Jump to content

zalioji trasa.


balandis00

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
prieš 17 minutes , armins pranešimas:

Ar verta seti garstycia po z. kvieciu, kur bus siais metais atseliuojami z. kvieciai ir kitais metais bus rapsas?

Aš nesuprantu kas jum su ta garstyčia ar nėra ar nežinot kitų augalų tarpiniams pasėliams? Kam rizikuot nesuprantu rapso sėjomainoje 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , stapcius pranešimas:

Aš nesuprantu kas jum su ta garstyčia ar nėra ar nežinot kitų augalų tarpiniams pasėliams? Kam rizikuot nesuprantu rapso sėjomainoje 

Nu davai paburbejai, ok - daba siulyk ka nors vietoj jos, ivertines tai kad po rapso bus tarpiniai, ta pati rudeni velai sejami kvieciai, po ju tarpiniai per ziema, po to vasariniai kvieciai, o po ju pupos, po pupu z kvieciai po ju rapsas.... Ir taip toliau. As garstyciu nesesiu, bet ka tamsta patartumet.?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, dzipas pranešimas:

Nu davai paburbejai, ok - daba siulyk ka nors vietoj jos, ivertines tai kad po rapso bus tarpiniai, ta pati rudeni velai sejami kvieciai, po ju tarpiniai per ziema, po to vasariniai kvieciai, o po ju pupos, po pupu z kvieciai po ju rapsas.... Ir taip toliau. As garstyciu nesesiu, bet ka tamsta patartumet.?

Grikiai? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, stapcius pranešimas:

Aš nesuprantu kas jum su ta garstyčia ar nėra ar nežinot kitų augalų tarpiniams pasėliams? Kam rizikuot nesuprantu rapso sėjomainoje 

Nes garstyciu seklos turiu, todel ir sejam. Dar tiriu pupu, bet kazin kaip jos misinyje su garstyciomis?

Siemet bandau uzsiiauginti facelijos ir sakninio ridiko, matysim kas gausis.

Prieš 9 valandas, ggg pranešimas:

O tai kaip imanoma islaikyti poseli 8 savaites jei seti po z. kvieciu?

Laukas nedeklaruotas poseliui, todel seju kada noriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, dzipas pranešimas:

Nu davai paburbejai, ok - daba siulyk ka nors vietoj jos, ivertines tai kad po rapso bus tarpiniai, ta pati rudeni velai sejami kvieciai, po ju tarpiniai per ziema, po to vasariniai kvieciai, o po ju pupos, po pupu z kvieciai po ju rapsas.... Ir taip toliau. As garstyciu nesesiu, bet ka tamsta patartumet.?

Facelija grikiai pas mane pagrindas. Pliusas kad auga greitai visuose dirvožemiuose gerai stelbia piktžoles. Pagal situaciją prie jų derinų dar didesnį mixa. Pvz dobilai arba aviža. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , stapcius pranešimas:

Facelija grikiai pas mane pagrindas. Pliusas kad auga greitai visuose dirvožemiuose gerai stelbia piktžoles. Pagal situaciją prie jų derinų dar didesnį mixa. Pvz dobilai arba aviža. 

O kokia norma reiktų maišyti facelija su ridiku? Ridikas geriau aliejinis ar sakninis? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , Gunia pranešimas:

Kur facelija perkate?

Bitininkui kasmet sėju vieną laukeli facelijos jam nupjaunu tai pasidaliname sėklą. Grikiai savo. Sėklai faceliją po12 kg sėju. Mixe su kitais augalais 4-5 kg. Jos lapija stipri gražiai bujoja. Dėl ridikų negaliu patarti savo laukuose nenuodoju jų. Jie gal daugiau pado suardymui reikalingi, kiek tikrinau didesnių problemų su tuo netiriu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, lithuanus pranešimas:

Aš taip nesėju. Pabandyk. 

Avizos gerai prieš kviečius

Kaip prešsėlis avižos - taip. Žaliai trąšai per žiemą - taip, prieš kviečių sėją - ne.

Grikiai žaliai trąšai - nebent norit pliusą užsidėt, kad sėjot. Naudos nematau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Bulvinykas pranešimas:

Kaip prešsėlis avižos - taip. Žaliai trąšai per žiemą - taip, prieš kviečių sėją - ne.

Grikiai žaliai trąšai - nebent norit pliusą užsidėt, kad sėjot. Naudos nematau

Kuo blogai grikis ? Skaitau vienas iš geresnių posėlio mixui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...