Jump to content

belarus 920.4


kvantas

Recommended Posts

Ka galite pasakyti apie siu traktoriu kuro sanaudas? Ar jie kaip ir senieji belarusai tik "uosto'' kura ar jau kaip ir uzsenietiski ryja :D

Arimui tarkim eda tiek pat kiek turbininis ir kiek paprastas tik per valanda daugiau suari.... o jei pradedu burzgenti tada tikrai daugiau degina nei senieji su oru :eusa-whistle:

viliau tu turi mtz su deutz? jeigu nieko nzn apie tuos deutz ir nesi tiesiogiai susidures , tai ir niekam nieko nesakyk..as pritariu ukininkams kurie pasirinko mmz jie tikrai nedurni ir nieko kvailo nepadare...jie rinkosi pagal financine galimybe ir pagal poreiki, darbo nasuma..tas deutz ir mtz tas pats kaip moskvic bmw varikliu manau dauguma supranta mano minti...o tu viliau pirk ka nori john deere mmz motoru ar pan. cia tavo reikalas..ir nereik stumt kad mmz blogiau nei deutz, nes tu jo neturi... :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

As irgi planuoju toki pirkti jei parama patvirtins :eusa-dance:

kaip kazin su tom 14 pavaru :eusa-think: , ar pas juos paletintoja ir pagreitintojas yra, gal zinote kokie ten kieikvienos pavaros greiciai? (niekur neradau tokios informacijos) Klausiu todel, kad siuo metu dirbam su 892 ten 18 pavaru, ar nebus nepatogumu kazin dirbant su purkstuvu ir trestuvu, noriu pasakyti tai, kad nebutu PVZ 6 pavara per letai o 7 jau per greitai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

teko sita vasara su 1025.4 dirbti tai man jis visai nepatiko

pasakys argumentus kodel jis tau nepatiko?

aš ir norėčiau sužinoti kuo tau tas 1025.4 neįtiko ? Man pavyzdžiui tai iš belarusų tie "4" modeliai tai geriausiai padaryti. Nęt galinė pakaba jau normali (kaip užsienietiškų) yra :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

teko sita vasara su 1025.4 dirbti tai man jis visai nepatiko

pasakys argumentus kodel jis tau nepatiko?

aš ir norėčiau sužinoti kuo tau tas 1025.4 neįtiko ? Man pavyzdžiui tai iš belarusų tie "4" modeliai tai geriausiai padaryti. Nęt galinė pakaba jau normali (kaip užsienietiškų) yra :icon-wink:

sakyciau tie 4 modelio belarusai prasciausi... viskas byvo grazu iki 2000m kai kokybe dvelke

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...
na nezinau apie ta jusu riba mmz variklems, sakot 4000mt ir jau varikliui viskas, kaip vienas sake, svarbiause karpine tarp vairo ir sedynes, jei varot kad is kamino pastoviai duma meta tj ir tvarkysit, pas mane bielkis 2005 metu, jau 6000mt tik siurbli ir forsunkes veziau tvarkyt daugiau nieko ;)

Jei traktorius dirba pilnai apkrautas tai ir devisi labiau plius pas tave turbut skaitmeninis motovalandu skaitiklis tai jis 2x greiciau sukasi nei mechaninis realiai apie 3000 realiu mt yra tai dar dirbsi :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...