Jump to content

zalioji trasa.


balandis00

Recommended Posts

prieš valandą, zydrunas pranešimas:

Sveiki. Skaičiau, jog posėlis mažina neigiamas atsėliavimo pasekmes, bandote kas nors po kviečių nukūlimo pasėti pvz garstyčias ir po 30-40d įterpus sėti vėl kviečius?

Na po kviečių dažniausiai ir auginu posėlį , o po to sėju v kviečius , bet posėlis ne vien garstyčios. Auginau ir jas , bet šiemet bandysiu gal vikius su avižom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, zydrunas pranešimas:

Sveiki. Skaičiau, jog posėlis mažina neigiamas atsėliavimo pasekmes, bandote kas nors po kviečių nukūlimo pasėti pvz garstyčias ir po 30-40d įterpus sėti vėl kviečius?

taip augina.jei garstycios iauga aukstos,pora kart skutiku ir uzari,germis,seja...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Mantas2342 pranešimas:

Na po kviečių dažniausiai ir auginu posėlį , o po to sėju v kviečius , bet posėlis ne vien garstyčios. Auginau ir jas , bet šiemet bandysiu gal vikius su avižom.

Na aš ž.kviečius turiu omeny. Man atrodo avižos spės daugiau medžiagų sunaudoti pačios. O kaip dėl išsėjimo, pernai garstyčias sėjau i skutimą su sėjama, labai gražiai sudygo, o jei barstykle ant neskustos ar skustos dirvos išbarstyti, gautūsi kažkas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , zydrunas pranešimas:

Na aš ž.kviečius turiu omeny. Man atrodo avižos spės daugiau medžiagų sunaudoti pačios. O kaip dėl išsėjimo, pernai garstyčias sėjau i skutimą su sėjama, labai gražiai sudygo, o jei barstykle ant neskustos ar skustos dirvos išbarstyti, gautūsi kažkas?

jei bus nors lašelis lietaus tai viskas bus ok kad ir barstykle išbarsčius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, linas78s pranešimas:

skutom su lėkštiniu nukultą ražieną ir ant jo uždėta smulkių sėklų sėjamąja nubarstėm garstyčias.

Pas mane tik lėkštės ir šiemet dar neįsigysiu smulkių sėklu sėjamos :D O kaip smulkiu sėklų sėjama,tai ji barsto jau už volo, ar po diskų, prieš volą? Galvoju gal barstyt ant ražienos ir akėčiom pratraukti, kad įterpti.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , zydrunas pranešimas:

Pas mane tik lėkštės ir šiemet dar neįsigysiu smulkių sėklu sėjamos :D O kaip smulkiu sėklų sėjama,tai ji barsto jau už volo, ar po diskų, prieš volą? Galvoju gal barstyt ant ražienos ir akėčiom pratraukti, kad įterpti.

 

tarp diskų eilių pasidarėm kad birtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , zydrunas pranešimas:

Na aš ž.kviečius turiu omeny. Man atrodo avižos spės daugiau medžiagų sunaudoti pačios. O kaip dėl išsėjimo, pernai garstyčias sėjau i skutimą su sėjama, labai gražiai sudygo, o jei barstykle ant neskustos ar skustos dirvos išbarstyti, gautūsi kažkas?

Na ir kas , kad sunaudos , avižos mažai naudoja ir jos  sukaupia daug anglies ir be to grįš atgal į dirvą tai ką sunaudojo tą ir paliks. O sėjau tai taip , barsčiau ant ražienos  su barstytuvu ir suskutau diskiniu skutiku ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Na ir kas , kad sunaudos , avižos mažai naudoja ir jos  sukaupia daug anglies ir be to grįš atgal į dirvą tai ką sunaudojo tą ir paliks. O sėjau tai taip , barsčiau ant ražienos  su barstytuvu ir suskutau diskiniu skutiku ir viskas.

Na gal, bet avižos ir kviečiai migliniai, tai kažkodėl manau geriau tas trumpalaikis posėlis bus kitos rūšies. Galvoju jei ant ražienos garstyčias ar ridiką tai per giliai iterps lėkštės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , zydrunas pranešimas:

Na gal, bet avižos ir kviečiai migliniai, tai kažkodėl manau geriau tas trumpalaikis posėlis bus kitos rūšies. Galvoju jei ant ražienos garstyčias ar ridiką tai per giliai iterps lėkštės. 

Taip , bet neturi jokių bendrų ligų , o ir bus mišinyje su ankštiniais, man nebetinka garstyčios ir ridikai , nes aš rapsą sėju. Nu padarysi nedidelšį gylį lėksčių ir bus gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, zydrunas pranešimas:

Na aš ž.kviečius turiu omeny. Man atrodo avižos spės daugiau medžiagų sunaudoti pačios. O kaip dėl išsėjimo, pernai garstyčias sėjau i skutimą su sėjama, labai gražiai sudygo, o jei barstykle ant neskustos ar skustos dirvos išbarstyti, gautūsi kažkas?

2 metai iš eilės darėm taip: su barstykle išbarstėm garstyčias/ridikus, tada paskui su skutiku labai sekliai praskutom (max iki 3cm) ir viskas. Pirmais metais galulaukėse prasčiau dygo, tai pernai kai atliko seklos tada padvigubinau normą galuose ir viskas puikiausiai gavosi. Žinoma tai neprilygsta kokybiškam pasėjimui, tačiau esant tokiai situacijai viskas labai puikiai gavosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Mantas2342 pranešimas:

Taip , bet neturi jokių bendrų ligų , o ir bus mišinyje su ankštiniais, man nebetinka garstyčios ir ridikai , nes aš rapsą sėju. Nu padarysi nedidelšį gylį lėksčių ir bus gerai.

Va ir as galvoju apie kita misini poseliams... Tie du gerai, bet kai rapsas sejomainoj - netinka. Ankstiniai irgi butu neblogai, bet su pupom keturis metus irgi ten nezengsi. Kazkaip gerai tie poseliai, bet suvele galva neatsirenku, kas tiktu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, dzipas pranešimas:

Va ir as galvoju apie kita misini poseliams... Tie du gerai, bet kai rapsas sejomainoj - netinka. Ankstiniai irgi butu neblogai, bet su pupom keturis metus irgi ten nezengsi. Kazkaip gerai tie poseliai, bet suvele galva neatsirenku, kas tiktu.

Gal tada tiktų avižos, grikiai , facelija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...