Jump to content

Claas kombainai (informacija)


donace

Recommended Posts

Prieš 13 valandų, Minduksx pranešimas:

Labai atsiprašau pasitikslinau, ten lygus peliukai su kietmetaliu premium line 17.5eur vienetas. 750ha tai neblogai, nes su paprastais peiliukais viena pusė na koki 150ha ir viskas

Bandysiu ir aš šiemet su kietlydiniu susidėti, nes jei suvaryt paprastus per sezona, o su kietlydiniu 2x atlaikys, tai su kietlydiniu tada pigiau gaunas ir mažiau darbo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , M&M pranešimas:

Visokius išbandęs ir dantytus, ir lygius, bet pas mus kombainas apie 350ha pjauna, tai neatlaiko...dantyti truputį geriau, bet ant galo vistiek atbunka...

aš kažkaip skirtumo tarp lygių ir dantytų  nemačiau sezono gale ir tuos ir tuos reikia verst o kainos skirtumas irgi yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , Minduksx pranešimas:

Tai turėtų būt iki 2013 gamybos metu. Našumas nuo daug ko priklauso, silpnų vietų kaip ir nėra, žiūrėk kuo geresnis stovis kuo mažiau valandu

Su tais metais man irgi keista pasirode, nes ir dokumentuose raso 2013 ir ant lenteles kombaino, o pagal konedata tokius iki 2013 gamino. Gal cia paskutiniai tos laidos kombainai, nes trys tokie patys yra. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Prieš 10 valandų, Brukshnys pranešimas:

Nu kas dejotes belaides galinio vaizdo kameras ar pasiteisino? kaip vaizdo kokybe ijungus kulimo aparata? ar geriau laidines?

turejau belaide tai kol nepaleidi kobaino ok budavo. paleidus kombaina vaizdas mirguliuot pradedavo... persidariau ant laido ir beda dingo. dabar uzsakinesiu 4 kameras ant 1 ekrano tai pirksiu laidine.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...