Jump to content

Išmokos 2014-2020


Jaras

Recommended Posts

Blemba o šiaip mokat skaityt? Ar sunku užsiprenumuoti nma naujienlaiškį?

 

https://www.nma.lt/index.php/naujienos/avansai-2016-m-greiciau-ir-anksciau/10670

 

Pagaliau jau kuris laikas NMA direktorius stengiasi kuo aiškiau ir tiksliau viską išaiškinti, tačiau vistiek atsiranda tokių kurie nieko nesupranta. + sumažino biurokratinų neatitikimų, pagreitino avansus, sumažino patikrų vietoje dėl ko stodavo išmokos. Jei kas turit kokių pasiūlymų kaip gerinti NMA darbą siūlykite Erikas Bėrontas per facebook'ą ten jis atsako praktiškai visiem.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ten keistai rasoma uzsakyti pinigai o pazejau i istarijas praeitu uzpraeitu kada budavo uzsakyti taineilgiau trugdavo negu 9 paros po uzsakymo ir pervezdavo i saskaita.Nors raso kad nuo 17 dienos tik mokes. bet siandien pas mane 9 para tai bus matyti kas cia kaip.

iki rinkimų tikrai gausi gali neabejoti rytoj daug kam praves pamatysit

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip ir gaunasi baudžiamoji byla? O kaip tai nustatė?

 

Kaip nustatė aš nežinau, čia tik jiems žinot, mano dokumentai visi pateikti. Įdomiausia, kad aš ir mama (kitas šeimos narys) mokam psd, vsd ir pirmų ha išmokos nepadengia tų mokesčių, tai kur čia pasipelnymas?! Galiu viską aš deklaruoti "ant savęs" ir mokėsiu mokesčius tik "vieną kartą", Šiemet taip ir padarėm..., juk vistiek "ačiū" nieks napasako už tai, tik apkaltina.  Dėl įrodymo, tai turbūt nieko nedarysiu, sumokėsiu ir rami galva.Gautam rašte dar parašyta, kad galiu kreiptis į Vyriausiąją ginčų komisiją. Aha ,kreiptis, tik šios komisijos sprendimų NMA napaiso . Ir šiaip, kaip prisiklausai ir prisižiūri tų tikrų pasipelnymų, tai net nejuokinga pasidaro. Na gal naujas ministras kažką aptvarkys, bet kažin...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na čia aš paprieštarauciau, pirma tai pagal vienus įstatymus tiek vyras su žmona tiek tėvai su vaikais gali gauti pvz jaunojo ūkininko parama atskirai, ir tai nėra laikoma nusikaltimų.

Antra tiek vyras tiek žmona gali turėti kad ir po 5 UAB ir vykdyti verslą, ir traukti įvaires investicijas ir visa kita, ir niekam nekyla klausimų kas ir kodėl.

Trečia, seimo narys gali perduoti savo verslą žmonai vaikui ar kitam giminaičiui ir taip neva neturėti jokių viešų ir privačių interesų konflikto.

Ketvirta visame pasaulyje yra įprasta paveldėti profesijas, šeimų kartos renkasi tas pačias profesijas tiek ukininkai tiek politikai, tiek teisininkai , girininkai ar betkuriuo kitur. O čia kažkokie gudruoliai sugalvoja jog dėl 900 eu pirmu ha išmokos buvo specialiai suskaldytas ūkis, o kur nauda valstybiai, psd ir ūkininkų mokesčio per metus sumokama daugiau, ir valstybiai nereikia už juos mokėti mokesčių, bet ir gana papildomai į biudžetą, kur logika?

Tikiuosi naują valdžia tai pataisys, aišku esu įsitikinęs jei ministerija gaus karbauskis pirmųjų ha išmoka dings, ir niekas nepasakys, kad tai buvo naudinga karbauskiui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na čia aš paprieštarauciau, pirma tai pagal vienus įstatymus tiek vyras su žmona tiek tėvai su vaikais gali gauti pvz jaunojo ūkininko parama atskirai, ir tai nėra laikoma nusikaltimų.

Antra tiek vyras tiek žmona gali turėti kad ir po 5 UAB ir vykdyti verslą, ir traukti įvaires investicijas ir visa kita, ir niekam nekyla klausimų kas ir kodėl.

Trečia, seimo narys gali perduoti savo verslą žmonai vaikui ar kitam giminaičiui ir taip neva neturėti jokių viešų ir privačių interesų konflikto.

Ketvirta visame pasaulyje yra įprasta paveldėti profesijas, šeimų kartos renkasi tas pačias profesijas tiek ukininkai tiek politikai, tiek teisininkai , girininkai ar betkuriuo kitur. O čia kažkokie gudruoliai sugalvoja jog dėl 900 eu pirmu ha išmokos buvo specialiai suskaldytas ūkis, o kur nauda valstybiai, psd ir ūkininkų mokesčio per metus sumokama daugiau, ir valstybiai nereikia už juos mokėti mokesčių, bet ir gana papildomai į biudžetą, kur logika?

Tikiuosi naują valdžia tai pataisys, aišku esu įsitikinęs jei ministerija gaus karbauskis pirmųjų ha išmoka dings, ir niekas nepasakys, kad tai buvo naudinga karbauskiui.

Jooooo.... dėl Karbauskio buvau apie pirmus ha nepagalvojas... Reiks dabar permąstyti už ką balsuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na man čia kelia labai didelių abejonių šitas reikalas, kaži ar nebus atšauktas tik.

kodel jis gali buti atsauktas? dabartine valdzia iseina, jiem dzin jau.... ateina nauji, kurie ypac nores ivesti tvarka ir ivykdyt raganu medziokle, juk teisingumas ir t.t. yra pagrindine ju vertybe....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kodel jis gali buti atsauktas? dabartine valdzia iseina, jiem dzin jau.... ateina nauji, kurie ypac nores ivesti tvarka ir ivykdyt raganu medziokle, juk teisingumas ir t.t. yra pagrindine ju vertybe....

Nes jeigu jau to imsis pasipils teismai, kur reikės įrodinėt kad tėvas ir sūnus dirba atskirai o ne sūnus pas tėvą dirba. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nes jeigu jau to imsis pasipils teismai, kur reikės įrodinėt kad tėvas ir sūnus dirba atskirai o ne sūnus pas tėvą dirba.

Idomu kaip įrodysi, dažniausiai ūkis būna registruotas ten pat kur ir tėvų, technika kartu, grūdai, galvijai kartu ir net po vienu stogu gyvena kartu :icon-biggrin:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomu kaip įrodysi, dažniausiai ūkis būna registruotas ten pat kur ir tėvų, technika kartu, grūdai, galvijai kartu ir net po vienu stogu gyvena kartu :icon-biggrin:

O tai cia du ar vienas ukis? Aisku klausimas retorinis ir kiekvienas SAU atsakys kaip jis tai mato. Jeigu atvirai as net jaunojo ukininko paramos negavau, o tokie ukiai 98 proc. tik del paramu padalinti. Tai kur tiesa? Ir is kur tada tie 300 euru uz ha nuomos. Nustokim "makliuoti" visi ir bus tvarka, bet deja makliuotoju bus, todel tokios taisykles i nauda, o kas is tikruju atskirai ukininkauja - manau irodys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...