Jump to content

Išmokos 2014-2020


Jaras

Recommended Posts

Prieš 18 valandų, Robertas08 pranešimas:

Tai gal sunkiau,bet va smulkesniems jauniems  tai daug geriau bus,išmokas palyginus vien.

Plius galvoja jaunuosius 7metus laikyt,o ne 5m.

Man patinka

O man nepatinka ir taip ,kas antras aplink mane paemes ant vaiku paramas,nors jie nedirba .Man negaila ,bet su tokiu voku paskui lipa ,per galvas ir bando zemes perimti ir t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 11 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 mėnesių...
prieš 46 minutes , Mode pranešimas:

Sveiki. Gal kas esate pasiskaičiavę, kokia suma gaunasi pagal naujas išmokas už 1 ha už pievas, deklaruojama bus 50 ha, visus ha dengia sąlyginiai gyvuliai?

Labas. Kiek domėjaus gyvulių nereikia pievoms deklaruoti, gausi bazinę išmoką ir už pirmus 50 ha. Kažkas gausis apie 150 -160 eur/ha, + nederlingos žemės gal pas jus, + jei jaunas ūkininkas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 48 minutes , udugas pranešimas:

Labas. Kiek domėjaus gyvulių nereikia pievoms deklaruoti, gausi bazinę išmoką ir už pirmus 50 ha. Kažkas gausis apie 150 -160 eur/ha, + nederlingos žemės gal pas jus, + jei jaunas ūkininkas.

Tamsta klystate, norint už pievas gauti vietovių su gamtinėmis kliūtimis išmoką  reikalingi gyvuliai, 0,25 SG/ha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Mode pranešimas:

Sveiki. Gal kas esate pasiskaičiavę, kokia suma gaunasi pagal naujas išmokas už 1 ha už pievas, deklaruojama bus 50 ha, visus ha dengia sąlyginiai gyvuliai?

Pagal preliminarius dydžius bazinė išmoka + pirmi ha = 160  EUR/ha.

O toliau viskas priklauso nuo papildomų kriterijų jei iki 40 metų+ Jaunojo išmoka, jei didelio nepalankumo žemės+48 EUR (su sąlyga  jog padengs gyvuliai) laukinių paukščių apsauga +74 EUR.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...