Jump to content

Išmokos 2014-2020


Jaras

Recommended Posts

Koks cia jums istatymas, ministro isakymas nieko daugiau. Beto kalba juk eina apie TI, o jus kaip visada viska i kruva plakat. 

 

tu apsimeti ar kaip cia? Man ka, Baltraitiene gali isakyt dovanot savo turta ar ne savo vaikui (ar belekam)? Ji ka, gali uzdraust mano vaikui uzsiimt tuo kuo jis nori? Pala pala, o jei visgi vaikas teisetai igyja turta, nejau tam kad galetu uzsiimt zemes ukiu turi geografiskai nuo manes nutolt? Pasikeist pavarde? Butinai uzsiimti kotokia veikla nei kad as? Vienintelis logiskas punktas kriterijuose viena saskaita. 

Man tai panasu i Baltraitienes gulbes giesme, toks pat populizmas kaip ir kad Mazuronis apgins Lietuva nuo pabegeliu. 

na dar syki perskaiciau taisykles tai ten niekas nieko niekam daryti su savo nuosavybe nedraudzia gali dovanoti parduoti  ir tavo vaikai bei anukai gali uzsiimti kuom tik nori tik vienas pavyzdys is kaimyninio ukio --- ukis  gaves kelis sykius paramos siemet bande susiskaldyti ir gaut jauno ukininko parama  t.y sudare fiktyvias salygas paramai gauti dabar--- snargli krapsto   as tai ukio neskaldau ir man tos naujos taisykles neaktualios  susidaro yspudis kad tamstai  padai dega 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na dar syki perskaiciau taisykles tai ten niekas nieko niekam daryti su savo nuosavybe nedraudzia gali dovanoti parduoti  ir tavo vaikai bei anukai gali uzsiimti kuom tik nori tik vienas pavyzdys is kaimyninio ukio --- ukis  gaves kelis sykius paramos siemet bande susiskaldyti ir gaut jauno ukininko parama  t.y sudare fiktyvias salygas paramai gauti dabar--- snargli krapsto   as tai ukio neskaldau ir man tos naujos taisykles neaktualios  susidaro yspudis kad tamstai  padai dega 

Mestelk man tas taisykles kurias skaitai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atsiprasau uz suklaidinima turejau omeny isakyma   idomumo deliai skambinau i NMA  tas isakymas bus taikomas nuo 2016 suskadytiems ukiams

Va cia lobizmo pavyzdys - is pradziu savi saviems leidzia tai daryti, kai aplinkiniai supranta teises akto spraga - pyst ja ir uzdarom, bet lieka sausi tie kurie spejo per sklyle pralysti.... Visada taip buvo ir bus, uz tokiu nesavalaikiu sprendimu nepriemima valdininkai turi prisiimti atsakomybe, o naujos valdzios uzdavinys - itvirtinti ir asmenine atsakomybe, o ne tik isejima i pencija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va cia lobizmo pavyzdys - is pradziu savi saviems leidzia tai daryti, kai aplinkiniai supranta teises akto spraga - pyst ja ir uzdarom, bet lieka sausi tie kurie spejo per sklyle pralysti.... Visada taip buvo ir bus, uz tokiu nesavalaikiu sprendimu nepriemima valdininkai turi prisiimti atsakomybe, o naujos valdzios uzdavinys - itvirtinti ir asmenine atsakomybe, o ne tik isejima i pencija.

 sutinku su tamsta visu 100 procentu tas pats gavosi ir su karviu zindeniu ismokomis   karvuciu senai nebera  o pinigeliai kazkam  byra kaip is gausybes rago   as pritilpau tik su keturiomis nors siai dienai yra kelis kart daugiau  --- viskas tik saviems  o  kas pritilpo tai tik del vaizdo 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...