Jump to content

belarus 920.4


kvantas

Recommended Posts

Stool vokiškas. Turiu mažiausią-10.Silpna vieta kaiščiai,gal per smarkiai naudoju.

Dabar dėl Belaruso:ar kas turi bent pora metų su reversu ir kaip jis laiko.Nes gal bus daugiau problemų nei be jo?Pradžioj lyg į Zetoriu 80arklių žiūrėjau,bet,kad pas jį tepalai bendrai,tai man čia minusas.O skirtumas tai kainoje,kad išeina frontalinis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Stool vokiškas. Turiu mažiausią-10.Silpna vieta kaiščiai,gal per smarkiai naudoju.

Dabar dėl Belaruso:ar kas turi bent pora metų su reversu ir kaip jis laiko.Nes gal bus daugiau problemų nei be jo?Pradžioj lyg į Zetoriu 80arklių žiūrėjau,bet,kad pas jį tepalai bendrai,tai man čia minusas.O skirtumas tai kainoje,kad išeina frontalinis.

O kas yra tiem kaiscem luzta jie??Nu man pasirode tie stoll krautuvai visai rimti :eusa-think:

Nepazystu nei vieno kuris turetu bielki su reversu tai negaliu pasakyti kaip jie ten laiko.Kazkodel manau kad jie laikytu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vibracija tai ka zinau... visai normalei, nei krato laibai nei ka... tie 4 modeliai tai mano nuomone tai tikrai daug geresni negu senieji :D o del kurimosi tai gerai, jis dabar stovi lauke. pasildinus kokia 15sekundziu, pasuku raktely ir dirba :icon-wink:

Aš turėjau omeny variklio vibracija ne kratymus :D

tai jei prie -20c kuriasi taip tai liuks :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vibracija tai ka zinau... visai normalei, nei krato laibai nei ka... tie 4 modeliai tai mano nuomone tai tikrai daug geresni negu senieji :D o del kurimosi tai gerai, jis dabar stovi lauke. pasildinus kokia 15sekundziu, pasuku raktely ir dirba :icon-wink:

Kas per "tie 4 modeliai"modeliai?Kiek variklis pradirbęs valandų?

Beje, Džeirana su rusišku varikliu parduoda šitą traktorių už72,o kiti maždaug už 80.Tiltas ir galas pastiprinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vibracija tai ka zinau... visai normalei, nei krato laibai nei ka... tie 4 modeliai tai mano nuomone tai tikrai daug geresni negu senieji :D o del kurimosi tai gerai, jis dabar stovi lauke. pasildinus kokia 15sekundziu, pasuku raktely ir dirba :icon-wink:

Aš turėjau omeny variklio vibracija ne kratymus :D

tai jei prie -20c kuriasi taip tai liuks :icon-wink:

Tai kaip su vibracijom variklio taip pat dreba kaip ir senieji MTZ ar jau geriau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

norejau ji imti bet... kai buvau pas vadybininka jis sake kad nuo nauju metu nebeatsiuncia traktoriu su tuo motoru is gamyklos. Emiau su paprastu motoru tai ji man pristate iki nauju :D . Be to sake kad greicio dezes genta stipriai su tuo motoru tai ir atbaide mane tai.

Tu dabar pats paskaityk ka parašiai pora sykiu.... Nuo kada greičių dėžės genda dėl variklių tu pats pagalvok... Čia tave išdūrė vadybininkas vidury baltos dienos... sužaidė ir patikėjai... Tokio apsurdiško teiginio kaip gyvas negirdėjas :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...