Jump to content

Deklaravimas


Laukyme

Recommended Posts

čia tau asmeniškai atėjo pakvietimas :icon-rolleyes: aš ir švenč. raj. bet nieko negavau :icon-rolleyes:

dar šian sužinojau, kad jei žmonės pilnai nesusitvarkę nuosavybės dokų, neturi geodezinių, tai negalima deklaruoti tų plotų, nors ir dirbi juos :icon-evil: Aš kaime keleto taip dirbau, tai šiemet teks atsisakyti :icon-evil: , nes kai ateis patikra...tai kažkaip nesinori visą sezoną dirbti už dyką.

va taip ir gaunasi "lietuvėlėj", rėkiam, kad žemės neprižiūrimos, o nori dirbti, neleidžia, net skatikų gaili...paradoksas :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas turit parsisiuntę pasėlių deklaracijos pildymo instrukciją pdf faile? Nepavyksta man nei jos parsisiųst, nei pradėt deklaracijos. Pasirenku pernykščių laukų šabloną, bet neduoda tų laukų redaguot.

Gal kas susidūrėt?

įtariu, pas mane kažkas panašaus buvo, bet galvočiau, kad per nežinojimą, kažką ne tą paspaudžiau, tai, kai nedavė ant seno daryti naujos deklaracijos, tai kčiortu viską panaikinau(nežinau kaip :lol: ) ir pradėjau naujai visus laukus braižyt. KAdangi jau antri metai deklaruoju pati, tai nebuvo sunku viską daryt per nauja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaireje apacioje is lauku saraso, kur KŽS Nr., pasirenkate lauka ir su peles ratuku prisiartinat geltonuojanti lauka, po to irankiu juostoje yra mygtukas su piestuku, ji paspaudus galite redaguoti lauko ribas, jei truksta tasku, su tuo paciu piestuku ant linijos galima ju pasidaugint.

3D-192.pdf

3D-279.pdf

gis_atidarymas.pdf

pdf_atidarymas.pdf

PPIS_vadovas_ukininkui.pdf

PPIS_vartotojo_vadovo_papildymas.pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

laukymei,

https://paseliai2011.vic.lt/Public/Logi ... &id=582392

eini kur prisijungti su asmens kodu, poto pasirenki savo elektroninę bankininkystę ir toliau pagal nurodymus. žodžiu, pradžiai reikia bandyti , ten ir skaityti ir paišyti, juk viską galima pataisyti ar ištrinti.

jei netenkins seniūnijoj, tai nma čia tau niekuom nepadės

pačiai reikia susitvarkyti savo visus žemės dokumentus, pasidaryti ne tik nuosavybę bet ir kitus dokus, planus, susistatyti realius riboženklius...tada nei tau nei kaimynams nekils jokių bereikalingų klausimų, norų...

kur tavo vienkiemis randasi?

Dekui

idomu buvo pasiziuret, bet netaisiau..nes su tuo taisymu vel keblumai. Zu skyriuje sake, jei nekerta geltonu liniju, o tik lieciasi, tai kaip ir nieko. Bus matyt.. Ne pirmi tikrintojai bus, jei ka. Tik idomiausia, kad kiek tikrintoju, tiek reikalavimu.. O mano laukyme Birzu rajone. o ribu kuolai kai kurie seniai dinge, kiti perkelti, be nauju matavimu nieko nebus. tokia tat betvarke, jau neklabu apie misko kirtejus ir medziotojus. Na pastarieji dingo, bet pora meteliu teko auklet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Man tia idomiausia jog apie tuos 5proc. tik siandien suzinojau, kuomet is ZUIKVC paskambino. Nes ta protinga deklaravmo sistema nesugebejo apie toki daikta ispeti. O blin kitos sutartys taip ir neparuostos dar...

cia kalbi jog padidinus deklaruojamus plotus 5proc reikia sutarciu..?? :eusa-shifty: aš seniunijoje deklaravau tai darbuotoja ispejo mane .. :eusa-drool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal as cia truputi ne i tema, bet turiu labai svarbu klausima. Pabandysiu kuo aiskiau isdestyti situacija. Mire ukininkas. Ar yra kazkokiu teisiniu dalyku, kuriuos reiketu atlikti mirusio zmogaus vaikams ar ipediniams (t.y. zmonems, kurie po jo mirties gaus mirusio ukininko palikima)? Ar reikia nutraukti kokias nors su deklaracija susijusias sutartis ar pan? Siemet dar nespejo uzdeklaruoti zemiu, taciau praeitais metais buvo uzdeklaraves apie 30ha zemes...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...