Jump to content

Išmokos 2014-2020


Jaras

Recommended Posts

Jei nma paprašo nuomos sutarties su savininku, o ji yra žodinė, nes dokumentai nesutvarkyti, ar nenori rašytis, kaip jie į tai reaguoja?

Kiek teko susidurti - prastai . Taip praradau apie 10 ha... Džiaukimės ,kad dar nereikalauja registruose registruoti nes babulkai kokiai pasakyk, tai peržegnos ir pro duris pravadys....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei turiu vien pievas ar zalinima atitinku ir dar noriu paklausti jei deklaruoju pudima kaip tada skaitosi

 

priklausomai kiek deklaruoji,jei iki 10 ha atitinki,o man sankcijos, nes vien tik pievos ir sumazinta zalinimo ismoka...beprociai bl...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas jum su zalinimo ismoka viskas gerai pas mane siandien paziurejau jau apskaiciuota likusi dalis ismoku bet prie zalinimo tai tik avansas paliktas ir parasyta..isipareigojimuir tinkamumo kriteriju nesilaikymas...deklaruojant kaip ir viskas gerai buvo.

Dabar atsiverčiau portalą pas mane ta pati situacija.. Reikės ryt skambintis klaustis koks ten įsipareigojimų nesilaikymas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi rašo įsipareigojimų nesilaikymas. Šiemet patikra buvo, permatavo visus laukus, tai keistai žirniai plotais apsikeitė. Patikros ataskaitoj rodo kur deklaruota 0,7ha rado 0,36ha o kur deklaruota 0,36ha rado 0,7ha. Tikrintojas rodė matavimus darytus liepos mėnesį kaip ir tvarkoj viskas, bet portale rodo kad neatitikimas. Patikroj ties žirniais rašo kad patikra nuotolinė buvo nors matavo visus plotus atvažiavęs, aiškina kad čia kaltė ŽŪIKVC.  Tipo jie neteisingus duomenis pateikė, bet kas juos ištaisyti turi taip ir neaišku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

isipareigojimu nesilaikyma suprasite pasiskaite taisykles,pas mane pvz turejo buti  min 2 paseliai,arba turi buti daugiameciu pievu virs 5 m jei neklystu...

pasiskambinus konsultantė nurodė, kad skaičiuojant išmokas atitinkamomis dienomis įsivėlė programavimo klaida ir neteisingai apskaičiavo žalinimo išmokas. Tad kaikuriem tai tiesiog techninė klaida o kitiem gali iš tikro būti neatitikimai kažkokie.

Na man kaip paaiškino bus techninė klaida ir reikės luktelti kol sutaisys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasiskambinus konsultantė nurodė, kad skaičiuojant išmokas atitinkamomis dienomis įsivėlė programavimo klaida ir neteisingai apskaičiavo žalinimo išmokas. Tad kaikuriem tai tiesiog techninė klaida o kitiem gali iš tikro būti neatitikimai kažkokie.

Na man kaip paaiškino bus techninė klaida ir reikės luktelti kol sutaisys

ta pati ir man pasake kad kazkokia klaida sistemoj..siemet intensyvaus karsto zona ismoka sumazo nuo 59 euru (perniai) siemet 44.mazo nepalankumo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasiskambinus konsultantė nurodė, kad skaičiuojant išmokas atitinkamomis dienomis įsivėlė programavimo klaida ir neteisingai apskaičiavo žalinimo išmokas. Tad kaikuriem tai tiesiog techninė klaida o kitiem gali iš tikro būti neatitikimai kažkokie.

Na man kaip paaiškino bus techninė klaida ir reikės luktelti kol sutaisys

Pas mane irgi taip pat, jau net skaičiuoklę buvau įsijungęs patikrinti ar tikrai atitinku. Gerai, kad yra forumas net skambinti nereikia visas naujienas sužinai  :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...