Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

"pakėlė tik tiems kurie rėkavo, kurie tyli sėdi su tom pačiom kainom"-man tai vienas iš bjauriausių dalykų:lysk,prašyk,nešk "padajanijas"...Teks šiandien kažkuo panašiu užsiimti Pieno žvaigždėse.Beje,pasidarė įdomu,kaip pieninės apeina tą (man t.p. bjaurų) įstatymą,kur mes suskirstyti į 10 grupių?Sužaidžia su laiku,nuo kada sutartis įsigalioja?Ar nekreipia dėmesio į visokias rašliavas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš gaunu 14 bet jei geras pienas gaunu +priedas i dieną išnešu 1,1t   bet kiek skaitau yra kainų kilimas o man nieko, dar su viena ūkininke tariuosi eit iš PŽ gal kas dar eisit? nes kai pajudės gal susirūpins kad reikia kelti kainas.. gal žinot kiek moka už tona pienasLT ir Bariūnų žūb  (kiek žinau PŽ perka piena iš PienasLT....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"pakėlė tik tiems kurie rėkavo, kurie tyli sėdi su tom pačiom kainom"-man tai vienas iš bjauriausių dalykų:lysk,prašyk,nešk "padajanijas"...Teks šiandien kažkuo panašiu užsiimti Pieno žvaigždėse.Beje,pasidarė įdomu,kaip pieninės apeina tą (man t.p. bjaurų) įstatymą,kur mes suskirstyti į 10 grupių?Sužaidžia su laiku,nuo kada sutartis įsigalioja?Ar nekreipia dėmesio į visokias rašliavas?

žaidžia su priedais, pagrindinė kaina nesikeitė :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skambinau į MPK žaliavų skyriu.Tai atsakė kad kainas keliam ir dar kelsim.Tai sakau kad jokio rašto negavau apie tas jūsų kainas.Atsakė kad kainom mažint siunčia raštus,o didinti esą ne reikia.Tipo jau nuo rugpjūčio 1d.pakėlė.Tik nesugebėjo atsakyt kiek.Jaučiu kad viena centa bus išspaude.O kiek už rugsėjį didins,tai nežino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skambinau į MPK žaliavų skyriu.Tai atsakė kad kainas keliam ir dar kelsim.Tai sakau kad jokio rašto negavau apie tas jūsų kainas.Atsakė kad kainom mažint siunčia raštus,o didinti esą ne reikia.Tipo jau nuo rugpjūčio 1d.pakėlė.Tik nesugebėjo atsakyt kiek.Jaučiu kad viena centa bus išspaude.O kiek už rugsėjį didins,tai nežino.

Labai jau skambus pasakymas, "kainas keliame ir kelsime". Kažkaip altruistiškai skamba...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"„Pienas LT“ jau svarsto artimiausių penkerių metų planus – juose atsispindi galimybė pastatyti naujus, dar 650 t žaliavinio pieno galinčius perdirbti įrengimus, su kuriais būtų galima gaminti naujus produktus. Reikiamas papildomas plotas jau yra po stogu – esant poreikiui tuščiose patalpose reikėtų tik sumontuoti naujus įrengimus."

http://vz.lt/sektoriai/agroverslas/maisto-pramone/2016/08/27/pirmas-zvilgsnis-i-nauja-pienas-lt-gamykla-gali-issiplesti-dvigubai

+650t per diena jau būtų 1300 t per dieną. čia turbūt koks trečdalis lietuviško pieno?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...