Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Po internetą besitrainiodamas aptikau kaip australai su pieno kainų svyravimais tvarkosi

http://www.dairyinnovation.com.au/di-blog/build-your-own-dairy-factory

Pieno miltų gamybos linija,nuosava ir gali reguliuoti pasiūla, palaikyti pienuka kaip grūdus kol po ganiavos kainos pakils ir tt ir pan. Gal kam įdomu bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien ŽP atsiuntė pranešimą  dėl minimalios pieno kainos 165 Eur/T. Kad tiek mokės  visiems arba nutrauks pirkimo - pardavimo sutartis. Dėl to kad neturės pinigų mokėti daugiau nei minimumas ...

 Tad jiems "pigiau" bus isivežti brangesnio pieno iš užsienio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gavome ir mes iš Rokiškio sūrio "velykinį sveikinimą"  į s p ė j i m ą  kad nebepirks pieno jei bus priimtas įstatymas dėl 16,5 eur/t supirkimo kainos.  Neturiu žodžių... kokia vyksta žmonių bauginimo taktika...

Kai paramą tai duokit mums (supirkėjams) reikia modernizuoti  įrangą , o dabar grasinimų lavina... Kokioje mes šalyje gyvename ?  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gavome ir mes iš Rokiškio sūrio "velykinį sveikinimą"  į s p ė j i m ą  kad nebepirks pieno jei bus priimtas įstatymas dėl 16,5 eur/t supirkimo kainos.  Neturiu žodžių... kokia vyksta žmonių bauginimo taktika...

Kai paramą tai duokit mums (supirkėjams) reikia modernizuoti  įrangą , o dabar grasinimų lavina... Kokioje mes šalyje gyvename ?  

čia kažin smulkiems siuntinėja, ar visiems? Jei ne paslaptis, kiek karvių turit?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas skaitėt tą įstatymą ar gilinotės? Nes jei ten tik tiek tepatašyta 16,5 už kilą tai jis iš tikro niekam tikęs. Tarkim aš supirkėjas tokiu atveju sakau ok moku 16,5 bet už pieną jau mano sandėlį. Kitaip sakant atvežk man jį pats. Neturi kuo ok arsivežam patys savo transportu iš tavęs kokie 2,5€/km. Arba riebumas ir baltymai nemažiau nei .... tada perkam. Ir dar n pavyzdžių galima prigalvoti. Kaip 141 protinga galva nesusiprato, vien kaina, be papildomų sąlygų nieko nereiškia nesuprantu.... pilnatis greičiausiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas skaitėt tą įstatymą ar gilinotės? Nes jei ten tik tiek tepatašyta 16,5 už kilą tai jis iš tikro niekam tikęs. Tarkim aš supirkėjas tokiu atveju sakau ok moku 16,5 bet už pieną jau mano sandėlį. Kitaip sakant atvežk man jį pats. Neturi kuo ok arsivežam patys savo transportu iš tavęs kokie 2,5€/km. Arba riebumas ir baltymai nemažiau nei .... tada perkam. Ir dar n pavyzdžių galima prigalvoti. Kaip 141 protinga galva nesusiprato, vien kaina, be papildomų sąlygų nieko nereiškia nesuprantu.... pilnatis greičiausiai.

93 berods už balsavo, liberalų lyg ir niekas nebalsavo, nes kogero supranta kuo gresia toks įstatymas su visokiomis interpretacijomis, kurias galima sugalvoti, galbūt ir tokias kokias jūs minėjote. šiaip seimas jei jau norėjo tikrai kažko gero tai reikėjo užvesti rimtą tyrimą dėl konkurencijos buvimo ar nebuvimo pieno perdirbimo sektoriuje, o ne tokius vėjus priiminėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikintina iniciatyva is seimo puses. Trumpuoju laikotarpiu sveika ivesti zemutine riba, kitaip perdirbeju savivales nepazabosi. Pritruko istatyme tik paaiskinimo, kad zemutine riba ivertinus visas galimas nuoskaitas su pieno transportavimu, saldymu isskyrus aisku pieno kokybe. Daznas tokio istatymo panaudojimas apmustu sparnus perdirbejams ilgesniu periodu. Perdirbeju zodinis susitarimas stipresnis uz bet koki rastiska - puikiai matome.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"Žemės ūkio kooperatyvo „Pienas LT“ istoriją geriausiai apibūdina sportinis terminas – bėgimas su kliūtimis. Nepaisant jų ir nuolatinio kojų kaišiojimo, įmonė atsidūrė finišo tiesiojoje − netrukus prasidės pirmieji bandymai."

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/verslas/verslas/gandais-apipinta-gamykla-pasieke-finiso-tiesiaja.d?id=70681044

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

čia kažin smulkiems siuntinėja, ar visiems? Jei ne paslaptis, kiek karvių turit?

kiek suprantu išsiuntinėjo visiems, pas mus punkte liepė iškabinti ir kiekvieną asmeniškai supažindino :D  Punkte yra žmonių su 2 karvėm ir yra su 30 karvių. Ant pačio įspėjimo parašyta "bendrovėms, ūkininkams, pieno supirkimo punktams"  Kad supirkėjai blefuoja tai faktas, vieną kartą su  "tautos valia" gavo europinę paramą, dabar vėl bando tą patį fintą kad va žmogelius pagąsdinsim o jie patys prašys seimo, kad nebe priimtų šio įstatymo.

Nors ir tas įstatymas nieko vertas, darbiečių noras pasirodyti, kur jie buvo beveik 4 metus, jei jau tokie geri ir protingi kogi kai tik "krizė" prasidėjo ko nedėjo lubų...

...čia tik mano nuomonė :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...