Jump to content

GEDIMAI


Recommended Posts

Prieš 9 valandas, uk.Povilas pranešimas:

Sudėtingas remontas, skirti traktorių pusiau? Jau buvau radęs metalo gabalą panašu kai keičiau  pirmą kartą tepalus, dabar tik ju padaugėjo ir dar panašu kad dantračių galai nutrupeje keli, ar tai viskas iš priekinio tilto sankabų?     

Jei tik sankaba ir sankabos dantratis tai išsiima per apačia, jei kliuvo ir varanciajam tada reikės atskirti galinį tiltą ir visa isardyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

prieš 38 minutes , arunis pranešimas:

Jei tik sankaba ir sankabos dantratis tai išsiima per apačia, jei kliuvo ir varanciajam tada reikės atskirti galinį tiltą ir visa isardyti

O gal kažkokia technine medžiaga gali pasidalinti kaip ten viskas sutverta, o del kokios priežasties bira priekinio tilto sankaba kas ten negerai ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , uk.Povilas pranešimas:

 

O gal kažkokia technine medžiaga gali pasidalinti kaip ten viskas sutverta, o del kokios priežasties bira priekinio tilto sankaba kas ten negerai ?

isileidi tepalus nusiimi dezes karteriuka tada istrauki 4wd rieboksli atfiksuoji zieda istrauki velena ir sankaba iskrenta lauku

kad geriau butu matyti virsutinis dantratis isiardai rankini stabdi apziuri jei viskas tvarkoj su dantraciu perrenki sankaba ir dedi atgal jei netvarkoj tada turi beda ir nemazai reikalu :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , voras pranešimas:

:romance-caress:

Arūnai, tu šaunuolis, nieko suniekogo...

 

Aš tai jau tarčiausi dėl vietos vizitacijai pas patį, bet kažkas mano, kad pačiam suremontuot bus paprasčiau.

Nebus, nu, tiesiog nebus.

Jai tik sankabos ir giliau lįsti nereikes tai tikrai bus pigiau ir greičiau, jai jau bus bėdų giliau tai nera tokiam sudėtingam remontui sąlygų ir laiko reiks laukti eilėje pas pona Arūną,      

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , uk.Povilas pranešimas:

Jai tik sankabos ir giliau lįsti nereikes tai tikrai bus pigiau ir greičiau, jai jau bus bėdų giliau tai nera tokiam sudėtingam remontui sąlygų ir laiko reiks laukti eilėje pas pona Arūną,      

paieškok internete nusipirkti manualą remonto, turėtų būt. Koks modelis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, uk.Povilas pranešimas:

Jai tik sankabos ir giliau lįsti nereikes tai tikrai bus pigiau ir greičiau, jai jau bus bėdų giliau tai nera tokiam sudėtingam remontui sąlygų ir laiko reiks laukti eilėje pas pona Arūną,      

aš ne ponas aš paprastas  :D bet kaip minejau šiai dienai 1,5-2 men. i prieki viskas uzimta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, 1mangustas pranešimas:

Na kagi, vakar paskaičiau šiandieną keičiant filtrus ir tepalus keisiukiu maxxum ir randu tapati ką ir kolegos... Tai tikriausiai nusimato ardymas jei tokios diagnozės negeros nutinka. Ar čia silpna jų vieta?

IMG_20200205_195145_3.jpg

o kartais si detale ne bronzine? ir koks modelis konkreciai?

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-02-02 at 19:51, arciu555 pranešimas:

2000 val jau neblogai,vienas žmogus nusipirko naują traktorių eme paskolą,ruošiesi ilgai be bedų dirbti,po savaites linko pavarų deže,atvažiavo servizistai,ramina: sako cia nieko tokio tas modelis toks nelabai pasisekęs,kažkas negerai pavarų dežej su tepimu. Žmogus ir ligoninej atsidūre.

Urodas pardavėjas. Kuri firma?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...