Jump to content

GEDIMAI


Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • po 3 mėnesių...
prieš 18 minutes , Viliux pranešimas:

Sveiki. Gal kas esate susidure su hidro variklio pajungimu? Situacija tokia kad hidro variklis turi du storesnius isejimus ir viena plona. Kiek suprantu tai stori yra padavimas ir gryzimas. Tik klausimas ka tas plonas isejimas daro? Koks perteklinis tepalo nupylimas ar kas ten?

It is a case drain. Hydraulic motors leak a small amount of fluid internally. Without the case drain this would cause a pressure buildup and would ultimately blow the seals on the motor. The case drain should be connected directly to tank on your hydraulic system with as minimal restriction as possible.
 

MAN IR PASIDARĖ ĮDOMU, TAI PASIGOOGLINAU.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, kestoxs pranešimas:

Reikia žiūrėti kas per reduktorius. Siaip panašu kad jungiasi prie laisvos eigos. Padavimas gryžimas ir ls (mažoji slanga). Gali nevisi traktoriai tureti tokias jungtis išvestas.

 

Prisegu nuotrauku. Tai ta plona turetu jungtis i nuline jungti? Pas mane jos nera galvoju o jei ta plona jungciau i kita hidro pora ir tos ta pora ijungciau ant laisvo?

DA38F0CF-C374-4232-AA96-9CB2FC7AA411.jpeg

F029A4E6-58D0-4B41-8550-62F255C8D025.jpeg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...
Prieš 12 valandų, kestoxs pranešimas:

Aš tai nevargstu, uztrumpinu ir palieku. Nes tam, kad pakeisti turi freona ištraukti ir po to vėl užpildyti. 

nop. freonas neišeina. kas keli metai rekomenduojama freona keisti. yra daviklis, tai turi ir veikt, tam kartu kol kito nėra galima ir tiesiai sujungti būtų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...