Jump to content

Trasos ir ju pardavejai


Algis...

Recommended Posts

Laba diena,

Šūdo deja negaminam, klausiu dėl to, jog trąšos pardavinėjamos per kitas įmones, kurios ne visada tiesiogiai iš mūsų pristato prekes. Noriu patikinti, kad Iš mūsų gamyklos neišvažiuoja nei vienas sušokęs ar kitaip pažeistas maišas, todėl ir noriu sužinoti daugiau informacijos apie pirktas prekes (iš ko pirkot, kada pirkot, kokį kiekį ir t.t.). Pagal gautą informaciją mums būtų nesunku atsekti, kuriame etape galėjo būti sugadintas produktas. Kas rašėt dėl priemaišų, tai taip pat atmestinas variantas, kadangi gamyboje nenaudojama niekas kitas išskyrus amonio sulfatą. Kviečiu visus, kam įdomu ir kas turit laiko, atvykti pasižiūrėti amonio sulfasto trąšų gamybą Klaipėdoje. Su malonumu aprodytumėm visą technologiją nuo žaliavos sandėliavimo iki pilnai pagaminto produkto.

     Galėtu parašyti sulfato sudėti,  kodėl labai dulka smulki frakcija.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , PArty pranešimas:

O kokio velnio mokėti iš anksto? 

As asmeniskai niekad nebuvau pirkes is ju. Tai duomenis sudiktavau savo regiono vadybininkei ir atsiunte saskaita isankstine apsimoket. Ir terminas duotas apmoket tik per ta pacia diena kai atsiusta. Kitu atveju gal net neveztu, jei nesumokeciau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Dainius48 pranešimas:

As asmeniskai niekad nebuvau pirkes is ju. Tai duomenis sudiktavau savo regiono vadybininkei ir atsiunte saskaita isankstine apsimoket. Ir terminas duotas apmoket tik per ta pacia diena kai atsiusta. Kitu atveju gal net neveztu, jei nesumokeciau. 

Jei ne kreditas tada neveztu. Kitos firmos irgi nespėja pristatyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-03-14 at 12:57, Dainius48 pranešimas:

Uz trasas sumoketa, savaite praejus visa, o agrochema neatvezus dar. Reiks po savaitgalio ieskot. Bus juoko, kai del konoros lieps laukt 3 kokias savaites 

Man vėlavo, ir prieš atvežant pasakė kad sugedo kažkokia linija ir viskas dviem savaitėms nusikels, tai tos dvi savaitės jaučiu kad jau į pabaigą, nes man kovo pirmą savaitę vežė.

Bet šiaip tai achema gudručiai kvadratu, su atidėjimu neveža, tada sumoki avansu, o paskui dar trina vos ne mėnesį kol sugeba atvežti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-03-16 at 16:40, Minduksx pranešimas:

Ištyrė lammc granmax sulfatas, rado 21.2 azoto ir 23.5 sieros. Ant maišo rašo 21 azoto, 23 sieros. 

Labas rytas,

Aš tik papildyti dar norėčiau. Prisegu Bureau Veritas Estijoje darytą sertifikatą. Mėginys testui imtas iš visos tuo metu (2020.01.20 d.) sandėliuose ir maišuose turimos produkcijos ir testuotas Estijos BV laboratorijoje. Testas darytas Estijos BV dėl to, jog nei viena laboratorija Lietuvoje neturi tokio lygio akreditacijos, kuri atitiktų naujausius ES reikalavimus. Visos kalbos, jog Granmax gaminamame amonio sulfate trūksta veikliųjų medžiagų yra iš piršto laužtos. Kaip ir minėjau anksčiau, jeigu kam nors įdomu ir turite laiko, galite tiesiogiai kreiptis į mane ir susitarsim dėl ekskursijos po gamyklą (kai praeis karantinas žinoma). Sėkmės ir Gero derliaus!

BV testas.pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , Dovydas Did pranešimas:

Labas rytas,

Aš tik papildyti dar norėčiau. Prisegu Bureau Veritas Estijoje darytą sertifikatą. Mėginys testui imtas iš visos tuo metu (2020.01.20 d.) sandėliuose ir maišuose turimos produkcijos ir testuotas Estijos BV laboratorijoje. Testas darytas Estijos BV dėl to, jog nei viena laboratorija Lietuvoje neturi tokio lygio akreditacijos, kuri atitiktų naujausius ES reikalavimus. Visos kalbos, jog Granmax gaminamame amonio sulfate trūksta veikliųjų medžiagų yra iš piršto laužtos. Kaip ir minėjau anksčiau, jeigu kam nors įdomu ir turite laiko, galite tiesiogiai kreiptis į mane ir susitarsim dėl ekskursijos po gamyklą (kai praeis karantinas žinoma). Sėkmės ir Gero derliaus!

BV testas.pdf 357 kB · 6 atsisiuntimai

Kai pardavinesit tiesiai varyotojui, tada jusu testai bus aktualus....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Dainius48 pranešimas:

Kam nors agrochema sia savaite pristate trasas? Pirmadieni skambinaus, zadejo sia savaite jau atvezt. Atseit nespeja vezt.. 

Dėl to aš visada pats vežuosi, žinoma man apie 30 km tik atstumas. Bet ramu.. nes esu nudegęs taip su LA, kad vežė vežė ir neatvežė, teko i kitų tiekėjų pasirūpinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...