Jump to content

valstybines zemes pirkimas.


mutka

Recommended Posts

  • Atsakymai 164
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Gal nevisai į tema, bet panašiai :D . Nesinori kurt naujos. Kai buvo čekinis privatizavimas man suformavo namų valdą kartu su šalia ęsančiu žemės ūkio paskirties sklypu. Paskui ilga laika mūsų kadastras neturėjo matininko. Kai paskyrė ne per seniausiai matininką ( gal prieš ketverta metų) tai tą sklypą padalino į du ir žemės ūkio paskirties žemę grąžino už čekius o namų valdą liepė išsipirkt grynais. Aš tokis mūs kadastre ne vienas. Ar įmanoma privatizuot tą namų valdą už sumokėtus čekius? Motinai namų valda buvo grąžinta padengiant čekiais. Ir daug kam kaime. Kur čia kreiptis ir ar verta gadint nervus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet devyniasdešimtaisiais kai vyko čekinė privatizacija nebuvo skirstoma žemės ūkio ar ne žemės ūkio. Už tuos pačius čekius aš dasiprichvatizavau hektarą "kitos žemės" papildomai ir viskas kuo puikiausiai pralindo. Motina taip pat buvo išpirkus namų valdą už čekius ir jai pralindo. O po to jau žemėtvarkoj pradėjo rėkt kad nemuona :icon-twisted: Jeigu pas mus teisinė valstybė tai čia paminta teisingumo principas. Jei galima buvo Marytei ir Jonukuj tai kode negalima Onutej ir Petriukuj ?:eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal nevisai į tema, bet panašiai :D . Nesinori kurt naujos. Kai buvo čekinis privatizavimas man suformavo namų valdą kartu su šalia ęsančiu žemės ūkio paskirties sklypu. Paskui ilga laika mūsų kadastras neturėjo matininko. Kai paskyrė ne per seniausiai matininką ( gal prieš ketverta metų) tai tą sklypą padalino į du ir žemės ūkio paskirties žemę grąžino už čekius o namų valdą liepė išsipirkt grynais. Aš tokis mūs kadastre ne vienas. Ar įmanoma privatizuot tą namų valdą už sumokėtus čekius? Motinai namų valda buvo grąžinta padengiant čekiais. Ir daug kam kaime. Kur čia kreiptis ir ar verta gadint nervus?

Panaši situacija 1992 +-. Kolkozas statė alytnamius ir privatizavo .Liepė išsipirkinėti sklypus sumokėjau grynais.Nubraižė namų knygoje planelį, rodos viskas zakono.2000m.gavau palikimą ,,įšvadą" 3 ha .Dar po 10metų rajono agrarinė pagaliau atmatavo,bet mano pirktą namų valdą ,,padengė'' tais 3ha.Bandžiau aiškintis ,kodel taip ,,dosniai".Paaiškinimas vienas keitėsi istatymai ir ,,vsio zakono" :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar neskubekit hebryte dar kaip buvo planuota iki metu galo nesibaige dabar einantis projektas.Siuo metu zum svarsto ka daryti yra pateikti 3 variantai(turinio nezinau) bet manau kad prates iki mazdaug kitu metu vidurio.o toliau visai neaisku eina kalba apie aukciona ir ilgalaikes nuomas, tad viskas savu laiku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu paklaust: Spalio 1d buvo susirinkimas pirkti LVZ, siandienai jau geodeziniai atlikti, byla paruosta ir nukeliavo i zemetvarka. Kiek zinau labiausiai stringa turto vertinimas. Kas juos atlieka? Gal kas zino,jai nespes sutvarkyti iki31d. ar tebegalios esamos salygos ir kompensacijos? Ar isviso nebebus paskelbtas aucionas siai sutvarkytai zemei? ACIU

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...