Jump to content

Rimelis

Nariai
 • Pranešimai

  46
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Rimelis

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Biržai

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Galioja: 20 dienos and 2 val.

  • Ieškau
  • Naudotas

  Pirksiu metalo tekinimo stakles. Gal kas nori parduoti arba žino kas parduoda geras, tvarkingas stakles. Labiau domina tokios kaip 16K20, FT- 11... . Iš anksto ačiū. Tel.nr +37064379777 P.s nuotraukos pasiskolintos .

  Kaina sutartinė

  Biržai - LT

 2. Rimelis

  Laverda/ New holland

  Taigi diržus galima parinkti pagal ilgį. Nėra ten nieko sudėtingo. Man reikėjo kombainui irgi smulkintuvo diržo , tai Lytagroje greitai surado, tik reikia žiūrėti, kad būtų tos pačios trapecijos.
 3. Rimelis

  Laverda/ New holland

  Manau, kad radau gedimą. Kliba skriemulys, kuris suka pagrindinę sraigę ir stumdo lopšį.Išplaktas guolio flančas ir blogiausia, kad pažeistas skriemulio konusas, kur tvirtinasi sraigė. Tai ten nežinau , kaip reikės sutvarkyti....
 4. Gal ir gera mintis. Žiūrėsiu kaip bus su tuo originalu.
 5. Šiaip naujam diskatorui turėtų būti tie fiksatoriai. Jie, priveržinėjant diskatorių, iškrenta ir sankabos darbui nereikalingi.
 6. Pasiėmiau iš tekintojo mikrometrą su magnetu ir laikikliu , pritvirtinau jį prie variklio ir po truputi sukau variklį, o mikrometro koja prie matuojamo paviršiaus. Smagračio mušimas buvo 0,2 mm, o to diskatoriaus 2.5 mm. Na, nežinau kiek tas geras mano diskatorius, bet sankabos geros nebuvo. Buvo sumažintas tarpas iki tiek , kad nebuvo visai laisvos eigos, didesniu bėgiu staigiau paspaudus pedalą - buksuodavo, o pradedant važiuoti iš vietos, jungiant bėgį, jau traktorius norėdavo judėti iš vietos, nors pedalas sankabos dar neatleistas, tai net nežinau kur tas gerumas. Diskas, lyginant s
 7. Kai pirkau naujus varžtus , kataloge rodė, kad tokiam modeliui yra 4 varžtai ir 2 veržlės ir jūsų atsiustame brėžinio aprašime ( turiu tokį katalogą) rodo tą patį : 4 ir 2. Sankaba tokia, ne hidraulinė.
 8. Užsakiau iš vokiečių originalą, tai sakė, kad kartu turėtų ateiti ir tvirtinimo instrukcija, o tą gražinau Vilagrai. Dojus sakė, kad pas juos brėžinyje rodo, tose vietose kur skylės pažymėtos su "ausyte", yra veržlės, tad taip ir turėtų tvirtintis. Na, matysiu, ką parodys vokiečiai. Finalą būtinai aprašysiu.
 9. Ačiū Arminui už atsakymą, bet čia tik parodo pačią sandarą, o man reikia žinoti kaip prisisuka diskatorius, ant kurių skylių jis turėtų tvirtintis. Pamatavau naujojo pritvirtinto diskatoriaus šoninį mušimą, parodė 2,5 mm., manau, kad daug tiek. Senajį patikrinau, rodė 0,5 mm.
 10. Skubiai reikia atsakymo. Gal kas žino, kaip teisingai reikia uždėti diskatorių? Dvi skylės yra pažymėtos tokiais išėmimais. Sakau, gal taip ir reikia dėti, taikyti tas skyles į špilkas. Diskatorius prisisuka su 4 varžtais ir 2 špilkos. Parašykite, busiu labai dėkingas.
 11. Norėjau paklausti, kaip teisingai uždėti sankabos diskatorių? Ar ten nėra jokio skirtumo, kaip tinka taip prisukti. Pagal mane tai skylės yra pažymėtos, kurios eina ant špilkų, ar aš klystu ? Senasis diskatorius nebuvo taip uždėtas.
 12. Rimelis

  Laverda/ New holland

  Ten guolius abu keičiau naujais. Bandysiu dar kartą viską patikrinti. Ačiū.
 13. Rimelis

  Laverda/ New holland

  Tai kelintų metų jis yra? Maniškis jau senas atrodo, na bet čia.... Kaip su dalimis tokiam modeliui ? Mano asmeniška nuomonė, net nežiūrėčiau į tokius. Na, bet rinktis jums.
 14. Rimelis

  Laverda/ New holland

  Sveiki. Gal kas gali parašyti, kodėl Laverdai 3750 greitai išdrasko lopšio sailenblokus. Per sezoną reikia keisti du kartus. Skambinau ir į EWA, kalbėjausi su inžinieriumi, na atrodo, kad viską, keičiant sailinbloką , darau teisingai, bet vistiek išdrasko vidurį. Perku sailenblokus iš EWA. Buvau įdėjęs iš Agrodilerio, tai savaitei neužteko. Ašį pakeičiau į naują, niekas nepasikeitė. Gal turite kas kokių minčių , ar kam panašiai buvo buvę?
 15. Viską užsakiau iš Vilagros. Sakyčiau, ten gana padorios kainos. Na, su rusiškos technikos dalių kainomis aš nelyginu, skirtumai dideli, bet gi čia JD .... Nėra baisus tas traktorius, kaip kiti čia rašo.....
×
×
 • Create New...