur aš kreivai matau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip vienas kolega sakė, paturėjom trys mėnesius zajabis, tai dabar galim dar dešimt metų vėl vilktis šiknoj.
Ir šiaip,  kai man zajabis, aš nebėgu nuoga birka ir neskelbiu visiem, kad čia yra zajabis visiem, bet kodėl kai kurie  kiti taip linkę elgtis, aš nesuprantu…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Pumpuras pranešimas:

kai lyginat kainas su kitu šalių visada žiūrėkit i žalio pieno kaina o ne po koeficiento .Paskui ir prasideda Latvijoj gauna daugiau .

Dabar man paaiškinkit, jaunam ūkininkui , kokia to pieno pylimo ar dalijimo prasmė jei kainos krenta ne tik Lietuvoj ,paskaičius lenku, Anglų spauda tokios pačios nuotaikos. vienur kritimas jau prasidėjęs kitur tam jau ruošiasi . Atsiverti https://agriculture.ec.europa.eu/system/files/2023-02/eu-raw-milk-prices_en.pdf susirandi Lietuva ir matai vasari kritimas -5 ct ir  beveik niekur nekrinta susinervini ir uždarai ,o kad pažiūrėt bendra vaizdą nenorim . jog pas mus kaina kilo greitai buvo tarpas jog kainos buvo vienos is didžiausiu europoj , pikas buvo rugpjūti o dabar žemyn .atrodo jog kainos kitur atsilieka bent 2-3 mėn dabar turėtu krist, kaip išlėto pakilo ir nusileist . gavom greita kylima ir greita mažėjimą. Šiandien gavau pyzdi kad nedalinu ,nepalaikau . tai pasakykit kur aš kreivai matau.

bendras vaizdas toks

 

image.thumb.png.fd0b1f72b71f34f849c0e073660bac86.png

Absoliučiai nuo įstojimo į ES LT už pieą gaudavo mažiau ES vidurkio. Šiemet 7 mėnesius gavome daugiau jo, tai dabar visiems tai būtina papasakoti laikračiuose ir televizijoje kaip afigeną pienininkų gyvenimą. Bet ne apie tai.

Manau esmė kaip atrodo pastovumas ir stabilumas, kaip atrodo pieno gamintojo situacija kai esi Lietuvos pilietis ir kitų šalių pilietis. Nežinau kas kam ruošiasi, bet faktas yra toks, kad kaip bendrijos mastu kilimas yra ganėtinai tolygus ir stabilus, o kritimai švelnūs, LT rinkoje yra arbavažybos kas daugiau paduos su nuolatiniais perviliojimais, arba spjūvis žemdirbiams į veidą su pasityčiojimo vertais kainų mažinimais.

 

Lietuvos, Latvijosi ir Slovakijos kainos yra mažiausios ES ir tas skirtumas jau 20 procentų mažiau ES vidurkio. Čia sausio duomenys, palaukime vasario, bus dar įdomiau.

Jeigu visi pardavinėja globalioje rinkoje, kodel tuomet LT pienas jau sausio menesį buvo 20 proc. pigesnis už ES vidurkį? ar LT pieninių produkcija brangiau pagaminti ,todėl neefektyvumą galima perkelt iant žemdirbio?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , manttys pranešimas:

 

 

 

Jeigu visi pardavinėja globalioje rinkoje, kodel tuomet LT pienas jau sausio menesį buvo 20 proc. pigesnis už ES vidurkį? ar LT pieninių produkcija brangiau pagaminti ,todėl neefektyvumą galima perkelt iant žemdirbio?

na sudarant grafika išmetus Kipra ir Malta [ten kainos visada dideles ,nežinia kodėl].  Eu vidurkis kristu . Aš darau prielaida jog daug kur yra sudaromos ilgalaikes sutartis dėlto mažesni sviravimai  . Čia kaip su elektra kaimynas fiksaves mokėjo po 21ct aš mokėjau palei birža 70 ct dabar jis sudaręs moka 35 ct aš 16 ct .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Pumpuras pranešimas:

na sudarant grafika išmetus Kipra ir Malta [ten kainos visada dideles ,nežinia kodėl].  Eu vidurkis kristu . Aš darau prielaida jog daug kur yra sudaromos ilgalaikes sutartis dėlto mažesni sviravimai  . Čia kaip su elektra kaimynas fiksaves mokėjo po 21ct aš mokėjau palei birža 70 ct dabar jis sudaręs moka 35 ct aš 16 ct .

Tai dabar pats laikas tau pasiprašyti ilgalaikes sutarties, kaip tik perdirbėjai to pačio kaip ir tu nori…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Pumpuras pranešimas:

na ir kur aš sakiau jog noriu kažką pasirašyt ir jog viskas yra gerai .Jeigu kažkas atsitinka bandai tai suprast , man atrodo jog tai yra geriau nei pykt ant viso pasaulio. 

supratimas čia ganėtinai primityvus - nuostolių vengimas (arba pelno mažėjimo vengimas) silpniausios grandies sąskaita. Jeigu patinka, galima tą pateisinti. aš asmeniškai nepateisinu. Nes jeigu perdirbėjai ginasi globalia rinka, kainų korekcijos irgi turėtų eiti pagal globalų trendą. Deja, matome ką kitą.

 

Labai laukiu šito grafiko už vasarį, nes mažinta apie 8-10 ct * koeficientas, tai uz natūralų mažės 10-13 ct.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...