Jump to content

zalioji trasa.


balandis00

Recommended Posts

Prieš 7 valandas, gbandinis pranešimas:

Logiska butu pavasari seti raudonuosius dobilus zaliai trašai? Iki rudens zaliosios mases uzaugtu nemazai? Ar protingiau butu dabar suskust ziemkenciu raziena ir paset? Pavasari greiciau isibujotu gal tada. 

tiksliai nebeatsimenu bet dobilus galima set liktais iki rugpiucio vidurio cia pagal mokslininku rekomendacijas ,bet siemet pasejus kitais metais zymiai daugiau bus zalios mases

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikeičiau su kaimynu sklypais. Jo per vidurį, mano iš šonų. Jo daugiametė ganykla, prižiūrėta, kasmet buvo tręšiama mėšlu, paskutiniai metai mišinys. Mano 'n' metų ariama, trąšos, pusėtina sėjomaina ir t.t. Viską suarėm. Žiūriu į dirvos struktūros skirtumus ir... wau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, jevgenijus pranešimas:

Susikeičiau su kaimynu sklypais. Jo per vidurį, mano iš šonų. Jo daugiametė ganykla, prižiūrėta, kasmet buvo tręšiama mėšlu, paskutiniai metai mišinys. Mano 'n' metų ariama, trąšos, pusėtina sėjomaina ir t.t. Viską suarėm. Žiūriu į dirvos struktūros skirtumus ir... wau. 

Ir? Nera ten stebuklu is tos daugiametes ganyklos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, paulius radvila pranešimas:

Ir? Nera ten stebuklu is tos daugiametes ganyklos?

Na aš jau didelis ir netikiu stebuklais :D bet tokia skirtinga dirva ir visai šalia, tarsi atvežta iš kitos vietos. Po arimo buvo toks vaizdas, kad atrodė su belekokia spu pasėtum, o mano čia pat už metro tai ir rapidui kaži ar būtų pavykę. Po ganyklos buvo mišinys, avižos, vikiai, žirniai.. ir dar kažkas nepamenu. Žodžiu jei visos dirvos būtų tokios, ir kūro liktų, ir geležies mažiau sudiltų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , jevgenijus pranešimas:

Na aš jau didelis ir netikiu stebuklais :D bet tokia skirtinga dirva ir visai šalia, tarsi atvežta iš kitos vietos. Po arimo buvo toks vaizdas, kad atrodė su belekokia spu pasėtum, o mano čia pat už metro tai ir rapidui kaži ar būtų pavykę. Po ganyklos buvo mišinys, avižos, vikiai, žirniai.. ir dar kažkas nepamenu. Žodžiu jei visos dirvos būtų tokios, ir kūro liktų, ir geležies mažiau sudiltų. 

Organika ir mikroorganizmai . Viskas gyva, kitaip sakant . ( "ū" rašymą vietoj "u" iš wydo tubūt būsit pasigavęs ? :D ).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu gal arimas tada kaltas, man kiek tenka dasidet pievu aiku pievos jau kokia 10 metu buna tai jokio ten stebuklo lyginanat su mano lauku bet plugo irgi jau daug metu nemate, ir su kurmiu bandom dirbt ir beda kad labai mazu lauku kur butu kurmiui darbo visur lengvai traukia, buna atvaziuoja pabando vienoj kitoj vietoj kurmi ir neranda ka kurmiuot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , jevgenijus pranešimas:

Na aš jau didelis ir netikiu stebuklais :D bet tokia skirtinga dirva ir visai šalia, tarsi atvežta iš kitos vietos. Po arimo buvo toks vaizdas, kad atrodė su belekokia spu pasėtum, o mano čia pat už metro tai ir rapidui kaži ar būtų pavykę. Po ganyklos buvo mišinys, avižos, vikiai, žirniai.. ir dar kažkas nepamenu. Žodžiu jei visos dirvos būtų tokios, ir kūro liktų, ir geležies mažiau sudiltų. 

Tai sėjomainą keisi ar tarpinių augalų sėklos kelias tonas užsisakei?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , jevgenijus pranešimas:

Na aš jau didelis ir netikiu stebuklais :D bet tokia skirtinga dirva ir visai šalia, tarsi atvežta iš kitos vietos. Po arimo buvo toks vaizdas, kad atrodė su belekokia spu pasėtum, o mano čia pat už metro tai ir rapidui kaži ar būtų pavykę. Po ganyklos buvo mišinys, avižos, vikiai, žirniai.. ir dar kažkas nepamenu. Žodžiu jei visos dirvos būtų tokios, ir kūro liktų, ir geležies mažiau sudiltų. 

Ir tu visą tą gėrį į vagos dugną. Šiaip po žirnių dirva labai minkšta būna. Pas mus toks netyčinis eksperimentas pernai gavosi, palikom kampą nesėją žalios trašos, nes galvojom numest tą žemę. Taip ir stovėjo ražiena per žiemą. Miežiai skyrėsi smarkiai. 

Taip kad jei jau mes bulves be plūgo auginam, tai grūdus tikrai turi išeit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Ir tu visą tą gėrį į vagos dugną. Šiaip po žirnių dirva labai minkšta būna. Pas mus toks netyčinis eksperimentas pernai gavosi, palikom kampą nesėją žalios trašos, nes galvojom numest tą žemę. Taip ir stovėjo ražiena per žiemą. Miežiai skyrėsi smarkiai. 

Taip kad jei jau mes bulves be plūgo auginam, tai grūdus tikrai turi išeit.

O tai kaip patartum daugiametę pieva idirbti jei yra tik plūgas ir diskinis skutikas, o noraginio skutiko neturiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , audrius0322 pranešimas:

O tai kaip patartum daugiametę pieva idirbti jei yra tik plūgas ir diskinis skutikas, o noraginio skutiko neturiu.

Čia daugiau klausimas, kokią sėjamąja turi, nes skirsis reikalingas dirvos paruošimas. Kai kurios puikiai pasės ir tiesiai į tą pievą. Bet šiaip vienas kartas diskiniu rudenį ir vienas prieš sėją pavasarį padarė net per gerai vederiui sėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...