Jump to content

GEDIMAI


Recommended Posts

Prieš 2 valandas, AGROMAN pranešimas:

nop. freonas neišeina. kas keli metai rekomenduojama freona keisti. yra daviklis, tai turi ir veikt, tam kartu kol kito nėra galima ir tiesiai sujungti būtų

Kažkada esu išsukęs… galite bandyti man nuo to 0. Davikliai šiaip yra skirtingi vienas aukšto slėgio, kitas žemo. Dar nepamiršk freona žieminį ir vasarinį kaskarta pasikeisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-07-16 at 12:09, kestoxs pranešimas:

Kažkada esu išsukęs… galite bandyti man nuo to 0. Davikliai šiaip yra skirtingi vienas aukšto slėgio, kitas žemo. Dar nepamiršk freona žieminį ir vasarinį kaskarta pasikeisti.

Jei išeis tai papildysime nauju. Kalbame apie aukšto slėgio. Pabandymui sujungiau tiesiogiai, tačiau užsidega slėgio indikatorius dėl to suveikia lockout relė ir kondicionierius nešaldo.

Toks apejimas neįmanomas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...
  • po 2 savaičių...
On 2021-07-16 at 12:09, kestoxs pranešimas:

Kažkada esu išsukęs… galite bandyti man nuo to 0. Davikliai šiaip yra skirtingi vienas aukšto slėgio, kitas žemo. Dar nepamiršk freona žieminį ir vasarinį kaskarta pasikeisti.

Daviklis pasikeite be problemu, freonas nuemus neiseina...

Tik nesuprantu to daviklio veikimo, nes ir naujas jokios varzos nerodo... brokuotas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
On 2022-01-15 at 15:55, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Magnum kamino dalis pabaigė savo gyvenimą, gal kam yra tekę gamintis, nes naujo kaina neadekvati - 230 be pvm, viso labo 50cm lenkto vamzdžio.

Čia nebrangiai, pumai panašus bet truputį mandresnis brangiausias koks radau kainavo apie 700 su pvm ir dar apie 2 sav laukt, pigiausiai ir greičiausiai atvežė Baltic agro parts, nenoriu sumeluot kiek bet kaina nei 500 nesiekė su pvm ORIGINALO, pabandyk ir Tu užklaust, gal pasiūlys ką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , tomis123 pranešimas:

sveiki turiu toki gedimą traktorius fendt 514c favorit ant sunkesno darbo pradėjo mesti 2 puselę bėgiam lauk ar daug darbo suremontuoti ir ar reikia ardyti visą greičių dėžę?

Visą gabalais paleist turėsi, kol prieisi prie trijų greičių dėžės velenų. Esu kažkokioj temoje procesą su nuotraukom įkėlęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...