Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

Prieš 11 valandų, Arunas S pranešimas:

Sveiki, reik patarimo. Turiu laukeli 4,5 ha, derlingumas 32 balai, ( priesmesliukas, gan aukstai gruntinis vanduo)  viskas jame neblogai dera. Paseta kvieciai Artist. Pasak klapciuko AK potencialas rudeni buvo apie 7-8t, pagal taip kaip issikrumijo, sniego iki ausu tai panasu,kad ir perziemos neblogai. NPK deta 220.  Ar verta deti NPK pavasari ir siekti to rezultato, ar geriau iskrto tiketis kokiu 5 t. kas butu nerealiai gerai :)

Kokiu NPK deta?  Koks prieselis buvo? Koks ph

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , Išradėjas pranešimas:

Ziuriu daug kas naudoja 16tuka.Niekaip man nesusidelioja jo nauda pagal kaina o dar pavasari tokius pinigus kisti.Moketi pinigus uz triju elementu sumaisyma nesamone.Daug pigiau gausis tresiant vienanaremis rudeni P,  K,pavasari- N.Daugiau darbo bet pinigeliai tauposi.

 čia manau labiau įtakoja trašos "išorinė" kaina o ne skaičiavimas pagal veikliąsias medžiagas,skaičiuojant šešiolikinė  brangi traša, nenaudojom jos visiškai neekonomiška NPK traša

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Arunas S pranešimas:

Npk deta 8 19 29. Prieselis tai hib. Rugiai. Kurie npk buvo gave gerai. Ph kazkas apie 6.7, 6.8. Phosfaro ir kalio tyrimai rode virs 150mg.

Mano galva, azotas ir pilna prieziura. Nereik papildomai PK. Ir jai gamta neiskres pokstu bus derliaus tikrai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Išradėjas pranešimas:

Ziuriu daug kas naudoja 16tuka.Niekaip man nesusidelioja jo nauda pagal kaina o dar pavasari tokius pinigus kisti.Moketi pinigus uz triju elementu sumaisyma nesamone.Daug pigiau gausis tresiant vienanaremis rudeni P,  K,pavasari- N.Daugiau darbo bet pinigeliai tauposi.

o ka siulytum vietoi 16 ta nes ivaires nuomones isgirsti gerai

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Išradėjas pranešimas:

Ziuriu daug kas naudoja 16tuka.Niekaip man nesusidelioja jo nauda pagal kaina o dar pavasari tokius pinigus kisti.Moketi pinigus uz triju elementu sumaisyma nesamone.Daug pigiau gausis tresiant vienanaremis rudeni P,  K,pavasari- N.Daugiau darbo bet pinigeliai tauposi.

Tai nėra pagrindinis tręšimas( todėl teisingiau kainą reikėtų lyginti su trąšomis per lapus),o papildomas naudojamas  ankstyvą pavasarį kai salietra gaila pilti,nes išsiplaus,o pasėliui reikia pagalbos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, pukotukas pranešimas:

o ka siulytum vietoi 16 ta nes ivaires nuomones isgirsti gerai

 

Jeigu 16 tuko kaina butu mazesne viskas gerai su ja, bet kai paskaiciuoji kiek gauna paselis veikliuju medziagu ir kiek tai kainuoja tai nebesiderina.P ir K tik rudeni,na blogiausiu atveju jei nespeta is rudens tai anksti pavasari,bet azotui dar kaip ir nelaikas,todel man ji kazkaip nesusidelioja.Vietoj 16 tuko naudingiau startui KAS, salietra,am sulfatas.

Reikia turet minty kad gamintojas ne visuomet sumaiso trasas kaip naudinga ukininkui o gamina kaip jam naudingiau iskisti kazkoki elementa sumaisius su paklausia trasa.Zymiai skiriasi ivairumu lenkiskos NPK trasos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, PArty pranešimas:

Tai nėra pagrindinis tręšimas( todėl teisingiau kainą reikėtų lyginti su trąšomis per lapus),o papildomas naudojamas  ankstyvą pavasarį kai salietra gaila pilti,nes išsiplaus,o pasėliui reikia pagalbos

Anksti isberus 16-ka azotas issiplaus liks tik PirK kuriie neprienamoj formoje, uz kosmine kaina, tai kur logika?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...