Jump to content

valstybines zemes pirkimas.


mutka

Recommended Posts

  • Atsakymai 164
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Rajonų žemėtvarkininkų kontaktai cia: http://www.nzt.lt

nu niekaip nerandu utenos skyriaus kontaktų...

o kokia ten pas juo tvarka priėmimo, tarkim nuvyksti ir nori sužinoti tuos laisvus plotus, ar reikia kaip tais registruotis iš anksto?

parašiau užklausa į nžt, bet nieko neatsako. Beje Nzt.lt esantis žemėlapis irgi tuščias yra tik keli sklypai aplink vilnių ir kauną matyt einamiausi :).

Ir dar žemėtvarkoje suteiktų informaciją apei kaimyninių sklypų savinikus (adresą, telefoną) ar tai tabu :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra kontaktuose: Utenos žemėtv sk. - http://www.nzt.lt/nzt/selectPage.do?doc ... anguage=Ut

Yra priėmimo dienos, bet gal priims ir taip, galima paskambinti. Anksčiau jie būdavo "nieko nežinau", gal dabar kiek pasiekitė, kai atsirado NŽT.

Jie privalo parodyti visus laisvus valstybinius žemės sklypų plotus (buvo interenete, bet paskui epr pertvarkas dingo, nežinau ar įdėjo, bet popieriniame variante patogiau pasižiūrėti). jeigu juos dabar kas nors nuomojasi ir nesiruošia pirkti, pagal galiojančią tvarką pirmenybė rodos suteikiama tam, kas perka. Jeigu sklypas jau yra suprojektuotas pirkimui, bet tas žmogus nenuperka per 6 mėn, gali pirkti kitas. Bet iš tiesų tokius reikalus geriau aiškintis su jais, mandagiai , bet atkakliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra kontaktuose: Utenos žemėtv sk. - http://www.nzt.lt/nzt/selectPage.do?dna ocLocator=3B4F2C47FF8211DFA7F0746164617373&inlanguage=Ut

Nesiseka man ten rasti kontaktų :eusa-think: , arba jų nematau, na bandysiu parašyti tiesiai į nzt gal atsiųs.

Šiaip mano sklypas gerokai nutolęs nuo utenos, aplink viskas merdi, nemanau kad kas ten kokių interesų gali turėti. tai gal labai ir nespaus su ta žeme, nors ką gali žinoti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...
  • po 4 savaičių...

Buvau šiandien NŽT poskyryje. be viso ko ten paaiškino jo laisvi valst. žemės plotai kuriuose auga miškas neparduodam, nes nėra nustatyta tvarkos! :icon-eek: Klausimas kam tada juos išviso žymi..

o kur papuola dalis miško, tai kąžką numykė jog neaišku lyg ir priklauso nuo atliktos miškų taksacijos, kuriuos duomenų jie irgi neturi. tai gal kas jau praktikoje susidūrėte su tais miškeliais? nes bent pas mane vietovėje vos ne kiekvienam laisvam sklype įsivelia koks bruzgynas vadinamas mišku.

Apskritai susidaro toks vaizdas jog vyksta žemės pardavimas, bet niekas nesistengia nieko parduoti. Vos įsiprašiau pažiūrėti žemėlapį su laisvais plotais, maždaug labai šiandien užsiėmę, daug žmonių laukia... :) pasakius jog galėčiau būt pas juos už 5 min šiaip ne taip sutiko, vaizdas nustebino- žmonių visam poskyryje 0, kabinetas tuščias, matyt kavos pertraukėlė buvo :), tai teko ir palaukti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl bruzgynų - miškų taksacijos rezultatai yra surašyti į tokią knygą rajono aplinkosaugos tarnyboje kažkuriame skyriuje - ten pasakys kuriame. Mums pasiūlė ten nueiti ir pasitikrinti, kad nebūtų be reikalo paduoti dokumentai. Ten įtraukia medynus, kurie yra neva daugiau kaip 10 m. amžiaus ar pan. - aplinkosaugos tarnyboje gal daugiau paaiškins jei smalsu sužinoti.

Kai žmogus išsirenka laisvą valst. sklypą, jį iš naujo permatuoja ir išmeta suaugusius medynus, sklypo dydis šiek tiek pasikeičia. Bent taip mums padarė, kai matavo panaudai.

O žemėtvarkoje atmosfera - taip, būtent tokia. Reikia veržtis su jėga. kad labia užsiėmę - girdėjome... Nors man tai labiau panašu į tylų sabotažą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi parašiau skundą, kai įsiutau - manęs neinformavo ir nepakvietė matuojant kitam žmogui (atsikėlė išvadas) mano naudojamą valst žemės sklypą (buvau jį nusižiūrėjusi pirkti)m nors privalėjo. Kopijas nusiunčiau NŽT vadovui ir žū ministrui (argi sunku). Dabar kai ateinu, per kabinetus nuvilnija šnabždesys (tai JI) ir viską parodo, dar ir pasiūlo... Matyt, kitokio bendravimo jie nesupranta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar pora neaiškumų iškilo:

prašyme galima nurodyti tik vieną sklypą, o jei prašai kelių -pildai kelis? o kaip su pridedamais dokais kiekvienam sklypui reikia per naują pridedinėti ar pakaks pridėtų prie vieno? gal ir absurdiškai skamba, bet ten galima visko tikėtis.

ar galima duoti prašymą išnuomotiems sklypams? juk nuomos gali bet kada atsisakyti nuomininkai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl prašymų skaičiuas, tai nežinau, pasakys.

Dėl sklypų, kuriais naudojasi kiti ūkininkai - jiems pirmenybė pirkti, bet jeigu jie neperka, tada iš jų "atima" ir parduoda - man taip atrodo. Beje, ūkininkai iš valstybės žemę ne nuomojasi, o ja naudojasi - taip man paaiškino žemėtvarkoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Keistai Jūs čia diskutuojat.Bene garsiausias Lietuvos ekonomistas Uspaskich įvedė ekonominį terminą-otkatas.Juo ir remkitės bendraudami su žemėtvarka, o ir ne tik su ja...Tada ir piktumų nebus ir iš kaimyno juoktis(kuris nesusitvarko) galima juoktis.

Va dėl to mes taip ir gyvenam, nes viską įpratę daryti tokiu būdu - patinka būti baudžiauninkais ir nešt "ponuliams" duoklę. Aš neduosiu jiems nė lito, ta valstybinė žemė po visų procedūrų ir taip gaunasi brangesnė nei perkant iš privačių, bent jau mano vietovėje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...