Jump to content

valstybines zemes pirkimas.


mutka

Recommended Posts

Kokios dabar perspektyvos del valstybines zemes pirkimo kuria leido nuomotis tik prumpalaikei nuomai?

manau kad jokios jei nebuvai parases prasymo.Tuoj kaimynas nupirks.

Kokio prašymo? Aš nuomuojuosi valstybinės žemės ir tuo pačiu tvarkiau dokumentus,geodeziniai matavimai atlikti už mano pinigus. Bet žemėtvarkoje pasakė, kad prašymo dėl pirkimo jie negali priimti, kol sustabdytas žemės pardavimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 164
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Kokios dabar perspektyvos del valstybines zemes pirkimo kuria leido nuomotis tik prumpalaikei nuomai?

manau kad jokios jei nebuvai parases prasymo.Tuoj kaimynas nupirks.

Kokio prašymo? Aš nuomuojuosi valstybinės žemės ir tuo pačiu tvarkiau dokumentus,geodeziniai matavimai atlikti už mano pinigus. Bet žemėtvarkoje pasakė, kad prašymo dėl pirkimo jie negali priimti, kol sustabdytas žemės pardavimas.

to prasymo kuriu tau ir nepriima.Matai yra tokia tvarka jei kaimynas yra pateikias ta prasima iki pirkimo sustabdymo jis tavo sklypa gali pirkt be jokiu apribojimu, bet tu jau butum tai suzinojas, kogero tavo sklypas kolkas saugus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prašymo iki pardavimų sustabdymo nespėjau parašyt, nes žemėtvarka ilgai dokumentus tvarkė, tai manau kad kas kitas irgi nebus parašęs, be to nedidelis (1,5ha), nuošalus, į mano žemes įsispraudęs sklypelis ten. Dabar tvarkiau dokumentus dėl ilgalaikės nuomos, geodezinius dėl to turėjau apmokėti. Bet tai jeigu sugalvos valstybinę žemę aukcionuose pardavinėti, tai nebeturėsiu jokios pirmenybės net kad geodezniai mano daryti :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Visų pirma atsiversk Nacionalinės Žemės Tarnybos tinklapį ir pasižiūrėk kokioj zonoj ta žemė. Ten yra laisvų žemių žemėlapis.Jei vadinama "žalia" - žemėlapyje bus užštrihuota rudom juostom- tos žemės privatizut negalėsi, ją gali įsigyt padengdamas tom vadinamom išvadom, kurių manau dar galima įsigyt. O įsigyt jei ne "žalioj" zonoj manau taip pat pavėlavai, tada belieka paduot prašymą ilgalaikei nuomai, bet pas mus jau baigė rinkt tuos prašymus ir jų jau nebepriima. Pas mane panaši situacija, tarpan įsiterpęs poros ha gabaliukas, kuri nuomoju jau bene penkis metus, bet įsigyt - jokių šansų, nebent pirkt "išvadas".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Išvadų dar gal ir rastum žmogus, ale kad su jom daug kanicelijos. Perrašyt daba negalima, reik pirkimą daryt to žmogaus vardu, tai po to iš to žmogaus vėl pirk , tipo, žemę. Pirkt gali po tryjų metų jei nenori mokėt mokesčių... Ir taip pasaka be galo. Pamyslijau ir nusispjoviau .... :angry-banghead:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...
  • po 1 metų...

Man paciam, miestely pries men dave laikinam naudojimui, lauksiu projekto ir ziuresim ar duos ilgalaikei. Taip pat nesiriboja ir be statiniu.

O per projekta kaimynystei pasirinko sklypeli ir dabar kaimynas yra gaves laiska kad bus kadastriniai matavimai, reiskia formins ilgalaikei.

Mano atveju pries pora metu klausiau del savo to sklypo, tai matininke ta pati pasake ir atseit kad kazkam jis priklauso, neseniai daviau tiesiai i nzt prasyma ir pasirodo kad jis laisvas ir dar duoda nuomai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...