Jump to content

GEDIMAI


Recommended Posts

Na, "nudžiugino" :icon-redface: ... Nuvežiau kuro siurblį į "Dizridą", šiandien paskambino ir pasakė, kad dalių nėra sandeliuos ir pas vokiečius, užsakius pagamins per 3-5 mėnesius ir tai su :icon-question: Nežinau, peršasi išvada, kad boschas pradėjo gaminti tokią techniką, kad jai nespėja gaminti atsarginių dalių.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, "nudžiugino" :icon-redface: ... Nuvežiau kuro siurblį į "Dizridą", šiandien paskambino ir pasakė, kad dalių nėra sandeliuos ir pas vokiečius, užsakius pagamins per 3-5 mėnesius ir tai su :icon-question: Nežinau, peršasi išvada, kad boschas pradėjo gaminti tokią techniką, kad jai nespėja gaminti atsarginių dalių.....

Pabandyk į Skubą nuvežt, gal čia tik dizridos bajeriai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, "nudžiugino" :icon-redface: ... Nuvežiau kuro siurblį į "Dizridą", šiandien paskambino ir pasakė, kad dalių nėra sandeliuos ir pas vokiečius, užsakius pagamins per 3-5 mėnesius ir tai su :icon-question: Nežinau, peršasi išvada, kad boschas pradėjo gaminti tokią techniką, kad jai nespėja gaminti atsarginių dalių.....

Pabandyk į Skubą nuvežt, gal čia tik dizridos bajeriai.

Skuba irgi sakė, kad dalių nėra...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl vandens - 100 proc. garantija. Kuro talpyklų neturiu, filtrai keičiami laiku, be to vandens atstoinike ir nebuvo, o užlinko irgi ydomiai - vakare pastačiau, o ryte - negyvas, nors meistras sakė, kad taip ir būna, o pagr. priežastį įvardino- tai kurą, kurio tepimas vos ne kaip ir benzino, nors pagalvojus pan. ir yra - anksčiau jeigu dyzelin įkišai nagus, tai plauni pora dienų, kol kvapas dingsta, o dabar - pakanka vaikiško muilo ir jokio riebalo nelieka...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano casui tai ir panasi problema, pas mane galas uzgesinus traktoriu nusileodzia, jai be svorio tai per para su 500kg per 3min kol uzkurtas, automatiskai palaiko nustatyta lygi, o nuleist tai povaliui neina, nes trukcioja, keblus reikalas.

Frontalinis kelia bet manyciau letokai, bet uztikrintai, o vat vairo pasukt kai pakaista tai neina....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano casui tai ir panasi problema, pas mane galas uzgesinus traktoriu nusileodzia, jai be svorio tai per para su 500kg per 3min kol uzkurtas, automatiskai palaiko nustatyta lygi, o nuleist tai povaliui neina, nes trukcioja, keblus reikalas.

Frontalinis kelia bet manyciau letokai, bet uztikrintai, o vat vairo pasukt kai pakaista tai neina....

su vairu ir ant tusciu sunkeu sukasi ir kai salta, tepalai pakeisti ir filtrai gal filtras levas, bet originalus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Perkat vyrai bele kokius traktorius , tai paskui hidraulas nekelia ar panašiai . Nusipirkit kaip aš DF -jisai viską pakelia ir

patraukia . Tik gaila kad nepaveža. Sulūžta tai pusašis ,tai pusašio rankovė ..kaištis..traukė ..kronšteinas.. .. Jeigu šiandien nebūtų sulūžes ratlankis būčiau ir sėją pabaigęs. Deja ... užlango vėl lietutis o 'žemutinėj pilyj vėlei šventė'.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...