Jump to content

GEDIMAI


Recommended Posts

Dekui uz patarimus. Si karta pavyko paprastai issisukt. Ispraudziau varsta su su verzle ant galo, kadangi vartomo guolio aboima, tai buvo kur uzsikabinti ir lengvai isitrauke.

iš vidau siūlę su suvirinimo aparatu ir atsiliuosys.

kad nelabai eina privirinti su svarke, atsoka is kart, nebent pjauti. Su kempu turetu buti paprasciau, bet ji reik pirmiau turet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ir pagalbos sauksmas , gal zinot kas prekiauja MAN varyklio detalemis , reikia tarpines po variklio galvute. Varyklis MAN D 0826 LE kuris stovi Fendt-818 (Ivabaltej ziauriai brangu). :eusa-think:

Skuba yra ir Panevėžy netoli žiedo.

Nupirkau kadexe tris kart pigiau nei ivabaltej , plius tarpines po dangteliu ir kolektoriais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ir pagalbos sauksmas , gal zinot kas prekiauja MAN varyklio detalemis , reikia tarpines po variklio galvute. Varyklis MAN D 0826 LE kuris stovi Fendt-818 (Ivabaltej ziauriai brangu). :eusa-think:

Skuba yra ir Panevėžy netoli žiedo.

Nupirkau kadexe tris kart pigiau nei ivabaltej , plius tarpines po dangteliu ir kolektoriais...

Nuva, Povilauską buvau pamiršęs, nors pats irgi MANą turiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki reikia pagalbos, mf 5465 dyna 4 deze 2004-2007metu meta kazkokia klaida, kur yra begiu skaiciukai 1.2.3.4 vienetas pirma sumirksi 2 kartus letai tada pauze tada dar 4 letai ir 4 tankiai, manau kad rodo klaidos koda, gal kas zino ka tai reiskia? aciu:)

o kas negerai? paciam traktoriui,ar cia tik tiek kad mirksi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

padirbus sunkesni darba kuri laika ir bent kiek sustojus jis sumasto kad nebenori vaziuoti, tenka stoveti koki pusvalandi pora kartu uzvedi pajungineji begius jei duoda tada vel pradeda vaziuoti....

skambink centrui manau turi problema su kompu ir negalvok visai isikviesti peskeli nes po to brangiau kainuos :) tiesa dar pabandyk pasitikrinti saugiklius ypatingai perziurek nuo 30 tikrink istraukus saugikli is lizdo,jai rasi nors kiek pakaitusi iskarto keiski kitu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...