Jump to content

mtz kuro siurblio reguliavimas


Recommended Posts

  • po 8 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 mėnesių...

Jonavos agrotechnika sureguliavo siurbly ir purkstukus.

Viskas lyg ir puikiai. Tik pas mane variklis D-245.5, kurio apsukos turi buti 1800, o po sureguliavimo

Meisteriai padare 2500.

Rodos ir sakiau, kad pas mane 892 su turbina :)

Galvoju ar nieko neisireguliuos, jei as pats siurblio traukute susireguliuosiu, kad max 1800 tik eitu daspausti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jonavos agrotechnika sureguliavo siurbly ir purkstukus.

Viskas lyg ir puikiai. Tik pas mane variklis D-245.5, kurio apsukos turi buti 1800, o po sureguliavimo

Meisteriai padare 2500.

Rodos ir sakiau, kad pas mane 892 su turbina :)

Galvoju ar nieko neisireguliuos, jei as pats siurblio traukute susireguliuosiu, kad max 1800 tik eitu daspausti?

2500? :icon-eek::eusa-doh: blin stūmokliai išlįstų laukan nuo tokių sūkių :lol: jei tik traukę ("gazo") reguliuosi, tada nieko neatsitiks, ir turėsi 1800 sūkių :) Pats minėjai kad tavo motoren numatyti sūkiai 1800 :) o siurblys prireguliuotas... ale vis knieti maisteriams kišt nagus, kur nereikia :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jonavos agrotechnika sureguliavo siurbly ir purkstukus.

Viskas lyg ir puikiai. Tik pas mane variklis D-245.5, kurio apsukos turi buti 1800, o po sureguliavimo

Meisteriai padare 2500.

Rodos ir sakiau, kad pas mane 892 su turbina :)

Galvoju ar nieko neisireguliuos, jei as pats siurblio traukute susireguliuosiu, kad max 1800 tik eitu daspausti?

2500? :icon-eek::eusa-doh: blin stūmokliai išlįstų laukan nuo tokių sūkių :lol: jei tik traukę ("gazo") reguliuosi, tada nieko neatsitiks, ir turėsi 1800 sūkių :) Pats minėjai kad tavo motoren numatyti sūkiai 1800 :) o siurblys prireguliuotas... ale vis knieti maisteriams kišt nagus, kur nereikia :eusa-naughty:

Transporte greiciau leksi kiek zinau belarusam iki 2500 nieko baisaus. 2700aps jau riba. Pas mane nuo naujo 2400aps sukasi ir kol kas jokiu bedu :icon-wink:

_________________________

I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Transporte greiciau leksi kiek zinau belarusam iki 2500 nieko baisaus. 2700aps jau riba. Pas mane nuo naujo 2400aps sukasi ir kol kas jokiu bedu :icon-wink:

Nepatartina... Jei stūmoklis ir neišlįs, bet motoro amžių stiprai patrumpysi... Motorams, kurių numatytieji vardiniai sūkiai yra 2200, tai tuščios eigos max sūkiai yra 2380, o tų lėtesniųjų, kurių vardiniai 1800, tai max tuščios eigos 1950-1980... tai prie 2500 transporte, apkrovus stebuklų nebus... Būdavo anksčiau, kad pacaniukai, kurie dirbdavo su mtzokais, tai prireguliuodavo siurblius ir sukeldavo sūkius, mat kad greičiau važiuotų, tik labai jau sutrumpėdavo tų motorų gyvybės laikas :) Kas geriau: ar šiek tiek anksčiau išvažiuoti, kad nuvažiuoti reikiamu laiku ir sutaupyti litrą kitą papildomą saliaros, ar spaust, greičiau nulėkt ir greičiau "sudrožti" motoren? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • po 1 mėnesio...

Sveiki,gal man kas pasakys, ar normalu kad per tarybini mtz 50 variklio kuro siurblio korpuse esančia nubėgimo angą bėgtu kuras [lašėjimu nepavadinsi],padirbus apkrautu varikliu ,sukultivavus 60a.vėliau liovės bėgti.Prieš tai pakeisti purkštukai [iš pirktų kokybiškas buvo kas antras :eusa-doh: ] kuro siurblį perrinko naujai, pakeitė plunžerius,sureguliavo....gal kažko nedaveržė????????Ir ten jau ne tepalas o salera korpuse,ar nereik išleisti ir pakeisti tepalu kad nesuėstu velenėlio????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,gal man kas pasakys, ar normalu kad per tarybini mtz 50 variklio kuro siurblio korpuse esančia nubėgimo angą bėgtu kuras [lašėjimu nepavadinsi],padirbus apkrautu varikliu ,sukultivavus 60a.vėliau liovės bėgti.Prieš tai pakeisti purkštukai [iš pirktų kokybiškas buvo kas antras :eusa-doh: ] kuro siurblį perrinko naujai, pakeitė plunžerius,sureguliavo....gal kažko nedaveržė????????Ir ten jau ne tepalas o salera korpuse,ar nereik išleisti ir pakeisti tepalu kad nesuėstu velenėlio????

Jei plunžerius jau tvarkė, tai lieka mechaninė kuro pompa. Iš jos kuras patenka per nesandarų stūmokliuką į siurblio korpusą. Bandyk pakeisti, o jei nepadės kreipkis pas meistrus kurie tau tvarkė plunžerius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...