Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Nereikia cia girtis ir pustis kaip Karve as tau pasakysiu jus esat 21 amziaus vergai na ir kas kad tau padeda dukte,melzi 4 aparatais is karto,viskassu laiku,sveikatos uz jokius pinigus nenusipirksi,dirbti visur reikia tik negalvok kad laukai,gyvuliai pas tave kitoki.

Kuklumas visada zmogu puosia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereikia cia girtis ir pustis kaip Karve as tau pasakysiu jus esat 21 amziaus vergai na ir kas kad tau padeda dukte,melzi 4 aparatais is karto,viskassu laiku,sveikatos uz jokius pinigus nenusipirksi,dirbti visur reikia tik negalvok kad laukai,gyvuliai pas tave kitoki.

Kuklumas visada zmogu puosia.

Nepizdelint ant ju, o pasimokyt is tokiu reikia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereikia cia girtis ir pustis kaip Karve as tau pasakysiu jus esat 21 amziaus vergai na ir kas kad tau padeda dukte,melzi 4 aparatais is karto,viskassu laiku,sveikatos uz jokius pinigus nenusipirksi,dirbti visur reikia tik negalvok kad laukai,gyvuliai pas tave kitoki.

Kuklumas visada zmogu puosia.

Tai aisku geriau nebuk vergu eik i darbo birza ir gauk pasalpa. nieko neturesi ir nieko nereiks, su tokiu poziuriu. :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi galim subegti i darbo birza,tik vienintele smulkmenele....is ukininko nubegti i birza vieni juokai ispardavei ir eik,bet kai noresi iseiti is darbo birzos ,ukininku tapti gali nebeiseiti. :icon-neutral: .O tie kurie yra ilgalaikiai bedarbiai po 10 metu tai nieko gero apie juos is asmenines patirties negaliu pasakyti,nes zmones atpranta nuo darbo,tampa pavydus,skaiciuoja svetimus pinigus,o tai yra lb blogai.Darbstus zmogus visur pritaps,kiek supratau ant Karves visi puola,kad jau nelygis po laukus vaikscioti su grebliuku,nelygis su linija melzti,reikia robotu,laikas parodys kas teisus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visiškai teisingai,nes mano žmona yra kaip vijurkas,ne kokia storulė kuri vos pavelka lašinius,todėl ir spėja.Anksčiau kai melždavom į bakelius tai pat melždavo su 4,bet jau būdavo sunku,nes reikėdavo išpilt pieną į kibirą,o dabar tik nuimi nuo vienos karvės ir tuoj dedi kitai.Žinoma anksčiau reikėdavo papildomo žmogaus nešti pienui į šaldytuvą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

I darbo birza visi nesubegsim,tas kuris stovi 10 metu ir daugiau jau nieko gero nebus,bet,atminkit yra viena grupe zmoniu kurie stovi pastoviai gauna pasalpas,atvaziuoja gerom masinon,ukiai registruoti tevu vardu,jie nieko neturi,jie dirba,usidirba,nepijokai,o ka jus matot cia blogai jei valdzia taip skatina,paziurekit ka ji daro vien korupcija,melas,pabandyk ieskot teisybes,nebeturesi laiko dirbt,vaikstinedamas po istaigas prazilsi jos nerasi,o del kokio menkniekio nebesikreipi ,nieko tu nelaimesi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunkus darbas su linijom, pastoviai pasilenkus melzeja dirba, ir dar suktis turi, nes vos spėji keisti.As nesakiau, kad tai yra blogai, bet tai tikrai yra sunku.Apie tai kalbu iš savo varpinės, ta daiktą ir mes turim, ta etapą ir mes praeiname, o apie robotus tai čia ne aš užvediau kalba, man ir aikštelė tiktų, bet juk visi bedavoja kad nėra darbuotojų, melžimui reikalingi ypač darbštus ir atsakingi, tai taip ir atsiranda pamaina robotas, jokio mandrumo iš mano pusės nėra, netrukdo man nei smulkus nei stambus, nei mokantys šienaini pasigaminti, nei jo nemokantys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 metų kol tėvai nebuvo perdavę ūkio teko dirbt švedijoje pas ūkininką kuris turėjo robotus.Švedas,arba jo žmona pastoviai sedėdavo fermoj prie kompo,galvodavau kokio velnio per dienas ten sėdi,tai kai paklausiau jo,atsakė,jei nestebėsi kas daros su banda gausis velniava.Ne visas karves įmanoma melžt su robotu,kitas tenka melžt aikštelėje,todėl pas jį tik pusę karvių melžė su robotu,be to telyčias pramelžt reikia įprastai,sakė,kad su robotu labai daug problemų,brangus jis pats,jo eksplotacija,atsiranda daug gedimų,pastoviai matydavau de laval serviso automobilį prie fermos.Man juokas ima iš mūsų naivuolių kai pradeda svaigt apie robotus,juk neseniai kažkur lietuvoje ūkininkas juos įsirengė,kaip visur buvo garsiai trimituojama apie tai.Durneliai galvoja,kad gulės palangoj,o karves melš robotai.Juk prieš kelis metus prie plungės ūkininkai buvo juos įsirengę,jau kuris laikas to ūkio nebėra,nupirko vičiūnai jei neklystu.Prisimenu su kokia pompastika vyko tų robotų pristatymas,kaip tie ūkininkai džiaugėsi,kad nebereiks laukt kol girta velžėja atvyks melžt karvių.Naivūs ūkininkai yra suklaidinami firmų kurios prekiauja robotais,nes jos reklamuoja savo prekę taip,kad atrodo,kad prie karvių nebereiks net prieit.Aš viską mačiau savo akimis ir ne kokiam mozambike,o švedijoje kur aukštas gyvulininkystės lygis,ir švedas juo nebuvo patenkintas,bet kai jau įsigijo,sumokėjo didelius pinigus kur bedingsi.Geriausias variantas yra melžimo aikštelė,apie ją ir aš svajoju,gal kada ir pavyks ją įsigyt,bet tik ne dabar esant tokiai padėčiai pieno rinkoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Durneli aš čia matau tik viena, kuris kalba apie tai ką matė prieš 12 metų, nežino kad Lietuvoje nuo 2008m pasistatė apie 50 robotų, kad norint turėti rezultatus karvių banda reike stebėti betkokiu atveju ar tu rankom melši ar betkokiu kitų, kad stebėti kompiuteryje 100 kart lengviau negu pačiam vaikščioti išpaskos uodegos ir lenktis dėlioti melziklius, taip pat sakantis kad prie aikstutes telyčių nereikės pratinti,neva tai jos pačios išmoksta, jei tokių turi galiu nupirkti kad ir šiandien ir sumokėsiu dvigubai brangiau, bent jau protingai patylum, tau niekas jų neperša, ir nereikia prisimest žinovų pamačius viena robotą prieš 12 metu, pas vieną ūkininką, mačiau aš juos 5 skirtingų gamintojų, 4 skirtinguose šalyse ir ne po vieną stovintį ūkiuose, ir tokiu ūkių kuriuose stovi 7 robotai.Ir niekas tau nesakė kad prie jo nereiks dirbti, prisigalvoj8 nesąmonių sėdėdamas kaimo glūdumoi, ir bandai mums čia šūdą šnekėt, Aš bent jau žinosiu, kad mano karvės laiku, deramai, ir be jokio streso bus pamelštos.

Jei neturi kažko konkretaus pasakyti apie pieno kainas prašau patylėti.

P.s Laukiu atsiprašymo už mano adresu išsakyta įžeidžiantį komentarą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kestoxai atsiknisk vieną kartą nuo manęs,kada aš tave asmeniškai įžeidžiau,ko tu pastoviai kabinėjies prie manęs,vaidini viską išmanantį,nors esi toks pat plūgo rankena kaip aš ir kiti kaimiečiai.Pirkis tuos robotus,man tas pats,aš tik sakau ką mačiau,ir negalvok kad per 12m su robotais padarė stebuklus,technika yra technika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 metų kol tėvai nebuvo perdavę ūkio teko dirbt švedijoje pas ūkininką kuris turėjo robotus.Švedas,arba jo žmona pastoviai sedėdavo fermoj prie kompo,galvodavau kokio velnio per dienas ten sėdi,tai kai paklausiau jo,atsakė,jei nestebėsi kas daros su banda gausis velniava.Ne visas karves įmanoma melžt su robotu,kitas tenka melžt aikštelėje,todėl pas jį tik pusę karvių melžė su robotu,be to telyčias pramelžt reikia įprastai,sakė,kad su robotu labai daug problemų,brangus jis pats,jo eksplotacija,atsiranda daug gedimų,pastoviai matydavau de laval serviso automobilį prie fermos.Man juokas ima iš mūsų naivuolių kai pradeda svaigt apie robotus,juk neseniai kažkur lietuvoje ūkininkas juos įsirengė,kaip visur buvo garsiai trimituojama apie tai.Durneliai galvoja,kad gulės palangoj,o karves melš robotai.Juk prieš kelis metus prie plungės ūkininkai buvo juos įsirengę,jau kuris laikas to ūkio nebėra,nupirko vičiūnai jei neklystu.Prisimenu su kokia pompastika vyko tų robotų pristatymas,kaip tie ūkininkai džiaugėsi,kad nebereiks laukt kol girta velžėja atvyks melžt karvių.Naivūs ūkininkai yra suklaidinami firmų kurios prekiauja robotais,nes jos reklamuoja savo prekę taip,kad atrodo,kad prie karvių nebereiks net prieit.Aš viską mačiau savo akimis ir ne kokiam mozambike,o švedijoje kur aukštas gyvulininkystės lygis,ir švedas juo nebuvo patenkintas,bet kai jau įsigijo,sumokėjo didelius pinigus kur bedingsi.Geriausias variantas yra melžimo aikštelė,apie ją ir aš svajoju,gal kada ir pavyks ją įsigyt,bet tik ne dabar esant tokiai padėčiai pieno rinkoje.

robotai padeda apskaityti pirmineje grandyje razultatus kad galetum is kart reguoti iviena ar kita situacija.Ne taip kaip rankomis melziant susiskaiciuoji jau tik buhalterijoje daznai tai nutinka viena karta per pusmeti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomu kodėl nustojo kalbos apie pieno gamybos ribojimą? Hoganas buvo rimtai nusiteikęs tam, o dabar tylu...

 

Šiuo metu įsiskolinimų tiekėjams neturiu, bet jei dar tokios kainos bus, nežinau kiek ilgai taip tempsiu, resursus pieno ūkis ėda juodai. Anksčiau tik pagalvodavau apie naikinimą, dabar vis dažniau jau pradedu kalbėti, belieka daugiau raumenų užauginti kitom šakom ir turbūt bus ate karvutėm...

 

Plius dabar mūsų krašte, žemės savininkai kaip susitarę pradėjo pardavinėt žemes, vien šį mėnesį bus 5 sandoriai, o trijų atsisakiau, nes tolokai ir prasta žemė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomu kodėl nustojo kalbos apie pieno gamybos ribojimą? Hoganas buvo rimtai nusiteikęs tam, o dabar tylu...

Šiuo metu įsiskolinimų tiekėjams neturiu, bet jei dar tokios kainos bus, nežinau kiek ilgai taip tempsiu, resursus pieno ūkis ėda juodai. Anksčiau tik pagalvodavau apie naikinimą, dabar vis dažniau jau pradedu kalbėti, belieka daugiau raumenų užauginti kitom šakom ir turbūt bus ate karvutėm...

Plius dabar mūsų krašte, žemės savininkai kaip susitarę pradėjo pardavinėt žemes, vien šį mėnesį bus 5 sandoriai, o trijų atsisakiau, nes tolokai ir prasta žemė.

Jei nepaslaptis, kiek piendavių turite ?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...