Jump to content

Padekite apsispresti kokia blogybe is triju pasirinkti


stauga

Recommended Posts

  • Atsakymai 148
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

lygiai taip pat sekmingai kultum, 1 kelionei aplink pasauli tikrai liktu

kelione kaip kelione bet as renkuosi kombaina 20 metu tad noriu pasirinkti patikima daikta

:icon-eek: nieko sau, retas požiūris šiais laikais.

Žinoma reikia skaičiuot 20 bet daugiau dėl liktinės vertės, nes per tiek laiko tavo poreikiai tikrai pasikeis ir neįmanoma numatyti į kurią pusę

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

lygiai taip pat sekmingai kultum, 1 kelionei aplink pasauli tikrai liktu

kelione kaip kelione bet as renkuosi kombaina 20 metu tad noriu pasirinkti patikima daikta

:icon-eek: nieko sau, retas požiūris šiais laikais.

Žinoma reikia skaičiuot 20 bet daugiau dėl liktinės vertės, nes per tiek laiko tavo poreikiai tikrai pasikeis ir neįmanoma numatyti į kurią pusę

na tai jei nuperki sena lauza 15 metu senumo ir su juo sekmingai pradirbi 6 metus tai taip iseina kad ant tiek metu ir reikia planuoti, o poreikiai aisku keisis bet as turesiu gera atsarga o jei ir zemes sumazestai galingesnis kombainas nemaisys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

lygiai taip pat sekmingai kultum, 1 kelionei aplink pasauli tikrai liktu

kelione kaip kelione bet as renkuosi kombaina 20 metu tad noriu pasirinkti patikima daikta

:icon-eek: na ir gerai cia skaiciuoji 20m as skaiciuociau 5-8m. tada kombainui jau buna nugriebta visa grietinele. nes po kokiu 10sezonus gali tiek pat remontuoti laiko kiek ir kulti. aisku dar priklauso kaip jis buvo apkrautas per sezona ir kaip priziurimas. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na matysim kiek as busiu su juo pradirbes po tarkim 5 sezonu ir nuspresiu kiek laiko pas mane jis bus, o pagal esama situacija tai manau 15-20 metu visai yra realu

normaliai dirba apie 7-8m po to prasideda masinis dirzu ir guoliu keitimas, po to pora metu ramu. o po to prasideda visokios smulkmes, elektra ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man šiaip džiugu, kad kolegos gerai gyvena ir pinigus šakėm žarsto. 200 ha su 13 metų 6 kratiklių 240 Ag kombainu sutvarkyta be vargo. Nuo pajudinimo iki pastatymo atgal į vietą 116 val. Ir dėl to verta pirkt naują? Kad likusias 8644 valandas metuose jis stovėtų. Man regis neverta. Gal jūs skaičiuojat kitaip, nežinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man šiaip džiugu, kad kolegos gerai gyvena ir pinigus šakėm žarsto. 200 ha su 13 metų 6 kratiklių 240 Ag kombainu sutvarkyta be vargo. Nuo pajudinimo iki pastatymo atgal į vietą 116 val. Ir dėl to verta pirkt naują? Kad likusias 8644 valandas metuose jis stovėtų. Man regis neverta. Gal jūs skaičiuojat kitaip, nežinau.

Pritariu tau. Kombainas dirba 2-3 savaites per metus, tad abejoju, ar verta pirkti nauja kombaina. Traktorius- kita kalba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas senai apgalvota ir nuspresta jei pirkti kombaina deveta tai ji reiketu pirkti iki 10 metu senumo o uz ji reiketu pakloti ne maziau 200 000 ir gautum visa puokste problemu dirziukai guoliukai ir tt ir dar vienas dalykas kad jis bus pradirbes 2000-3000 moto val. tai klausymas jums kolegos ar naujas uz puse kainos ar devetas nemaziau nei uz 200 000

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gausis daugiau nei pusė ir tai bus gerokai daugiau nei 200 tūkst. Nebent pirktum Vectorių :lol:;) .

Nu gausis max 300 tūkstantėlių :) Jei dar jaunasis ir nepalankiose, tai dar ir tiek gali nesigaut :) Tik tiek, kad čia jau supaprastintos neužteks, bet iki javapjūtės laiko yra. Bet geriausia, tai kad tu ta kombainą po 5 metelių galėsi stumt kaip gerą :icon-mrgreen: , tai ir turėtum atgaut ta savo dalį, o ir su fondais neaišku kaip bus po 2013, ar bus kokia parama technikai, jeigu ne, tai tokie kombainiukai turės paklausą, manau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kelione kaip kelione bet as renkuosi kombaina 20 metu tad noriu pasirinkti patikima daikta

Keistokai tamstos pasvarstymai nuskambėjo. Taip suprasti kad Laverda 20 metų neišlaikys? Apsidairykite aplinkui - 20 metų Laverdų labai daug... Pasiklausinėkite atsiliepimų apie jas - esu tikras nustebsite. Aš suprantu kad žmonės turi savo nusistatymus, patinkančias spalvas ir panašiai, bet būtų gerai apsieiti be nepagrįstų purvo drabstymų.

Dėkui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kelione kaip kelione bet as renkuosi kombaina 20 metu tad noriu pasirinkti patikima daikta

Keistokai tamstos pasvarstymai nuskambėjo. Taip suprasti kad Laverda 20 metų neišlaikys? Apsidairykite aplinkui - 20 metų Laverdų labai daug... Pasiklausinėkite atsiliepimų apie jas - esu tikras nustebsite. Aš suprantu kad žmonės turi savo nusistatymus, patinkančias spalvas ir panašiai, bet būtų gerai apsieiti be nepagrįstų purvo drabstymų.

Dėkui

na kiek zinau laverda tai neblogas kombainas bent jau is senesniu, pas mane pries savaite buvo jusu du vadybininkai atleke tai pakalbejome truputi apie laverda kaias is esmes skirtumas tarp laverdos ir kitu kombaiinu nedidelis tai kodel as tureciau pirkti daikta kuriu lietuvoje parduoti berods 8

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas senai apgalvota ir nuspresta jei pirkti kombaina deveta tai ji reiketu pirkti iki 10 metu senumo o uz ji reiketu pakloti ne maziau 200 000 ir gautum visa puokste problemu dirziukai guoliukai ir tt ir dar vienas dalykas kad jis bus pradirbes 2000-3000 moto val. tai klausymas jums kolegos ar naujas uz puse kainos ar devetas nemaziau nei uz 200 000

...įsikišiu..klausimui atsakymas aiškus -naujas :icon-exclaim:.. prieš 3m irgi panašiai skaičiavau ,ir neapsirikau ...tai va, kol 2000moto val prisuksiu man prireiks 14m,kiek pastebėjau.. ūkeliai panašaus dydžio, o spalva ,pagal skonį...man tai agurkai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas senai apgalvota ir nuspresta jei pirkti kombaina deveta tai ji reiketu pirkti iki 10 metu senumo o uz ji reiketu pakloti ne maziau 200 000 ir gautum visa puokste problemu dirziukai guoliukai ir tt ir dar vienas dalykas kad jis bus pradirbes 2000-3000 moto val. tai klausymas jums kolegos ar naujas uz puse kainos ar devetas nemaziau nei uz 200 000

...įsikišiu..klausimui atsakymas aiškus -naujas :icon-exclaim:.. prieš 3m irgi panašiai skaičiavau ,ir neapsirikau ...tai va, kol 2000moto val prisuksiu man prireiks 14m,kiek pastebėjau.. ūkeliai panašaus dydžio, o spalva ,pagal skonį...man tai agurkai :)

kalbi apie john deere, as kazkaip labiau linkstu prie claas bet shaulinis man rotoriu siulo uz gana padoria kaina bet baimina mane rotoriai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...