Jump to content

Deklaravimas


Laukyme

Recommended Posts

Deklaravimo metu nereikia labai gilintis, kad pamatyti, kad yra dvigubas deklaravimas. Priesingai - tas dalykas akis bado, tad reiketu manyti, kad kazkas is principo deklaruoja ant virsaus. Pas mus tai pranesa jeigu vyksta tokie dalykai ir ziurim, taisom, aiskinames, kad nebutu bereikalingu trugdziu veliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iki šiol viskas gerai buvo, su deklaravimu nekilo tokių bėdų. Šiemet kai suskaldė į tuos blokus, tai ir iškilo tokie marazmai. Iš kitos pusės, kur žiūrėjo ir ką darė deklaruotoja kai braižė laukus programoje. Jei aš buvau ne pirmas deklaruotojas tam bloke, mano supratimu, turėjo mesti klaidą ar dar ką, kad jau gaunasi perdeklaravimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iki šiol viskas gerai buvo, su deklaravimu nekilo tokių bėdų. Šiemet kai suskaldė į tuos blokus, tai ir iškilo tokie marazmai. Iš kitos pusės, kur žiūrėjo ir ką darė deklaruotoja kai braižė laukus programoje. Jei aš buvau ne pirmas deklaruotojas tam bloke, mano supratimu, turėjo mesti klaidą ar dar ką, kad jau gaunasi perdeklaravimas.

Tau arba kazkam kitam po taves deklaravusiam patvirtino deklaracija su klaidomis, o kose srebsit visi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

atejo laiskas, kad padaryta patikra lauke, ir deklaravom 80aru daugiau negu nma rado faktiskai permatave lauka. kiek taisykles raso, sankciju tokiam neatitikimui kaip ir nera, nes nuo viso lauko ploto gavosi kad per daug deklaravom 1,5proc., o sankcijos prasideda nuo 3proc virsdeklaravimo. gal kam teko susidurt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Gal kas šiomis dienomis bandėt prisijungti prie el. deklaravimo? Ar užkrauna žemėlapius laukų? Girdėjau nuogirdas, kad turi sukelti geresnės kokybės ortophoto, tai knieti pasižiūrėti :D

Pabandykit cia: http://www.geoportal.lt/lvzfondas/

radau 2012 apie liepos gala daryti orofoto

Tikslesnis adresas yra: https://www.geoportal.lt/map/

Tik tiek, kad atnaujinta tik 1/3 lietuvos teritorijos kolkas. Centrinė-rytinė lietuvos dalis. O apie žemaitiją ir pajūrį pamiršo. :) na ir sostinės neužkabino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus kur rodo kad laisva tai jau senai nupirkta

Dar ne visi duomenys atnaujinti Nacionalinėj žemės tarnyboj. Dar šiandien skambinau dėl nuomos pratęsimo ir dėl per stebuklą gal likusių laisvų plotų. Tai sakė, kad vasario pradžioj tik bus nauji projektai (atnaujinti žemėlapiai). Čia kalbu apie Plungės NŽT. Kitos gal jau susitvarkė. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Sveiki. Man iškilo klausimas dėl SG. Gal yra žinančių, kurie galėtų atsakyt. Kiek žinau, tai jei neturi SG, tai ir išmokos mažesnes teduoda. Ir girdėjau kalbas, kad šiemet, kurie neturi išvis jokio gyvūno tie ir deklaruot negalės, o kuriems neužtenka, tie tegaus tik už tą plotą, kuriam užtenka. Tai kaip ten yra? Ar teisingos nuogirdos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Man iškilo klausimas dėl SG. Gal yra žinančių, kurie galėtų atsakyt. Kiek žinau, tai jei neturi SG, tai ir išmokos mažesnes teduoda. Ir girdėjau kalbas, kad šiemet, kurie neturi išvis jokio gyvūno tie ir deklaruot negalės, o kuriems neužtenka, tie tegaus tik už tą plotą, kuriam užtenka. Tai kaip ten yra? Ar teisingos nuogirdos?

Teisingos:) bent karta tvarka bus:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei teisingai supratau ir atsimenu, tai vienas gyvulys dengia 2 ha pievos, papildomų išmokų, jei daugiau, tai jau nebus .

Pagal lentelę, viena karvė yra 1SG, tai jos užtenka 10ha, prieuglis virš metų-0.7, tai 7ha. ir tt... Bet kiek girdėjau, šiais metais turės būti 0,2SG/ha. Teisingai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
iš kur žinai, kad 2013 reiks 1 sgv ant 5 ha?

Todėl, kad jau pernai buvo minima, kad 2012 bus 0,1 SG/ha, 2013 bus 0,2 SG/ha, 2014 bus 0,3 SG/ha.

Manau, kad tokia tvarka bus į naudą ir praretins tik pievas deklaruojančius veikėjus. Prisirašė pernai visi vištų į savo ūkį... galėtų nma ir vet tarnyba truputį labiau patikrinti tokius šviežiai įsikūrusius gyvulininkystės ūkius. Kas tikrai augina, tai vargo nematys, o sukčiai degs. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...