Jump to content

Del traktoriu nuomos


Recommended Posts

Sveiki,

Sia vasara labai sunkiai sekesi gauti nuomai 3 traktorius (siaudu presavimui + transportavimui). Galvoju, gal vertetu paciam nusipirkti kokius 8-12 traktoriu ir juos isnuomoti. Kaip manote, ar reiketu tokios paslaugos ukininkams, o gal ji reikalinga tik visokiems granuliuotojams ir pan.? Kokio galingumo traktorius yra daugiausiai galimybiu isnuomoti kuo daugiau menesiu per metus? Dekui uz atsakymus. Uz rimtesne konsultacija galeciau ir susimoketi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kazi kiek lupsi uz moto/h ar para ar dar kitaip? Asmeniskai man reikia 300-360ag porai menesiu rudeni (pakol savo neturiu) na gal dar pavasari 2 savaitem. Siaip yra ir tokiu kurie panasaus galingumo net visam sezonui nuomojasi, kiti silpnesnius bet kaip taisykle dauguma pries seja , per ir po sejos. Beje nuomotas traktorius turi eiti be priekaistu o ir problemai iskilus ja salina nuomotojas , nuomininkas tik naudojasi ir moka nuomos mokesti (suprantama turetu buti pasirasyta nuomos sutartis kur numatyti ir piktibiski dalykai kaip atsakomybe uz neteisinga eksplotacija) . Is mano praktikos kaip ir neteko kazko nprotingo prisidirbti , gal tik pernai dirbantis vaikinukas centrine trauke numuse kuri man atsejo papildomus 600lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na realiai neteko susidurt su nuoma, bet issikalbejom su vadybininku, kad va, belarusas vienas jau stovi praktiskai nebereikalingas pas mus, tai sako turi jis keleta pakaitiniu traktoriu, tai per javapjute visus issinuomavo kaip isproteje. Tad dabar pribrendo reikalas parduot saviski belarusa ir nezinau kaip cia nusiteikt, ar dabar per ziema kam nors jis bus idomus ar tik kai saule normaliai i sikna uzkaitins

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Transportavimas ir servisas tokie techniniai dalykai, issprendziami. Man is principo svarbu, kokie ukininkai nuomojasi traktorius, kada ir kokius. Kai vaiksciojau i banka paskolos, tai vienas pirmuju klausimu visada, ar ukininkai su ES parama dar nenusipirko kiekvienas po 5 traktorius ir dar 2 atsargai :)

Kaina planuoju laikyti apie 8000 - 12 000 Lt men. Su visais remontais, draudimais, palukanomis ir t.t. uz mazesne suma nezinau, kada atsipirktu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Transportavimas ir servisas tokie techniniai dalykai, issprendziami. Man is principo svarbu, kokie ukininkai nuomojasi traktorius, kada ir kokius. Kai vaiksciojau i banka paskolos, tai vienas pirmuju klausimu visada, ar ukininkai su ES parama dar nenusipirko kiekvienas po 5 traktorius ir dar 2 atsargai :)

Kaina planuoju laikyti apie 8000 - 12 000 Lt men. Su visais remontais, draudimais, palukanomis ir t.t. uz mazesne suma nezinau, kada atsipirktu.

proto ribose sakyciau , as buciau tada vienas is klientu jei turetum virs 300ag

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Transportavimas ir servisas tokie techniniai dalykai, issprendziami. Man is principo svarbu, kokie ukininkai nuomojasi traktorius, kada ir kokius. Kai vaiksciojau i banka paskolos, tai vienas pirmuju klausimu visada, ar ukininkai su ES parama dar nenusipirko kiekvienas po 5 traktorius ir dar 2 atsargai :)

Kaina planuoju laikyti apie 8000 - 12 000 Lt men. Su visais remontais, draudimais, palukanomis ir t.t. uz mazesne suma nezinau, kada atsipirktu.

Pasižiurek dojaus, litsofto puslapius visi traktoriai kurie išstatyti pardavimams per seja buvo išnuomoti(devetus turiu galvoi) matysi ka jie parduoda tas ir nuomai tks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Transportavimas ir servisas tokie techniniai dalykai, issprendziami. Man is principo svarbu, kokie ukininkai nuomojasi traktorius, kada ir kokius. Kai vaiksciojau i banka paskolos, tai vienas pirmuju klausimu visada, ar ukininkai su ES parama dar nenusipirko kiekvienas po 5 traktorius ir dar 2 atsargai :)

Kaina planuoju laikyti apie 8000 - 12 000 Lt men. Su visais remontais, draudimais, palukanomis ir t.t. uz mazesne suma nezinau, kada atsipirktu.

Per bulviakasį būna reikalingi 100-120 AG beveik net 2 traktoriai bulvių vežimui ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiom kainom gali pas anglus nuomotis

http://www.rowlandtractors.co.uk/tractorhirerates.htm

Šitie labai neblogai dirba, 3 sezonus su ju traktorium teko dirbti. Mazos kainos esme ta, kad jie ima apie 100 nauju traktoriu kasmet (gal net 200, nepamenu), panuomoja ir pardavineja po metu. Kiekviena karta kai atvezdavo traktoriu vasarai, jis budavo visiskai naujas. Kadangi ima tokius kiekius, gauna dideles nuolaidas, tai kiek man pasakojo,is gamyklos gauna uz tokia kaina, uz kokia parduoda siek tiek padeveta (iki 1000 valandu), tad nuomos pinigeliai yra ju biznis. Išlaidų irgi nepatiria daug, nes ne vienam traktoriui nebuvo nieko nutike. O turint omeny taktoriaus nusidevejima ir siaip gedimus jam senstant, labai jau slidus reikalas su tokiu verslu, ypac kai kainos ne gamintojo... Va nebutu visokiu paramu ir kievienas gautu pilna kaina moketi uz traktoriu, tada butu kitokia situacija :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiom kainom gali pas anglus nuomotis

http://www.rowlandtractors.co.uk/tractorhirerates.htm

Šitie labai neblogai dirba, 3 sezonus su ju traktorium teko dirbti. Mazos kainos esme ta, kad jie ima apie 100 nauju traktoriu kasmet (gal net 200, nepamenu), panuomoja ir pardavineja po metu. Kiekviena karta kai atvezdavo traktoriu vasarai, jis budavo visiskai naujas. Kadangi ima tokius kiekius, gauna dideles nuolaidas, tai kiek man pasakojo,is gamyklos gauna uz tokia kaina, uz kokia parduoda siek tiek padeveta (iki 1000 valandu), tad nuomos pinigeliai yra ju biznis. Išlaidų irgi nepatiria daug, nes ne vienam traktoriui nebuvo nieko nutike. O turint omeny taktoriaus nusidevejima ir siaip gedimus jam senstant, labai jau slidus reikalas su tokiu verslu, ypac kai kainos ne gamintojo... Va nebutu visokiu paramu ir kievienas gautu pilna kaina moketi uz traktoriu, tada butu kitokia situacija :)

Bendrai sutinku, teisingai surasiai, bet kas butu jei nebutu paramu - Kainu tokios kokios yra dabar uz traktorius irgi nebutu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 4 savaičių...
  • po 5 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...