Jump to content

belarus 920.4


kvantas

Recommended Posts

Reikėjo ankčiau klausti... siaip traktorius neblogas, taupus, greitaeigis, aisku turi viena dideli minusa jei dėžė 14/4 tai turesi rimtu problemu nes neis parinkti greičio ariant kultivuojant... arba per letai važiuosi arba didesniu begiu nebevež motoras... :eusa-think:

Pagal traktorių reik ir padargus rinktis. Dėžė nėra bloga, tik reik nelaužyt per prievartą, legviau bėgiai jungias, nes sinchronizuota. Jei pakaba sustiprinta tai privalumas. Siurblį pareguliuot ateity galima bus, jei sunkiai vilks... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Du variantai gali kelt kuro slėgį raile arba norma didinti per purkštukus, žiūrint kurioj vietoj nagus kiši, taip kad siurblys irgi neatkrenta ;)

Šiaip,ar taip,tai jau "čipavimas",o ne varžtukų ant siurblio sukiojimas.

čia vadinamieji boxai, daviklių apgaudinėjimas...

Tai jam tik siurblio kompas , ar visam varikliui ecu yra? Su common rail'u nesu susidūres tai nepykit jei durnai paklausiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jam tik siurblio kompas , ar visam varikliui ecu yra? Su common rail'u nesu susidūres tai nepykit jei durnai paklausiau :)

Ecu ir yra tas tavo vadinamas "siurblio kompas", ar variklio kompas tai visiškai tas pats

Liaudioski ziurint, is esmes tas pats kaip ir automobiliuose benzino ipurskims, tik didesni slegiai :) ir purkstukai kitur sukisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O gera tema ziuriu kaip tik man :eusa-clap:

Zadu toki modeli pasiimt su frontaliniu karautuvu prieki stoll. :eusa-think: Ka manot? Gal turit toki su frontaliniu kas??

Ar galima butu tokem modeliui uzsisakyt kad deze butu su reversu??Butu visai patogu su frontaliniu.

Reversas tai vietoj reduktoriaus(zuikio ir vėžlio kaip kaikurie sako) statos, daugumai gali įdėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O gera tema ziuriu kaip tik man :eusa-clap:

Zadu toki modeli pasiimt su frontaliniu karautuvu prieki stoll. :eusa-think: Ka manot? Gal turit toki su frontaliniu kas??

Ar galima butu tokem modeliui uzsisakyt kad deze butu su reversu??Butu visai patogu su frontaliniu.

Apie reversa tai kajovikoj buvo 920.4 mtz su frontaliniu ir reversu klausiau sake įdedam jai papraso as ir nuorejau jo į savo 1025.4 bet jame nesideda nes yra dviguba sankaba.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kiek prašo už 920,4 su reversu ir frontaliniu(kieno gamybos tas frontalinis}?O tai ir aš kažką panašaus žiūriu.

Nezinau kiek praso as tik eisiu po nauju ziuret ka jie ten man siulys :eusa-dance:

Tai labai saunu kad gali reversa ydet nes su frontaliniu jis labai reikalingas.Nereikia per pavaras grajit :eusa-whistle: Frontalinis stoll tai vokieciu man atrodo yra gamybos tiksliai nezinau :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...