Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

On 2019-06-27 at 22:37, Pirichodaz pranešimas:

Aš paskutini užsakymą darau žalių česnakų  ir laukiu kol galėsiu imti dangiu veislės česnakus nors žalių liko tik mažiukai bet mėsos pagardinimui sakė nesvarbu dydis nes vistiek jis mala juos tai sakyčiau neblogai už kilogramą kaina 4 euro už mažiukus žalius kelios foto dėmesiui 

IMG_20190627_222923.jpg

IMG_20190627_222952.jpg

Gal dar jiems reikia, turiu pasiūlyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Če kelios nuotraukos iš mano kuklaus česnako lauko nors ir susodinau gana tankiai  bet žolės ne užgožė česnaku ir tik 3 kartus tereikėjo ravėti neprireikė specialios chemijos per tokius karščius net piktžolėms buvo sunku augti ir manau šiais metais vistiek kelias lysves susodinsiu taip pat tankiai kaip nuotraukose 

IMG_20190629_184400.jpg

IMG_20190629_184553.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Gintas123 pranešimas:

Kuo ruošiatės kasti česnakus? Gal turite kombainus?

Giedrius če forume nebloga susikonstraves pakeleja nespėjau šiais metais susivirinti tai džiugu kad talkos bus jau suorganizavau tai imsime senų metodų kastuvas ir iemam po vieną per dieną turėtume nuimti  pasakysiu tiksliau kai nuiimsiu bet žemę nėra jau toke kieta nes buvau iemes žalius tai 100kg prikasiau per dvi valandikes dviese kasėme dvi traukė tai manau nuiimsime bet pasikartosiu bus matyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, lunacy pranešimas:

O kas nors is forumieciu gal naktiniam turgui esat pardavineja? Is pirmo zvilgsnio tai toks ispudis, kad zmones kurie is anksciau pardavineja tai turetu neblogai realizuotis be vargo (zinoma kiekiai turetu but didoki)

Tokio nesu girdėjas naktinis turgus kas če per.?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Banginiz pranešimas:

9101BBF4-1C60-46C5-806B-5716EC52DBDE.jpeg

Če normalus česnakai  tik sako kad galvutė bėga į viršų tokiems česnakam pasitaiko bet nedaug  tokiu esu matęs kai būna net trijose vietose  auga ant koto seni žmonės sako kad nepatinka žemėja  ir jos bėga į viršų jų nebūna daug todėl tavo vietoje kelis tokius kai radai džiaukis nes nustebino tave tai jei aš ir rasiu visai busiu patenkintas svarbu kad jų būtų tik keli

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Pirichodaz pranešimas:

Če normalus česnakai  tik sako kad galvutė bėga į viršų tokiems česnakam pasitaiko bet nedaug  tokiu esu matęs kai būna net trijose vietose  auga ant koto seni žmonės sako kad nepatinka žemėja  ir jos bėga į viršų jų nebūna daug todėl tavo vietoje kelis tokius kai radai džiaukis nes nustebino tave tai jei aš ir rasiu visai busiu patenkintas svarbu kad jų būtų tik keli

Tik reikėtų mažo pataisymo, "galvutė bėga į viršų" gal normalesnis pasakymas būtų, kad oriniai svogūnėliai nepasiekė žiedo, nes galvutė susiformuoja normaliai tik, kad kai kurioms skiltelėms pritrūksta vietos ir bando išsiskaidyti. Tokios skiltelės puikiai tinka sodinamajai medžiagai tik, kad pirmus metus užaugs vienskiltė galvutė, kaip ir iš orinio svogunėlio. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...