Jump to content

GEDIMAI


Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
Prieš 1 valandų, ukininkas ed pranešimas:

gal kas žinote koke raide žymisi hidraulinio skirstytuvo tepalo padavimo ir gryžimo jungties vietos ačiū

 

P- pressure(padavimas), t - tank (nupylimas į baką). Dar gali būti trečia jungtis, p2, tai per ją slėgis pasiduoda į papildomą skirstytuvą ar kitą hidraulinį komponentą, jeigu reikalinga. 

A1, A2, B1, B2, C1... - išėjimai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , UK. POVILAS pranešimas:

Po ziemos nevaziuoja case maxxum deze powershift, ijungus rankena reverso ir atleidus sankaba iskarto meta N, 

Man tai pastoviai tos dėžes žiemos metu durniuoja, reiškiasi, pas mane didesniais depazonais nevažiuoja, mažesniais važiuoja. Tai padirbus ilgainiui tepalas vėl atgauna savo skistesni  būvį ir problema išsisprendžia savaime. Praeita savaite vienam taip buvo, pastačiau ant dalytuvo maišymo, 4-5 maišymo diena atsirado visi bėgiai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
On 2022-02-17 at 22:24, kestoxs pranešimas:

Man tai pastoviai tos dėžes žiemos metu durniuoja, reiškiasi, pas mane didesniais depazonais nevažiuoja, mažesniais važiuoja. Tai padirbus ilgainiui tepalas vėl atgauna savo skistesni  būvį ir problema išsisprendžia savaime. Praeita savaite vienam taip buvo, pastačiau ant dalytuvo maišymo, 4-5 maišymo diena atsirado visi bėgiai. 

Čia joks gedimas, kol tepalas nepasiekia reikalingos temperatūros neleidžia jungti aukštesnio diapazono. Tik tiksliai nzn kokia turi pasiekti temperatūra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
prieš 44 minutes , Jonas1995 pranešimas:

Slaunis savaime leidžiant užrakina, ar su padargu?  Bent man tai buvo modulis pakabos. Bet gali būt laidai, potenciometras ant pagrindinės šlaunų ašies, arba pamiršau kaip ten juos vadina, apačioj, šlaunų pirštai. Kviesk servisą ir tiek. 

su padargu,gal sumeni kiek kainavo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...