Jump to content

zalioji trasa.


balandis00

Recommended Posts

Prieš 10 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Pirma rugsėjo šalna ir jo nė žymės neliks.

pas mane pernai zydincius rugsejo gale paeme, buvo ir dingo :D bet nera gal taip blogai kad nusala, vat jeigu sugalvotu seklas brandint tai tada ojojoi kiek reikalu but, griki labai sunku ismust su chemija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Po ž.kv reikia posėlį užsėti, norisi ne vien paukščiuką prie paramos padėti bet ir kažkokio pagerinimo dirvai. Kitąmet galvoju ten žirnius sėti, tai tie iškart atkrenta, visi bastučiai irgi nes rapsas sėjomainoje taip pat dalyvauja.

Galvoju apie facelija + avižos, ką dar jiems į kompaniją pridėti?

Vikis turi labai gerą šaknų sistemą, bet ankštinis, bet ar labai giminingas žirniui?

Saulėgrąža?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-07-11 at 18:03, Bulvinykas pranešimas:

Kaip prešsėlis avižos - taip. Žaliai trąšai per žiemą - taip, prieš kviečių sėją - ne.

Grikiai žaliai trąšai - nebent norit pliusą užsidėt, kad sėjot. Naudos nematau

Turiu kita nuomone . Aisku nekalbant apie tai kad reikia seti min penkes ruris . Imaisius gryki jis pagamina nemazai anglies ir man labiausei patinka kad perkramto neprieinamos formos fosfara ir padaro nemazai tirpaus ir kad nepalaiko ir nedaugina  patageninu . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tie kas seja ne del varneles turi atsakyti sau ko siekiama ir bepamirsti kad angli generuoja saknu sistemos , azota kaupia ankstinei ir dobilai , biomase duoda saulegraza garstycia  , fosfora gamina grykis , nakina pikzoliu sekla garstycia, suaria dirva sakninis ridikas , na ir dar eile augalu kur sukelia ir surisa maistines medziagas is gilesniu sluoksniu .  Apie miglinius dar studijoju ir pakolkas turiu dvejopa nuimone .Garstycia maziausia nauda bet pigiausia .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , vrimvydas pranešimas:

Turiu kita nuomone . Aisku nekalbant apie tai kad reikia seti min penkes ruris . Imaisius griki jis pagamina nemazai anglies ir man labiausei patinka kad perkramto neprieinamos formos fosfara ir padaro nemazai tirpaus ir kad nepalaiko ir nedaugina  patageninu . 

Sėjam tiek rūšių, kiek galim kokybiškai,tolygiai ir be didelio vargo pasėt ir tilpt į protingus pinigus . Mūsų atveju max 3. Turiu minčių dėl dar vienos, pabandymui. Grikius bandėm - nemačiau aš jų lauke, o jei koks ir buvo tai mėnesio neištempė. Pasėsi dešimt rūšių - augs ten kelios saulėgrąžos hektare. Ką jos pakeis? Beje ukrainiečiai nelaiko jų geru priešsėliu.

Kitas klausimas - kiek sėt. Vadovautis logika, kad normali sėjos norma padalinta iš rūšių skaičiaus. Ir mažint žiūrint kiek žadam drėgmės gaut?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Sėjam tiek rūšių, kiek galim kokybiškai,tolygiai ir be didelio vargo pasėt ir tilpt į protingus pinigus . Mūsų atveju max 3. Turiu minčių dėl dar vienos, pabandymui. Grikius bandėm - nemačiau aš jų lauke, o jei koks ir buvo tai mėnesio neištempė. Pasėsi dešimt rūšių - augs ten kelios saulėgrąžos hektare. Ką jos pakeis? Beje ukrainiečiai nelaiko jų geru priešsėliu.

Kitas klausimas - kiek sėt. Vadovautis logika, kad normali sėjos norma padalinta iš rūšių skaičiaus. Ir mažint žiūrint kiek žadam drėgmės gaut?

Panasi minciu ska buvo ir pas mane . Nes tikrai nesamones gaunas . Dabar grininuosi informacija ir patirti MUSU KLIMATINEM SALYGO galvoju mazdag taip .... seti reiktu su sejalja  bet nera nasumo ir brangu , sejent skrtingo didzio sekla reikia pagalvoti apie barstikle , negalma apsistoti ties viena sudetim ir kasmet delioti atskiras , atkreipti demesi kas su kuo auga ir kas ka papildo  . Turejau ilga diskusija su prancuzu firma kuri specializuojasi tarpiniu paseliu sritije . Tai jie pasake tai kad ju patirtis pas mus yra nuline ir negalma remtis rekomendacijomis . Jie net atskiriem laukam daro skirtinga sudeti ir normas . Ten aukstas lygis ir mum dar toli bet jie tai daro ir turi 100 k ha . Pvz ar zinai kad facelija nesudiksta jei ji mato sviesa ir tokiu niuansu labai dag . Seip sake nueik i pagriovi ir paziurek kas auga . Ta ir sek tik nedavesk iki seklos subrandinimi  . Man dar toli iki ju . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastebejau, kad apie zalia trasa daugiausia yra speliojama kas kaip kada. Pvz avizos, kvieciai, mieziai yra migliniai augalai, bet sejomainoj juos galima maisyti. O vat visi teigia, kad jei ukyje auginamas rapsas, tai jau ridikas, garstycia netinka. Gal ir netinka, bet ar yra kokiu moksliniu faktu, bandymu atlikta.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
On 2020-07-15 at 19:00, min-de pranešimas:

Man tokia teorija skamba labai neitikinamai.

Šakninis ridikas pirma kart sejom pavasarį sausa buvo nevienodai išdygo žiedinukai puolė tropniai purškimas nelb padėjo. Bet db jau ankšteliu yra nemažai žydi mezga visa vasara vieni priėję kiti žali.Kada jie kulami ir kada jis augina didelė šaknį nes isrovus 10cm ilgio kažkur. 

 

IMG_20200819_200529.jpg

IMG_20200819_200532.jpg

IMG_20200819_200608.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, šauklys90 pranešimas:

Šakninis ridikas pirma kart sejom pavasarį sausa buvo nevienodai išdygo žiedinukai puolė tropniai purškimas nelb padėjo. Bet db jau ankšteliu yra nemažai žydi mezga visa vasara vieni priėję kiti žali.Kada jie kulami ir kada jis augina didelė šaknį nes isrovus 10cm ilgio kažkur. 

 

IMG_20200819_200529.jpg

IMG_20200819_200532.jpg

IMG_20200819_200608.jpg

paseti pavasarį saknies neaugina,paseti rugpjucio mėn.va tada jie sakni augina,tokia ju fiziologija,o cia be nudziovinimo manau neisiversi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...