Jump to content

Zymeto Kuro Kaina


krucius

Recommended Posts

Savo kortele grazinau birzelio pradzioje, sako liepos pradzioje bus, vakar uzsukau gal jau padaryta, oj oj nuaimanavo, sako geriausiu atveju galiu gauti tik po liepos 18d del apsispausdinimo paciam sako negalioja nes nera parasu ir antspaudu, o jei negrazinsi senos korteles naujos niekas neisduos

keista..as grazinau liepos 1 d ir penktadieni 8d gavau pranesima i el pasta kad jau išduotas leidimas..
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o aš vakar tik pateikiau prašymą, o šiandien jau patvirtino. Tik pažymėjau, kad atsiųstų paštu. Tai manot kad ilgai užtruks kol atsiųs dabar?...hmmm...

10 dienų nuo patvirtinimo jei turi..paštu dar kokias 2 dienas gali papildomai užtrukti...man 5d patvirtino bet neturi atspausdine ..krūvis didelis..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka reiskia pabranges? Kai barelis kainavo 30 baksu buvo 38e centai, kai dabar 50 baksu kainuoja apie 58 centai. O realiai dabartines kainos ir taip ganetinai mazos. Bet be abejones, jei imsism buvusias neitiketinai zemas kainas, tai taip brangu. Jei prognozuoji, kad nafta pigs, tada gali laukt.

Naftos kainu neprognozuoju,bet kad zalias atpigs po pirmo apsipirkimo tai labai tikiu,tik nebandyk itikinti, kad musu naftininkai tuo nepiktnaudziauja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo su tais kuro lapai tai komedijos, aš irgi vakar nuvažiavau pasiimti, internetu buvau užsakęs, stovi konsultante už durų agituoja kad ateikit padėsiu užsisakyti kurą internetu nereikės eilėje stovėti, bet kad pasakytų kad dar neduoda lapų tai negali, pralaukiau pusvalandį, ir blondinė jauna žiūri į mane ir nesupranta ko noriu, o kolegė šalia sėdi ir sako, kad dar nei atspausdinę lapus, nei sutikrinti likučiai su degalinėmis. O ta tvarka, kad nereikės lapų pildyti patvirtinta, bet šiemet dar mat niekas nesuderinta, tai po senovei bus viskas, man tep išaiškino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įra gal kam pasitaikęs toks atvejis, kad žymėtas dyzelinas praranda savo spalvą, mūsų atveju iš žalio tapo geltonas, tiek ant šlangelių tiek kanistrų sienelių lieka kažkokios nuosėdos, ar čia gali būti dėl to kad kuras gauna tiesioginės saulės šviesos lauke, ar bus atvežtas nekokybiškas?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...