Jump to content

Išmokos 2014-2020


Jaras

Recommended Posts

As biaki atitrukes nui pasaulio tai noriu paklaustvtai jau patvirtino biudzeta ar dar tik gavo naujus pasiulymus?

kaip supratau, tai biudžeto tvirtinimas atmestas. Laukia naujas svarstymas.

Jei tiksliau, tai laukia trialogas, tarp Parlamento, Vadovu Tarybos ir Komisijos. Taip bus pirma karta. Grafikas labai spaudzia, tikekimes tai vers susitarti.

http://europa.eu/rapid/press-release_MEMO-13-218_en.htm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Aš jau irgi manau, kad nebereikia remti žemės ūkio. Kas lieka ūkininkui iš paramos? Paramą suvalgo pabrangę geležys, kuras, žemė ir kitos paslaugos. Dar tiesa parama išaugino ūkininkų su prabangiais traktoriais atvažiuojančių nusmulkint savo pievą. Tai kyla klausymas kokį produktą jie sukuria? Remti reikia pagamintą produkciją, o ne už tai kad smulkini pievą. Kai mažas buvau kaime nebuvo kiemo, kad neturėtų karvės. Kas gi dabar darosi, visam kaime 2 kiemai turi karvių? Nes dabar neapsimoka laikyt, karve reikia melžt, jei pašarą ruošt, o paramos gauni mažiau nei deklaruodamas kraštovaiždžio pievą. Taigi, rėmimas atrodė gerai iš pradžių, bet kuo toliau tuo labiau manau, kad parama naudos atnešė labai nedau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jau irgi manau, kad nebereikia remti žemės ūkio. Kas lieka ūkininkui iš paramos? Paramą suvalgo pabrangę geležys, kuras, žemė ir kitos paslaugos. Dar tiesa parama išaugino ūkininkų su prabangiais traktoriais atvažiuojančių nusmulkint savo pievą. Tai kyla klausymas kokį produktą jie sukuria? Remti reikia pagamintą produkciją, o ne už tai kad smulkini pievą. Kai mažas buvau kaime nebuvo kiemo, kad neturėtų karvės. Kas gi dabar darosi, visam kaime 2 kiemai turi karvių? Nes dabar neapsimoka laikyt, karve reikia melžt, jei pašarą ruošt, o paramos gauni mažiau nei deklaruodamas kraštovaiždžio pievą. Taigi, rėmimas atrodė gerai iš pradžių, bet kuo toliau tuo labiau manau, kad parama naudos atnešė labai nedau.

reikia remti zemes uki, bet tai reikia daryt nuosekliai ir iki tam tikros ribos.

pas mus valdzioje nera testinumo. kas 4 metai skambus sukiai " tik didelis ukis gali but konkurencingas" daba prioritetas givulininkyste ( valdzios veiksmus galima lyginti su anklode lavonui)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

daba prioritetas givulininkyste ( valdzios veiksmus galima lyginti su anklode lavonui)

Nuo šios vietos prašom savo minti paaiškinti padrobniau labai jau idomus minties vingiai tamstos norėtus ja suprasti.

kalbant apie nedidelius ukelius kurie jau isveze karves i skerdyklas daugiau i ta pati nebegrįš ka jiems bepasiulytu.

o dideli ukiai ir lieka dideliais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 4 mėnesių...

už 2014 m. valdoje nepertraukiamai išlaikytus ne mažiau nei 60 kalendorinių dienų savo ir (ar) valdos partnerio (-ių) vardu nustatyta tvarka Ūkinių gyvūnų registre įregistruotas ir suženklintas mėsines avis ir (ar) ne jaunesnius nei 12 mėn. (gyvulio paskerdimo, eksporto ar kritimo datai arba gyvus 2014 m. gruodžio 31 d.) mėsinius galvijus. Mėsiniai galvijai ir (ar) mėsinės avys turi būti Ūkinių gyvūnų registre įregistruoti iki 2014 m. spalio 31 d. (t. y. duomenys apie mėsinių galvijų/avių laikymo pradžią į Ūkinių gyvūnų registrą turi būti įvesti iki 2014 m. spalio 31 d. įskaitytinai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Gal kas galit pakomentuot šių metų taisykles, nes aš iki galo nesuprantu. PVZ, mano kaimynas, deklaruoja 5 ha pievos. Gyvulių niekada neturėjo. Jei šiemet nieko nebegaus, tai išnuomotų man. Taisyklės aprašytos, bet kad taip ir nesupratau iki galo, kada čia tyčinis ir pasikartojantis pažeidimas. http://www.vic.lt/?mid=76&id=14922

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...