Jump to content

Padekite apsispresti kokia blogybe is triju pasirinkti


stauga

Recommended Posts

  • Atsakymai 148
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

..ir tik pirmyn :icon-exclaim: ,..hmm na dar jaunas esi ,tai apie likutinę vertę nėr ko ir galvot ...kai mačiau Panevėžy tiekime "bananą :) " buvau apakęs , bet kainytė jomajo,.. buvo....

kad visi tokio lygio kombainai daugmaz jau padoriai sulipdyti tai jauciu kad pagrindiniai konkurentai ir bus bananas ir agurkas na greiciau salotos, o koks pas pati kombainiukas is claas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu, šitoi diskusijoi dalivauja gana rimti ukininkai ir rašineja cia apie bananus,pomidorus ir t.t (tarpais net patys nesusigaudom apie ka kalbam), kyla klausimas ar čia jau bijoma vadybininku pardavimu, ar dar koks niuansas yra kurio as nežinau, ar negalima parasyt tiesiog Laverda ar case, o nerasineti prinokes pomodoras ar panasiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man šiaip džiugu, kad kolegos gerai gyvena ir pinigus šakėm žarsto. 200 ha su 13 metų 6 kratiklių 240 Ag kombainu sutvarkyta be vargo. Nuo pajudinimo iki pastatymo atgal į vietą 116 val. Ir dėl to verta pirkt naują? Kad likusias 8644 valandas metuose jis stovėtų. Man regis neverta. Gal jūs skaičiuojat kitaip, nežinau.

Kolega, mainom kombainais, nes tau per geras. :D

Pas mane šįmet situacija tokia buvo: 250 ha, Dominator 96, 25 metų, 150 AG. Prieš sezoną ir sezono metu, bet kaip tai vis sėkmingai-kai lyja, pakeista gal 8 guoliai, 1 diržas, tepi, praputi radijatorių, pili DK ir kuli. Praktiškai be prastovų geru oru. Manau, jei jis turėtų labiau nublizgintas skardas ir beveik šešiaženklę kainą, tikrai geriau nekultų. Tik arklių dar tiek pat nepamaišytų. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai turejai Claas, tai gal reikt pratest tradicijas, žinoma kainos manau turetu but panasios tokio pat nasumo kombainiukam, jeigu kainos skiresi tai tada jau nezinau, bet jei panasios tai as uz CLAAS. Kažkas čia rase kad Birzu zemtiekimas pigiau Claasiukus veza, dar VBS agentura skelbe kad latvijoi pigiau.

Dar tiesa tik nauja, kad irtruputuka mazesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai turejai Claas, tai gal reikt pratest tradicijas, žinoma kainos manau turetu but panasios tokio pat nasumo kombainiukam, jeigu kainos skiresi tai tada jau nezinau, bet jei panasios tai as uz CLAAS. Kažkas čia rase kad Birzu zemtiekimas pigiau Claasiukus veza, dar VBS agentura skelbe kad latvijoi pigiau.

tik va idomu kaip kitoj saly susitvarkyti dokumentus ir kas del garantijos bus atsakingi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia jau sudetingiau, turiu galvoi garantija, buna atveju(vbs zinios) kad uzsienyje atsisakius garantijos kainos drastiskai sumazeja(ipatingai jimant praeitu metu neisparduotus, naujus aparatus, kiek girdejau tai vokieciai labai nemegsta laikyt kombainuinu neisparduotu) todel gal vertetu pasiskaiciuot ar nevertetu rizikuot be garantijos, del dokumentu tai konsultavimo tarnyboi pasiklaus, viska isaiskins, nieko sudetingo o pliusas toks kad nereik moket pvm, mazesnes paskolos reik, zinoma tada tampi pusmeciui kasmenesiniu pvm moketoju, todel reiktu pasiskaiciuot sitoi vietoi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

20 manau ant menkesniu padargu reiktu palikt bent jau nuo 50 reikt pradet, nes 20 padalinus per puse jeigu dar jaunasis tai nelabai didelis efektas, su girdejes lenkai duoda garantijas, bet is karto sutaria kad del smulkmenu nevaziuos, nu bet cia jau individualiai reik kiekviena arveji vertint( kainu skirtuma, atstumus, poziuri i pacia garantija, manaukad rimtesniai problemai atsiradus prisisauktum ta garantini)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone iš svarstomų firmų tai tik Claas :) Apie NewHolland mano nuomonė aiški, gerai jei vorui ten su juo viskas idealu, tai tegul ir toliau džiaugias, bet tik nereikia sakyt, kad visi bus kaip pas tave... Atvažiuok, kad nori į Kupiškio raj. netoli manes pas vieną ūkininką galėsi pasižiūrėt kaip ten su CX 8090 gaunas... o gal geriau Arunio paklausk, jis gal ir ką žino :) Na ir Case neatmesčiau visai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone iš svarstomų firmų tai tik Claas :) Apie NewHolland mano nuomonė aiški, gerai jei vorui ten su juo viskas idealu, tai tegul ir toliau džiaugias, bet tik nereikia sakyt, kad visi bus kaip pas tave... Atvažiuok, kad nori į Kupiškio raj. netoli manes pas vieną ūkininką galėsi pasižiūrėt kaip ten su CX 8090 gaunas... o gal geriau Arunio paklausk, jis gal ir ką žino :) Na ir Case neatmesčiau visai :)

O kas jam daros, gal kombainininkas koks netikes pasodintas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...