Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

kaip ir minėjo kestox, visoms kultūroms dažniausiai reikia ne vienodos sudėties elementų kiekio, t.y. ne po vienodai reikia fosforo ir kalio. Ir dažniausiai reikia daugiau kalio. Tad skirtingos sudėties (5-15-30 ar 8-19-29 ir t.t.) mano galva yra geriau nei 15-15-15 ar 16-16-16. Be to, kam reikalingas didelis kiekis azoto rudenį?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

juokas paciam ima bet neapsisprendziu kaip daryt :)

a 300 n33 is kart + 100 sulfato 

b 300 n33 per du kartus + 100 sulfato 

c 200 n33  + 100 sulfato + 100 n33 ant velevinio

 

 

noris teisingai augaliuka pamaitint ir laiko bei kuro sutaupyt :)

Aš rinkčiausi b variantą, nes pradžioje vegetacijos nemanau, kad augalas jau bus pajėgus pasisavinti visą n33 :icon-wink:  laukiam kitų kolegų nuomonės..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš rinkčiausi b variantą, nes pradžioje vegetacijos nemanau, kad augalas jau bus pajėgus pasisavinti visą n33 :icon-wink:  laukiam kitų kolegų nuomonės..

 

 o jei dirvai pradziuvus juos su purkstuvu pazadint, o tik tada is kart 300 per saknis pasert.

pernai atvirksciai dariau, bet ir metai kreivi buvo, pasale, alkani, pavasaris slapias, kai kur provezos liko, nu zodziu siemet noretusi iskenteti ir sulaukti normalaus gero oro. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

juokas paciam ima bet neapsisprendziu kaip daryt :)

a 300 n33 is kart + 100 sulfato 

b 300 n33 per du kartus + 100 sulfato 

c 200 n33  + 100 sulfato + 100 n33 ant velevinio

 

 

noris teisingai augaliuka pamaitint ir laiko bei kuro sutaupyt :)

Paskutinis tresimas butu logiskiausia daryti iki pirmo bamblio, o ne velevinio. Daugiau risti ta reikala.... nebent pabandyti pries plaukiojima 100 salietros.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nuomone  jei viskas atrodo sveikai, pakankamai lapijos , po ziemos miego antzemine dali  zadint kur kas efektyviau purkstuvu nei uzbarscius trasu, laukti keletos dienu kol jos pasieks shaknis. butu idealu purkstuvas ir is kart trestuvas. ir zinoma kasas ne panaceja, yra tikrai neblogu produktu dabar su makro mikro elemtais kuriuos gali pamixuot pvz su karbamidu. zodziu niuansai. kaip sake Mindaugas darai bandymuka ir matai skirtumus

zinoma butu pasaka jei kai tik reikia uzspaustu - 10 tada trestuvas i trasa, taciau bent man taip retai pasitaiko, taigi arba mauroji provezas arba lauki kol dirva pradzius ir laika vejiesi su purktuvu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Isbandytas reikalas tiktai po plaukijimo po 100kg/ha, jei yra krituliu. viena hebra bande per varpos islindima tai nudegino virsunes, paskui konsultantu klause kas per beda. Geresnis variantas  butu 150N 150N ir 100NS atiduot iki velevinio lapo

Kaip tas reikalas išbandytas? Derliumi, kokybe ar kokiais bandymais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Isbandytas reikalas tiktai po plaukijimo po 100kg/ha, jei yra krituliu. viena hebra bande per varpos islindima tai nudegino virsunes, paskui konsultantu klause kas per beda. Geresnis variantas  butu 150N 150N ir 100NS atiduot iki velevinio lapo

Pas mane tresimas 200N + 150 NS ir paskui vel 200 N.. (cia 5-7t/ha derliui ) o ant veliavinio galima ir su karbamidu pazaisti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na su N70 veiklios 6 t/ha kviečių - tiesiog puikus rezultatas :) :) ir viskas aišku extra klasė? :)

Logiškai mąstant, jei žmogus su tiek VM azoto augina 6,5 t/ha, tai dauguma iš mūsų turėtumėm po kokia 18 t/ha kulti ir extra kvadrate klasės. Kvaileliai nemokam auginti. :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...