Jump to content

Zymeto Kuro Kaina


krucius

Recommended Posts

Mano regiono Bendidos vadybininkas niekada ir nesako kad kaina bus ta pati rytoj, tiesiog pasako kokia kaina yra po devintos ryto, o kas bus kitą dieną, žinos taip pat po devintos. Žodžiu tai tik mano sprendimas pirkti ar nea, reik orientuotis pagal kilimo/kritimo tendenciją, bet tokiu atveju tenka dažniau skambinėt ir klausinėt kokia kaina...kaina kyla jau gera savaitė...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir man kažkada buvo atrvežę 2 cnt (dar lietuviškais) brangiau tai liepiau atgal vežtis. Bet po to suderėjom kad nuo kito vežimo tuos centus nuleido, Dabar jau gal 3 metai nelabai imu iš jų, nes kažkaip vis brangesnis dyzelis būna pas juos kokiu 1 euro centu. Yra daug kitų firmų su kuriom sutari kainą kurią pasako šiandien, o gali atvežt ir po dviejų dienų, nieks nesikeičia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano regiono Bendidos vadybininkas niekada ir nesako kad kaina bus ta pati rytoj, tiesiog pasako kokia kaina yra po devintos ryto, o kas bus kitą dieną, žinos taip pat po devintos. Žodžiu tai tik mano sprendimas pirkti ar nea, reik orientuotis pagal kilimo/kritimo tendenciją, bet tokiu atveju tenka dažniau skambinėt ir klausinėt kokia kaina...kaina kyla jau gera savaitė...

tai jeigu as perku siandien tai man kaina rytoj giliai ,,skylej'', o atveza tegul kada nori...

jei tik planuoju pirkti ir pasiteiraunu kainos tada tendencijos variantas tinkamas... ar ne taip? uzsisakai pirmadieni ir atveza penktadieni penktadienio kaina, o per savaite gali ir nemazai pasokt....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Pereinamasis nuo spalio 1d. realiai turėtų neužšalti iki -15, tai šiaip mūsų žiemom kaip ir turėtų pakakti su kelių savaičių išimtim. O šiaip maloniai nustebau, kai visose degalinėse po 0,55 kuras, o šiauliuose architektų gatvėjė jozitoje berods po 0,49, gal kokia nauja čia ji ir bando klientų taip prisivilioti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...