Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Kažkokiais raganų burtais man čia kvepia... kad kokias pora centų tai patikėčiau, nes bent mūsų krašte tai žemaičiai jau vos prirenka pieno, visi kas buvo pas juos išlakstė į kooperatyvėlius ir kiek aiškino nekažką su kupiškio rajonu kaip supratau. Kad taip staigiai tiek pakiltų čia kažkas tikrai sveiku protu nesuvokiamo, nu nebent ne pieną o naftą iš karvių melžiat.

aš irgi taip manau,bet mane kai kas durnina ir siūlo gyvent bačkoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gyvunas pavadintas karve buvo neveltui.siuo pavadinimu galima pavadinti zmogu. Karve vadinamas zmogus yra toks: kur stoviu ten siku ir guliu ir man pofik. Lt pienas kol dar nebuvo pasileides skiedei iki pamelynavimo, kos cia aferistu susivienyjimas ir kad jis niekada nepasileis, tik paleidom linijas,tai tu pratrydai vietoj ir pakeitei dainele. Tai kad jau tau cia nieko nereiskia, kad reikia pradirbti tai kazkiek laiko. Zmogus gavo pasiulyma gera pieno pirkimo:stai atsiranda karve is dilgeliu kaimo kuris zino viska,nes gyvena backoje, kad taip negali buti, nes juk ponui turejo pirmam kas pasiulyti tokias kainas. Turiu naujiena ponui karvei! Nesi pasaulio bamba kuri zino lietuvos supirkimo pieno plonybes ar tai perdirbeju mastymo ypatumus.Netgi man lt koop nariui,zemiausios lietuvoje kainos gavejui,si menesy kaina pakilo iki 17,30centu (kiekis1t500l y diena)Tai kai kita kart kas parasys apie kainas,geriau pries pradedamas reikst savo ,,isminty" PASILAIKYK JA SAU!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gyvunas pavadintas karve buvo neveltui.siuo pavadinimu galima pavadinti zmogu. Karve vadinamas zmogus yra toks: kur stoviu ten siku ir guliu ir man pofik. Lt pienas kol dar nebuvo pasileides skiedei iki pamelynavimo, kos cia aferistu susivienyjimas ir kad jis niekada nepasileis, tik paleidom linijas,tai tu pratrydai vietoj ir pakeitei dainele. Tai kad jau tau cia nieko nereiskia, kad reikia pradirbti tai kazkiek laiko. Zmogus gavo pasiulyma gera pieno pirkimo:stai atsiranda karve is dilgeliu kaimo kuris zino viska,nes gyvena backoje, kad taip negali buti, nes juk ponui turejo pirmam kas pasiulyti tokias kainas. Turiu naujiena ponui karvei! Nesi pasaulio bamba kuri zino lietuvos supirkimo pieno plonybes ar tai perdirbeju mastymo ypatumus.Netgi man lt koop nariui,zemiausios lietuvoje kainos gavejui,si menesy kaina pakilo iki 17,30centu (kiekis1t500l y diena)Tai kai kita kart kas parasys apie kainas,geriau pries pradedamas reikst savo ,,isminty" PASILAIKYK JA SAU!

Stony šaunu kad pakilo, bet gali parašyt ir nuo kokios sumos, netik iki kiek pakilo ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As geriau kelis metus pabusiu juokdariu negu visa gyvenima perdirbeju pastumdeliu,geriausiu atveji.

Kaina ganiavos pradzioje buvo vos trylika centu ir dabar pakilo iki 17centu. Lt pienas koop nariai kazkur gauname vidutiniskai apie 3centus mazesne kaina negu duodantys perdirbejams.

kodėl pastumdėliu,negi manai,kad pienas LT mokės žymiai daugiau už kitus perdirbėjus,pakalbėsim po kelių metų,dar anksti spręsti apie pienas LT,juk ne veltui yra ir patarlė...negirk dienos be vakaro...nemanykit,kad aš priešiškai nusiteikęs prieš pienas LT,duok dieve,kad jam pasisektų,bet mano manymu viską reikėtų santūriau vertinti,kad paskui nereikėtų skaudžiai nusivilti,kad gimė dar vienas drakonas,juk čia Lietuva,visų nagai lenkti į save.Žinok,kad gali patapt aukštų pienas LT šulų pastumdėliu,nes čia Lietuva,čia lietus lyja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai as tave visam forume matau, visur trolini tik vargseli ...

Visi čia trolinam,pilstom iš tuščio į kiaurą,atsimenu užpernai kokios vyko diskusijos apie kelių blokavimus,tada aš buvau užsiregistravęs kitu vardu ir prieštaraudavau prieš tas nesamones ir pastoviai būdavau maišomas su žemėmis.Atsimenu buvo toks mindė kuris aršiai kvietė į protesto akcijas,dabar jo nebeliko daugiau kaip metai,buvo toks kowboi,jo taip pat nebeliko.Dabar vėl mane durnina,pataria gyvent bačkoje,kam nelabai pasitikiu pienas LT,kam nepritariu kitiems visažiniams.Nu ką pašnekėsim po metų,kitų ir pažiūrėsim kas buvo ižvalgesnis.Pateiksiu paprastą pavyzdį su pieno kvotom-vyko aukcionai,žmonės beprasmiškai sukišo tūkstančius,buvo trimituojama,kad kvotos bus didelis turtas,finalą jau žinom.Dabar vėl psichozė dėl pienas LT,lyg tai jis išspręs visas pienininkų problemas,nežinau gal.Žinoma kvotos ir pienasLT visiškai skirtingi dalykai,bet juos sulyginau tam,kad parodyčiau kaip viskas apvirsta aukštyn kojom.Juk ne veltui yra ir posakis-žmogus planuoja,o dievas juokiasi.Aš paprasčiausiai čia pliurpiu iš neturėjimo ką veikt,nes žinau,kad vistiek nieko nepakeisiu,bet tai yra mano laiko praleidimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gyvunas pavadintas karve buvo neveltui.siuo pavadinimu galima pavadinti zmogu. Karve vadinamas zmogus yra toks: kur stoviu ten siku ir guliu ir man pofik. Lt pienas kol dar nebuvo pasileides skiedei iki pamelynavimo, kos cia aferistu susivienyjimas ir kad jis niekada nepasileis, tik paleidom linijas,tai tu pratrydai vietoj ir pakeitei dainele. Tai kad jau tau cia nieko nereiskia, kad reikia pradirbti tai kazkiek laiko. Zmogus gavo pasiulyma gera pieno pirkimo:stai atsiranda karve is dilgeliu kaimo kuris zino viska,nes gyvena backoje, kad taip negali buti, nes juk ponui turejo pirmam kas pasiulyti tokias kainas. Turiu naujiena ponui karvei! Nesi pasaulio bamba kuri zino lietuvos supirkimo pieno plonybes ar tai perdirbeju mastymo ypatumus.Netgi man lt koop nariui,zemiausios lietuvoje kainos gavejui,si menesy kaina pakilo iki 17,30centu (kiekis1t500l y diena)Tai kai kita kart kas parasys apie kainas,geriau pries pradedamas reikst savo ,,isminty" PASILAIKYK JA SAU!

ną tai ką pasakysi apie tą gerą pasiūlymą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man juokinga pasidaro paskaicius kaip cia mes pesames. Visisa savaip teisus ir kiek zmoniu tiek nuomoniu.

Viena dalyka is savo patirties zinau , jog melzdamas karves neturesi nei atostogu nei iseiginiu...., bandyk paatostogaut tai ziurek susirgo, versiuojasi ar rujoja..., nera kada patiems pasigydyti(juk buna visko)

Man jau visa tai igryso ir as keiciu profili.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

stonys tikriausiai kainą mini už žaliavinį pieną, o ne perskaičiuota po koeficientų ir t.t. o kiti tikriausiai minit kainą su perskaičiavimu. Tad susitarkite kokio pieno kainą minite, nes šioks toks balaganas gaunasi.

Tai taip kaina zaliavinio pieno.nes koef. Turesi toki kiek investuoji i karve

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man juokinga pasidaro paskaicius kaip cia mes pesames. Visisa savaip teisus ir kiek zmoniu tiek nuomoniu.

Viena dalyka is savo patirties zinau , jog melzdamas karves neturesi nei atostogu nei iseiginiu...., bandyk paatostogaut tai ziurek susirgo, versiuojasi ar rujoja..., nera kada patiems pasigydyti(juk buna visko)

Man jau visa tai igryso ir as keiciu profili.

valio,kuo daugiau pakeis,tuo bus geriau likusiems,nes pradės trūkti pieno,o man tų atostogų kaip ir nereikia,nes kiekviena diena kaip atostogos,jaučiu,kad pilvas padidėjo,jau sunku susilenkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...