Jump to content

GEDIMAI


Recommended Posts

Na va chebryte, mano case 700 m/h ir jau ardau priekini tilta (pats), prasuko, del neaiskiu priezasciu, ,,chvastavyka". Se tau ir nauja technika, is pradziu kazkokia sutrupejusia saiba randa galinio tilto filtre technine apziura po 600 m/h atlikinedami, dabar priekinis tiltas parejo, karoce suda dotnuvos projektai pardavineja.(o detaliu kainos patikekit kosmosas ten pas juos). Turejau mtz nauja 2000 metu gimimo tai po siai dienai galima sakyt nieko nesu dares.
Bent modelį įvardink...
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visai supuliavo tas mano john deeriukas laidus tikrinau nieko neradau. dabar dar gazas dingo. reiks servisa kviestis

Aš labai abejoju ar tamsta dasikasei iki tos vietos kur pažeista. Nes ten ardymo dafigą :eusa-doh: ir pynės nei į ten nei į ten neina patraukti neatlaisvinus nuo jungiklių ir laikiklių. Žiūrint kabinoje į galą traktoriaus ta vieta randasi kairėje pusėje po kabinos rėmo keturkampu vamzdžiu. Kur iš saugiklių pravesta į šoninės panelės jungiklius. Eina dvi storos pynės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:icon-evil: už... senis fordas .Surinkau variklį užvedžiau lyg ir viskas gerai, uždaviau gazo pramušo tepalo filtro tarpinę. Sumeistravau mechaninį tepalo spaudimo daviklį parodymai - 900 mPa mažu gazu :icon-eek: .Remontuojant buvau ištraukęs švaistiklius.HELP!!!

Buvo nuobodu tai sugalvojei pažiūrėti kas varyklyje dedasi? :lol:

Bent priežastį įvardink kam jį reikėjo ardyti. Gal tada ką nors ir protingieji kurmiai sugalvos patarti. O šiaip tai turi būti užstrigęs apsauginis tepalo spaudimo vožtuvas .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

alyvos paemimas is karterio turejo biskeli trukdyti remontuojant

gali buti,kad pataupei ant naujo zieduko arba surinkinedamas kampeli nugnybei :eusa-think:

Jam kaip tik per didelis spaudimas :icon-exclaim:

nedaskaiciau kad pramuse filtra :icon-redface:

900MPa=9000Bar

900Pa=0.009Bar

mPa tokiu vienetu neradau bet jei priimti kad tai yra mili

0.9Pa=0.0.........9Bar

cia kazkur nesueina galai, nes bet kury is cia esanciu slegi ismatuoti namu salygom butu gan sudetinga :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, kame problema jei gan staiga kyla motoro temperatura, ikaista radiatoriaus virsutine dalis o isipletimo bakelyje nelabai matosi kad koks veiksmas vyktu? isipletimo bakelis jungesi nuo apatines zarnoseinancios i radiatoriu? yra mintyje termostatas bet man toks jausmas kad vandens pompa gal kas padetu? nezinau gal ne viska nupasakojau bet nezinau kas dar butu svarbu pasakyti :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, kame problema jei gan staiga kyla motoro temperatura, ikaista radiatoriaus virsutine dalis o isipletimo bakelyje nelabai matosi kad koks veiksmas vyktu? isipletimo bakelis jungesi nuo apatines zarnoseinancios i radiatoriu? yra mintyje termostatas bet man toks jausmas kad vandens pompa gal kas padetu? nezinau gal ne viska nupasakojau bet nezinau kas dar butu svarbu pasakyti :icon-rolleyes:

o tai tau uzverda antifrizas ar tik siaip pakyla greit iki normalios temp.?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

neturiu antgamtiniu sugebejimu nustatyti temperatura, o daviklis pakylo gan greit pavazevus kilti ir pasiekus 110 gesinau tada vel pameginau atejau po 4val ir ziu 80 rodo :D

dabar vakare pakurinejau tai krites iki 60 taip ir liko, ryt keisim davikli tikiuosi tame tik ir bus beda nes nesinoretu problemu daugiau art reikia mirtinai :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Virink kempu, argono viela, berilio duju aplinkoj.

Misla tu čia bajerius skaldai ar po audringo savaitgalio biskį į pievas nurašei..Aš aišku ne inžinierius bet chemiją mokykloj tai mokiausi.Bet kokiu atveju dėkui už dėmesį. Kadangi kempo neturiu tai virinom ketaus elektrodais nes nerūdijančio plieno kažkaip nesuliejo.Ar laikys rytoj išbandysim.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, kame problema jei gan staiga kyla motoro temperatura, ikaista radiatoriaus virsutine dalis o isipletimo bakelyje nelabai matosi kad koks veiksmas vyktu? isipletimo bakelis jungesi nuo apatines zarnoseinancios i radiatoriu? yra mintyje termostatas bet man toks jausmas kad vandens pompa gal kas padetu? nezinau gal ne viska nupasakojau bet nezinau kas dar butu svarbu pasakyti :icon-rolleyes:

Kokiam traktoriui? Jeigu zetoriui tai greičiausia kalta termomova, per velai isijunge, patarimas butu ja išmest ir pasidaryt kaip belaruse, Dar tiesa išsipletimo indas turi but sandariai užsuktas, kad sistemoi butu slegis, prie slėgio antifrizas ne taip greit užverda

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, kame problema jei gan staiga kyla motoro temperatura, ikaista radiatoriaus virsutine dalis o isipletimo bakelyje nelabai matosi kad koks veiksmas vyktu? isipletimo bakelis jungesi nuo apatines zarnoseinancios i radiatoriu? yra mintyje termostatas bet man toks jausmas kad vandens pompa gal kas padetu? nezinau gal ne viska nupasakojau bet nezinau kas dar butu svarbu pasakyti :icon-rolleyes:

Kokiam traktoriui? Jeigu zetoriui tai greičiausia kalta termomova, per velai isijunge, patarimas butu ja išmest ir pasidaryt kaip belaruse, Dar tiesa išsipletimo indas turi but sandariai užsuktas, kad sistemoi butu slegis, prie slėgio antifrizas ne taip greit kaisa.

uzdarytas tas bakelis ar ne kaitimui nera jokio skirtumo, temperatura vistiek bus ta pati, esme tame, jog slegyje pakyla virimo temperatura, o ne tame kad ne taip greitai kaista, kokia cia nesamone baisu ir skaityt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, kame problema jei gan staiga kyla motoro temperatura, ikaista radiatoriaus virsutine dalis o isipletimo bakelyje nelabai matosi kad koks veiksmas vyktu? isipletimo bakelis jungesi nuo apatines zarnoseinancios i radiatoriu? yra mintyje termostatas bet man toks jausmas kad vandens pompa gal kas padetu? nezinau gal ne viska nupasakojau bet nezinau kas dar butu svarbu pasakyti :icon-rolleyes:

Kokiam traktoriui? Jeigu zetoriui tai greičiausia kalta termomova, per velai isijunge, patarimas butu ja išmest ir pasidaryt kaip belaruse, Dar tiesa išsipletimo indas turi but sandariai užsuktas, kad sistemoi butu slegis, prie slėgio antifrizas ne taip greit kaisa.

uzdarytas tas bakelis ar ne kaitimui nera jokio skirtumo, temperatura vistiek bus ta pati, esme tame, jog slegyje pakyla virimo temperatura, o ne tame kad ne taip greitai kaista, kokia cia nesamone baisu ir skaityt

Na jeigu žodi kaista pakeistume žodžiu užverda tai turbut visiems aiškiau butu o kai kam ir skaityt nebutu taip baisu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...