Jump to content

Kas geriau: priekaba ar puspriekabe?


Daivaras

Recommended Posts

dėkui už pasidalijimą patirtimi. Gal automobilinės kiek ir sunkesnės, bet rinkoje kaip matau jų daugiau, o pažiūrėjus į skelbimus dėl 1pst-9 tai už supuvusį rėmą dar geros kainos prašo, o kiek dar darbo ir pinigų reikia po to įdėti, kad pasidarytum normalią. Tie visi traversai, stabdžiai užpuvę. Padangas iš karto 4 naujas pirk. Automobilinę prisikabinai ir važiuok. ir rėmas, padangos pagal mane didesniems svoriams ir apkrovoms pritaikytos. Be to kaip skaitau, kad bortai būna iš aliuminio tai jie labaiu ilgaamžiai. Prikabini pvz. prie 150AG traktoriaus tai gal ir nepajaustų to labai skirtumo.

dar norėjau paklausti. Tai perkant vis vien perki kaip automobilinę su tech. talonu. Tai Regitra išduoda paskui kitą dokumentą, kad galėtum kaip traktorinę užregistruoti?

Pagrindinis minusas tokios puspriekabės, kad ji nespaudžia traktoriaus, ja traukti per lauka yra sunkiau negu paprasta priekaba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 170
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

supratau, matosi iš konstrukcijos, kad stovi ant lygsvaros. tai gal tada geriau pirkti priekabą? nors nuo kombaino grūdų su ja nevežčiau o tik iš sandėlio į elevatorių

Priekaba butu geriau, nes jos dišliu galima prikabinti aukščiau prie traktoriaus ir tuomet traktoriui gaunasi bent šiok toks apkrovimas o tokia puspriekabe turi kabinti lygiai, nes kitaip gausis apkrovimas ant vienos kažkurios ašies daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš tai kol kas tik už priekaba, o ne puspriekabę. Su priekaba neapkraunmi traktoriaus kai nereikia, kai rekia ,kaip jau minėjo pakeli dišlių ir viskas. Mano galva traktorui geriau priekaba, juk traktorius nera paruoštas atlaikyti kelias ar keliolika tonų iš puspriekabės, o jei apkraunam nera gerai. Mano manymu jei puspriekabė tai iki kokių 10 tonų, toliau jau turėtų but priekaba. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš tai kol kas tik už priekaba, o ne puspriekabę. Su priekaba neapkraunmi traktoriaus kai nereikia, kai rekia ,kaip jau minėjo pakeli dišlių ir viskas. Mano galva traktorui geriau priekaba, juk traktorius nera paruoštas atlaikyti kelias ar keliolika tonų iš puspriekabės, o jei apkraunam nera gerai. Mano manymu jei puspriekabė tai iki kokių 10 tonų, toliau jau turėtų but priekaba. :icon-rolleyes:

Na traktorinė puspriekabė ir šita apie kuria kalba JD 6330 visiškai skirtingi dalykai, asmeniškai man traktorinė puspriekabė labiau patinka, nes ir vežti galima daugiau ir manevruot atbulom paprasčiau, žinoma apkrauti reik su protu, tas pats belarusas priekaba su 14 tonu grudu net ant lygaus asvalto sunkiai pajudina, dar žiurink koks belarusas, gali but mtz 50 ir mtz 1221

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kuo man patinka tos fūrinės priekabos,kaip ir minėjo, aliuminiai bortai, jie lengvai darinėjasi, ir pritaikyti pačią priekabą galima mišriam ūkyje. Bet šiaip patarimas iš praktikos, visada reikia rištis su diržais juos, nes aliuminis gerai pučiasi, paskui plečia sukabinimus, o su diržais susiveržus, nesitampo niekas, o juos nuimi elevatoriuje greitai, kol lauki tyrimų. Kitas dalykas man patinkantis, tai stabdžiai - "mirtini", jei taip galima išsireikšti. Stabdo abi ašys vienodai ir gerai, kad net pirma priekaba stoja ir paskui save traukia traktorių. Turiu perdaryta 1pts9 12t, tai ten vargas su stabdžiais, kiekvienais metais tvarkome, pasižiūrim, kalades dar šiek tiek sukėlėm, bet kaip nestabdo gerai, taip nestabdo - pirma traktorius stabdo, o kai pakrauta, tai net ir nestabdo kaip turėtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kuo man patinka tos fūrinės priekabos,kaip ir minėjo, aliuminiai bortai, jie lengvai darinėjasi, ir pritaikyti pačią priekabą galima mišriam ūkyje. Bet šiaip patarimas iš praktikos, visada reikia rištis su diržais juos, nes aliuminis gerai pučiasi, paskui plečia sukabinimus, o su diržais susiveržus, nesitampo niekas, o juos nuimi elevatoriuje greitai, kol lauki tyrimų. Kitas dalykas man patinkantis, tai stabdžiai - "mirtini", jei taip galima išsireikšti. Stabdo abi ašys vienodai ir gerai, kad net pirma priekaba stoja ir paskui save traukia traktorių. Turiu perdaryta 1pts9 12t, tai ten vargas su stabdžiais, kiekvienais metais tvarkome, pasižiūrim, kalades dar šiek tiek sukėlėm, bet kaip nestabdo gerai, taip nestabdo - pirma traktorius stabdo, o kai pakrauta, tai net ir nestabdo kaip turėtų.

šiap labai geras variantas inertiniai stabdžiai, nereikia nieko jungt ir veikia pastoviai, jei tik gaza atleidi ir jau jie reaguoja, bet tokius deda tik priekabom apie 10t , nes puspriekabei negalima :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš tai kol kas tik už priekaba, o ne puspriekabę. Su priekaba neapkraunmi traktoriaus kai nereikia, kai rekia ,kaip jau minėjo pakeli dišlių ir viskas. Mano galva traktorui geriau priekaba, juk traktorius nera paruoštas atlaikyti kelias ar keliolika tonų iš puspriekabės, o jei apkraunam nera gerai. Mano manymu jei puspriekabė tai iki kokių 10 tonų, toliau jau turėtų but priekaba. :icon-rolleyes:

nesupratau as cia to pasakymo apie apkrovas traktoriui nuo puspriekabes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip jau atsitiko, kad mano umega siuo metu neeksploatuojama, bet uztai kieme atsirado western fabricatons gaminys, 16 t puspriekabe, pati paprasciausia kompletacija bet ir ta labai gerai dirba

asys gerai issvertos, nes net ir nesant amortizuojancio disliaus nera jojimo, galiukas padarytas ant tiek paprastai kad nera nei vienos paildomos judancos fiksavimo ar dar kokios nors detales, tik hidro cilindras su hidro uzraktu, taigi nereikia jokiu kranu, veikia gerai

kuzavas platejantis i gala, grudininkams gal ir neaktualu, bet zaliai masei vezti begalo svarbus aspektas, piekis uz gala siauresnis per 17 cm.

linges atlieka tik atstojamosios jegos funkcija, tempimas vyksta per reaktyvine trauke, taigi isnyksta galimybe isplakti tvirtinimo ausu skyles, ar nutraukti varztus.

zodziu umega uzlipo ant pjedestalo ir uzmigo, atsirado kas juos pralenkia

Laba, noriu pasiklausinėt kaip dabar ta priekaba pas Jumi laiko, kiek kviečiu i ja telpa, kokios padangos uždėtos, dar idomu ar darant staigu posuki seka paskui traktoriu ar ''kerta kampa''.

?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip jau atsitiko, kad mano umega siuo metu neeksploatuojama, bet uztai kieme atsirado western fabricatons gaminys, 16 t puspriekabe, pati paprasciausia kompletacija bet ir ta labai gerai dirba

asys gerai issvertos, nes net ir nesant amortizuojancio disliaus nera jojimo, galiukas padarytas ant tiek paprastai kad nera nei vienos paildomos judancos fiksavimo ar dar kokios nors detales, tik hidro cilindras su hidro uzraktu, taigi nereikia jokiu kranu, veikia gerai

kuzavas platejantis i gala, grudininkams gal ir neaktualu, bet zaliai masei vezti begalo svarbus aspektas, piekis uz gala siauresnis per 17 cm.

linges atlieka tik atstojamosios jegos funkcija, tempimas vyksta per reaktyvine trauke, taigi isnyksta galimybe isplakti tvirtinimo ausu skyles, ar nutraukti varztus.

zodziu umega uzlipo ant pjedestalo ir uzmigo, atsirado kas juos pralenkia

Laba, noriu pasiklausinėt kaip dabar ta priekaba pas Jumi laiko, kiek kviečiu i ja telpa, kokios padangos uždėtos, dar idomu ar darant staigu posuki seka paskui traktoriu ar ''kerta kampa''.

tai jei ratai puspriekabei nesisukioja tai zinoma kad neseks ji traktorio veziu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apie apkrovas puspriekabei ir traktoroiui tai galiu pasakyti tiek. Turiu perdarytą į vieną kuzovą 1pts-9, pakraunu 13t. kviečių, tai jeigu atkabinu nuo traktoriuas ir reikia atgal prikabinti 5t. galios domkratas nepakelia dišliaus. Nusipirkau 15t. tas gerai. Tai kokie apkrovimai ant galinės ašies? o paskui tai kaip su bizunu, sušeri per gazą ir asfaltu tik op..op.. kaip su žirgu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

hidraulinius stabdzius susidek ir stabdys, o jei kas geriau tai kai kam priekabos o man kazkodel puspriekabes labiau tinka, nesu priekabos turejes daug daug metu... ir kazkaip netraukia tiesa rulonams vesti noreciau issigyti nes kai reikia paskui rankena sukt kad ant kablio pakabint tai reikia jegos daznokai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 metų...
  • po 5 mėnesių...
On 2022-08-01 at 21:58, prancius pranešimas:

Sveiki,

Gal kas naudoja kablio tipo priekabą, mačiau stronga gamina. Mano mintis, kai neturiu kur grūdų sandeliuoti turėti kelis konteinerius. Gal kas naudoja ir minusai bei pliusai išryškėjo? Ačiū

Reikia gero pagrindo jei pilna nori atkabint ar uzkabint nes labai aria kai trauki ant saves

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

15 metų ramiai važiavau priekabomis ir prisiklausęs pagirų puspriekabėms pernai nusprendžiau ir aš ją įsigyti. Max 300km ir jau girdi kad antros ašies kuri padanga švilpia. Su priekabom pravažiuota gal 20-30 tūkstančių km ir nei karto neteko pradurti padangos. Ką galima padaryti? Padangos naujos, protektorius - priekabų tipo eglutė. 400/60r15 6 barai pučiasi. Gal pakeitus padangas ir ratlankius į didžiausius kas telpa biški geriau būtų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...