Jump to content

Deklaravimas


Laukyme

Recommended Posts

Nesvarbu kad turi ta zeme, bet deklaracijos niekas nepatvirtins kol popieriuko nebus.

Pats skambinausi i ministerija isakymo rengejams ir sakau kad pagal Civilini kodeksa galimas zodinis susitarimas, taip sako galimas, bet deklaruojant reikalinga pisiulka, nors ir bet koks rastelis, kad toks ir toks leidzia dirbt kazkiek zemes. Kitaip neuzsideklaruosi jei 5% padidejo plotas pagal pernai metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet ar tikrai niekam neteko susidurti su tokiu dalyku-imk, naudok...bet nieko nerašysim, neforminsim :icon-rolleyes:

reiktų pridurti-aš mini ūkininkė(gal dar koks mandresnis pavadinimas tiktų), aš juk jokiomis paramomis nerizikuoju, svarbu , kad dirbi, kiti neperdeklaruoja...tegu tikrina nma...kokiu tikslu "proto bokštai" taip sugalvojo :icon-rolleyes:

čia dar prie "pavadinimo" :lol: -nuvažiavau pas dėdę(DIDELĮ)ūkininką, šiokios tokios techninės pagalbos-bekalbant sako-"koks aš čia didelis...", o prakalbus apie rulonavimą-sako-"ai čia taip daro tik smulkūs...". Aš taip ir likau nesupratusi savo ūkio statuso... :lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš galvoju, ar mūsų krašte durni žmonės, ar suvalkijoj ir žemaitijoj tokie "nagli", kad niekaip negalim su waldaslx paaiškinti, kas ne viskas tvarkoma raštiškai ir atsiskaitoma PINIGAIS. Jūs ten turbūt žemvaldžiai įgąsdinę žmones, tai jie po viskuom ir pasirašinėja ir t.t. :icon-rolleyes::icon-wink:

jau tris metus tvarkau ir deklaruoju laisvai kaimynų žemę, padėdama jiem sėjomaina, o už tai jie nieko nereikalauja, tik kad žemė palei namus būtų apdirbama, nuganyta. Tik šiemet įvedė debilišką reikalavimą.

Dabar daviau užklausą į ŽŪM, laukiu atsakymo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš galvoju, ar mūsų krašte durni žmonės, ar suvalkijoj ir žemaitijoj tokie "nagli", kad niekaip negalim su waldaslx paaiškinti, kas ne viskas tvarkoma raštiškai ir atsiskaitoma PINIGAIS. Jūs ten turbūt žemvaldžiai įgąsdinę žmones, tai jie po viskuom ir pasirašinėja ir t.t. :icon-rolleyes::icon-wink:

jau tris metus tvarkau ir deklaruoju laisvai kaimynų žemę, padėdama jiem sėjomaina, o už tai jie nieko nereikalauja, tik kad žemė palei namus būtų apdirbama, nuganyta. Tik šiemet įvedė debilišką reikalavimą.

Dabar daviau užklausą į ŽŪM, laukiu atsakymo...

Kiekvieno požiūris į ūkį skirtingas, vieni žvelgia į žemės ūkį kaip į darbą... , o kiti kaip į verslą :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.up.lt/straipsniai/skaitykite/?article_id=3293

kur pirkti tuos žurnalus

dėl tų 5% tai visiška šikna :icon-evil:

Miela kolege nesinervinkite,sutartis be atlygio vadinasi :panaudos sutartis: sudariau ne vieną tokią rašydamas JŪ paraišką. Jeigu gavau paramą tai galite būti tikra,kad visiems tikrintojams ji tinkama.Ten aiškiai parašyta,kad perduodama naudotis neatlygintinai,o atsiskaitau pagal susitarimą.Sutarėm paprastai,jei neatsiskaitysiu,langus išmals,visi kaime žino kas kur gyvena :lol:

Pernai piktinausi dėl pūdymų apsėjimo ir supratau,kad geriau daryti kaip reikalaujama,nei sau nervus gadinti ir darbai einasi liuks :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei jau neatlygintinai, tai nerašyk "atsiskaitau pagal susitarimą", o tik atsiskaityk pagal žodinį susitarimą. Ba tokią rašliavą mokesčiams parodžius gali mokesčių reikalaut nuo to susitarimo... Panauda yra panauda - naudojiesi žeme už tai, kad palaikai gerą žemės būklę. Visi kiti "susitarimai" į popierių nebetelpa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš galvoju, ar mūsų krašte durni žmonės, ar suvalkijoj ir žemaitijoj tokie "nagli", kad niekaip negalim su waldaslx paaiškinti, kas ne viskas tvarkoma raštiškai ir atsiskaitoma PINIGAIS. Jūs ten turbūt žemvaldžiai įgąsdinę žmones, tai jie po viskuom ir pasirašinėja ir t.t. :icon-rolleyes::icon-wink:

jau tris metus tvarkau ir deklaruoju laisvai kaimynų žemę, padėdama jiem sėjomaina, o už tai jie nieko nereikalauja, tik kad žemė palei namus būtų apdirbama, nuganyta. Tik šiemet įvedė debilišką reikalavimą.

Dabar daviau užklausą į ŽŪM, laukiu atsakymo...

Kiekvieno požiūris į ūkį skirtingas, vieni žvelgia į žemės ūkį kaip į darbą... , o kiti kaip į verslą :eusa-naughty:

vat būtent, smulkiesiems- tai darbas, o stambiesiems -tai verslas...koks skirtumas 1000 ha ar 1050 ha darbo tiek pat, o babkės didesnės...

manau, kad tai smulkaus ūkio skandinimas, kad vistik dirbamos žemės atitektų rajonų monopolistams...

gavau atsakymą iš ŽŪM-oficialus teisės aktų pacitavimas, ir nors tu pasikark-reik popiergalio :icon-evil:

esmė, tame, kad pas mus kaime niekas nieko, niekur nesuniekuom...duoda ir žemes ir pievas nusišienauti, bet pasirašyti :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As su tom visom bobutem ilgai ir kantriai sneku ir irodineju, kad nuo siemet keitesi tvarka ir man popieriukas reikalingas, dar pagasdinu, kad jos zemes nedirbsiu, o tada padides jai mokesciai.

Vat tik didesnes problemos yra ten kur dar nesutvarkyti jokie nuosavybes dokumentai, zeme kaip ir nevaldiska, bet dar ir ne nuosava.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as deklaravau seniunijoje ir deklaruotojas biski grybo pripjove ar galiu ju laukus pataisyti per savo kompiuteri? savo laukus tai kai ivedu galiu istrinti o ju istrinu bet vistiek palieka zyme kad buvo jie pazymeje toje vietoje lauka ka datyri?

manau kad gali, bet kaip tiksliai nežinau, tik reiks tau pačiam siųsti į VLN dokumentus, kurie pažymi, kad buvo kažkas(tiksliai kas) taisoma...beto tokius taysymus gali daryti iki liepos...

parašiau tau asmen., bet ilgai eina pas mane, tai kai atidarai paraiškų paieškos bloką, ten yra ir kažkaip skamba kaip pagalba, ten yra pildymo instrukcija ūkininkui....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visi žinom jog žemėtvarka neduoda jokiu nuomos sutarčiu.ka daryti tokiu atvėju? žemė lygir tavo bet ir netavo nes kadastre neiregistruota .neiregistruota nes žemėtvarka nesugeba dokumėntu paruošti ,o nesugeba todėl jog pasjuos irgi reorganizavimas ir pilnas chaosas ir tt.

20metu žmonės nuosavybės nebeatsistatė,daugumas jau anapilin iškeliavo taip ir nebeatgave tėvu žemės.

idomi ministėrijos politika, visos naujovės bei pakeitimai priimami ir patvirtinami pačem darbymeti,kai nebėra laiko kažka keisti .jug galėtu iki nauju metu priimti pakeitimus .tada žinotum ka ir kaip daryti sezonui prasidėjus.

aš neprieš taisykles ,bet kai rudeni sužinai ka reikėjo pavasari padaryti o ipač kai atbuline data priima taisykliu pakeitimus pvz."kraštovaizdžiu"programa,pudimai ,5gp pievu užarimas ir tt.

dabar su tom sutartėlėm. jai nepasirašo tai ir nedirbčiau bet ka daryti kai jau pasėta ?

na o dėl valdžios požiurio i stambius ūk :D jug stambus gauna stambes babkes ir procentuka gali stambesni :D na o išmanes ka gaus :D 5lt :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...